Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Internet i televizija u Subotici

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Esseker
Poruka: 56
Član foruma od: nedelja, 29. jan. 2017. u 17:07h
Lokacija: Subotica

Internet i televizija u Subotici

Poruka od Esseker » nedelja, 5. jan. 2020. u 16:35h

Pozdrav ljudi. Ovako,zivim kao podstanar,,i do sada je bio aktivan orion telekom,sa groznim netom i televizijom. E,sad,istekao je ugovor,i ima mogucnost produzenja,po ceni od 2400,ili 2700 za najmanji paket. Ima fiksni u stanu,i ovo ide preko adsl-a. E,sad,stanodavci ne prave problem potpisivanja novog ugovora. Nasao sam da mi odgovara Astra telekom(bivsi tipnet),po ceni od 2300,od toga prvih 6 meseci po 1000,ostalih 18 po normlanoj ceni,i ima jos neke kanale otkljucane. Je li to dobra opcija,ili imate neki predlog? Imam i neki "krs" smart tv,pa mi mozda i mogla neka televizija preko neta,ali da nije komplikovano zbog zene i klinca? Hvala :)

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Internet i televizija u Subotici

Poruka od dule0911 » nedelja, 5. jan. 2020. u 21:53h

Astra Telekom je delimicno bivsi Radijus Vektor, samo u drugom formatu. Pri prodaji Telekomu (novi brend Supernova) su ostali kod starog vlasnika koji je tada bio vlasnik i RV. Znam samo da su interno bili blago neorganizovani, kakva im je usluga ne znam, ali trebalo bi da je slicna sa bivsim RV gde po komentarima ljudi sa benchmarka vidim da su uglavnom bili zadovoljni (dok nije postao Supernova).
Fiesta!!

Avatar korisnika
sarabo

 
Poruka: 1857
Član foruma od: utorak, 6. jun 2017. u 13:16h
Lokacija: Bataja

Re: Internet i televizija u Subotici

Poruka od sarabo » nedelja, 5. jan. 2020. u 23:33h

Nema baš veze sa SU ali dok sam bio na Nbg RV je bio više nego ok sa kvalitetom neta i signala uopšte

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka


Fiesta 1.8 d ( 1997 )
Focus MK1 1.8 tdci 74 KW ( 2002 )
Focus MK2 1.6 tdci 80 KW ( 2005 )
C max MK1 FL 1.6 tdci 66 KW ( 2008 )

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“