Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

pokupio sam virus

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: pokupio sam virus

Poruka od Almighty.shO » četvrtak, 10. okt. 2019. u 15:55h

Nicely done... nadam se da ce mu zajednica dati po koji tip pa da covek pokrije trosak od 700e.
Elem, ovo ne radi sa .seto, samo sa .muhstik.

Treba nam jos ovakvih supermena kao sto je Frömel. Svaka cast!
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Avatar korisnika
lasto
Poruka: 336
Član foruma od: sreda, 20. okt. 2010. u 18:06h

Re: pokupio sam virus

Poruka od lasto » četvrtak, 17. okt. 2019. u 22:23h

Lepo ste obrazložili mognosti, još uvek sam u stanju pratiti tok, iako nisam iz te branše, ali čitam redovno, a vi ste u materiji
Moje iskustvo kućnog korisnika
za bekap kućnih uspomena koristim 2 diska jedan je miror u računaru i jedan externi,, bekapujem samo par odabranih foldera, ručno uz pomoć aktuelnih alatki, koje prepoznaju duplikate.
Kod zaštite kućnih uređaja posle 22g na mreži, mogu dati svoje laičko iskustvo, pošto ništa do sada nisam platio , operativni sistem instalacija off line, nakon instalacije odabranog sistema zaštite i podešavanja firewall-a da me pita za svaku novu konekciju u tome mi je najpregledniji i najbrži ESET, interaktivni mod, bude malo dosadno prvih 25-30 dozvola.
zato svi zahtevi posle onih osnovnih moraju na moje oči, ili ću da pustim ili ne uz proveru.
I nikada nisam imao problem (pre par dana sam reinstalisao win7 koji je bio od 2011, progutao 2 hardvera na živo uz malo petljanije), u brovserima ad blocker, u podešavanjima isključim sve vrste reklamiranja, vesti i iskačućih prozora, opera je dobra za to. Ne otvaram neočekivanu poštu. A na prvi pogled već vidim prevaru. Što se kućne zaštite ničega , mislim da je dovoljno.

Ja sam sam sebi iz bezveze zaključao u rar arhivi jedan folder od 1gb i kusur i zaboravio šifru, folder stoji i čeka neke jače računare...


Послато уз помоћ ТT





Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: pokupio sam virus

Poruka od Almighty.shO » petak, 18. okt. 2019. u 10:54h

To se zove common sense :)
Ne otvaraj nista "sumnjivo" i ne klikci na mnogo sareno :D

Vec 20 god online i nikakvih problema... NIKAD! :D

Koristio sam antiviruse pre ali vise ne.
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“