Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Lak nacin da ostavite pusenje!

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od 911s [SK] » nedelja, 28. avg. 2016. u 21:15h

Nema čoveka bez neke dijagnoze :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od dule0911 » nedelja, 28. avg. 2016. u 21:35h

Meni bi bilo jeftinije i da se drogiram i da pusim nego sto se hebem sa trulim fordovima, to mi je cale isto vise puta rekao hahahaha

Inace tema me pomalo podseca na ana.rs lol
Fiesta!!

kemo993
Poruka: 147
Član foruma od: sreda, 26. avg. 2015. u 16:23h

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od kemo993 » nedelja, 28. avg. 2016. u 21:38h

@dule0911 :haha: Što se ne drogiraš k'o i sva normalna djeca? :D

Inače, bez zajebancije, knjiga mora da u sebi ima nešto dobro - moja mama koja puši 35 godina 40-50 cigareta dnevno je nakon čitanja te knjige prestala pušiti. Nažalost potrajalo je samo 20ak dana, tako da ipak nije svemoguća. :P

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od Almighty.shO » nedelja, 28. avg. 2016. u 21:51h

A sto ti isti ljudi koji su procitali tu knjigu ne kazu sta je to sto im je pomoglo da ostave pusenje..... To je ono sto je interesantno ovde...svi kazu pomoglo ali ne kazu kako i zasto....
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Šumadinac
Poruka: 41
Član foruma od: petak, 10. jun 2016. u 23:13h

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od Šumadinac » nedelja, 28. avg. 2016. u 22:53h

Jednostavno kažeš neću više i to je to,ako se opet vratiš onda samo karakter trebaš da jačaš a ne da čitaš besmislenu literaturu.

kemo993
Poruka: 147
Član foruma od: sreda, 26. avg. 2015. u 16:23h

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od kemo993 » nedelja, 28. avg. 2016. u 23:00h

Ja samo kažem kakvo je bilo moje iskustvo (tj. mamino). :)
Zbog zdravstvenog stanja je svakako već odavno morala prestati pušiti - nije. Molimo je svi - neće. Nudili joj pare ogromne ako prestane - neće. mrgreen

Ja joj isprintam knjigu, pročita i prestane sama od sebe. Šta ima u tome, ne znam.

veljo_81
Trovač foruma!
Poruka: 1400
Član foruma od: ponedeljak, 29. okt. 2012. u 19:31h
Lokacija: Kostajnica, Republika Srpska

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od veljo_81 » nedelja, 28. avg. 2016. u 23:24h

Pazi, nije ni svaki ovisnik isti, nekom treba nikotin, nekom duda varalica. Ja sam drugi, dudas, mene je lako skinulo s 3 kutije i budjenja u pola noci da zdimim 3-4 a nekog ko pusi kutiju nije, iz nekog vrac istjera ovisnost iz nekog drugog ne moze, nije to bas crno bijelo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Šumadinac
Poruka: 41
Član foruma od: petak, 10. jun 2016. u 23:13h

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od Šumadinac » nedelja, 28. avg. 2016. u 23:37h

Nikotinu nađeš lako zamenu,ja znam dosta ljid koji su uz pomoć suncokretovog semena ostavili duvan,kad im se pripuši onu uzmu pa grickaju semenke.Tu je bitno da nešto motaš po prstima i da grickaš i da prevariš želju,drugo je kad se navučeš na nešto što je psihoaktivno.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14395
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od mbole » ponedeljak, 29. avg. 2016. u 00:20h

veljo_81 piše:Znao sam da si neki stari namcor. Ajde da te prekrstim u vapera

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
U sta?
Mos me zoves i lonce, sam nemoj da me razbijes, sto bi rekli... al nemam pojma sta je vaper?

A da sam namcor... samo takav :)
I uz to svakim danom postajem sve matoriji :)

Ali sam i iz nekih drugih vremena, kada nije trebalo da mi na patici napisu "gurni nogu ovde". Nisam naucio da kukam kako su stvari teske i slozene, pa dal bi neko mogo da pomogne, pa jao kako cu... uzmem i uradim ako hocu, ako necu... necu i gotovo, ne treba mi nikakvo opravdanje za to sto necu.
Ako nesto ne znam, sednem i naucim.
Postoje stvari gde trazim pomoc, ali to je kada nesto fizicki ne mogu da izvedem (da ga bes ne mogu sam da pomerim trokrilni orman).
Kada je u pitanju moja glava i ono sta se desava u njoj... tamo niko sem mene nema pristup. Jedino ja odlucujem sta cu sa svojim zivotom da radim. I za to mi ne treba nikakva pomoc. Ako nisam neke osnovne principe uklavirio za ovih 50 i kusur... dzabe da sad krecim
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 29. avg. 2016. u 02:23h

Od krečenja zavisi koliko će se još prebaci preko tih 50 :)
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

veljo_81
Trovač foruma!
Poruka: 1400
Član foruma od: ponedeljak, 29. okt. 2012. u 19:31h
Lokacija: Kostajnica, Republika Srpska

Re: Lak nacin da ostavite pusenje!

Poruka od veljo_81 » ponedeljak, 29. avg. 2016. u 06:49h

Šumadinac piše:Nikotinu nađeš lako zamenu,ja znam dosta ljid koji su uz pomoć suncokretovog semena ostavili duvan,kad im se pripuši onu uzmu pa grickaju semenke.Tu je bitno da nešto motaš po prstima i da grickaš i da prevariš želju,drugo je kad se navučeš na nešto što je psihoaktivno.
Nije tesko ostaviti pravi duvan, problem su hemijski spojevi u industrijskim cigaretama koji se ubacaju da izazovu ovisnost. Ne znam, meni one smrde vec jako dugo, ne planiram tu da se vracam, koliko cu jos vejpati ppjma nemam, dok ne nadjem neki hobi onda cu da batalim to. Malo je problem sto sam natukao 140 kg kako sam ih ostavio ali lagano spustam kilazu, tesko je ne jesti, kad se vrate okusi sve je lijepo za jesti

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“