Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » nedelja, 22. mar. 2009. u 13:01h

Ja sudim po prichi da su preshli na crveno! a ako su neshto pre toga uradili e onda druga pricha! ali metak u glavu (nikako)
Slika

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Mickey038 » nedelja, 22. mar. 2009. u 23:09h

metak u glavu... mnogo je bre kume :)
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od peca » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 00:38h

To je problem kada im se daju pre velika ovlasccenja...

Umisle da su bogovi, i onda nema nazad :S ...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 00:46h

Mickey038 piše:metak u glavu... mnogo je bre kume :)
Znam da je mnogo ali je zalosno koliko ce taj pandur odlezati (neshto smeshno)
Slika

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od peca » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 01:01h

Pa odlezace manje nego shto ce odlezati onaj zvezdin navijac shto je pokushao da ubije pandura...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 20:49h

Slažem se da nije trebalo baš metak u glavu, ali ja to uvek posmatram sa druge strane.
Zamislim sebe ili nekog drugara ili majku sa troje dece u kolima koja najnormalnije brzinom ispod ograničenja prolaze kroz zeleno, a na njih naleće pijana budala koja je već pre toga prošla na dva crvena.
Da li bi o meni ili o nekom ko bi tu nedužan poginuo tako brujali svuda?
Čisto sumnjam.
Zato mi takvih nikada nije žao.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
crki
Poruka: 25
Član foruma od: četvrtak, 16. okt. 2008. u 19:15h

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od crki » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 21:42h

Iz ovih postova se zaključuje kao da ga je policajac uhvatio za kragnu i namerno mu pucao u glavu. ? Ne znam,mislim da je ovde bila u pitanju nesmotrenost policajca-dok ga je izvlačio iz auta držao je prst na obaraču i u povlačenju dečka iz auta ( verovatno je bilo i malo opiranja ) slučajno je opalio pištolj.Nikada se prst ne drži na obaraču osim ako ne pucaš.To je jedna verzija,a druga može da bude kao što su neki mediji objavili da je gurao pištolj.Ne znam sada su svi pametni,ali toliko sam debilnih komentara čitao da je to neverovatno.Mediji,bar ja nisam do sada video da prikazuju umereno uvek je preterivanja.Kako god ovo nije trebalo da se dogodi. :-( Imam 35 godina i do sada sam imao samo dva puta problema sa policijom,jednim prašinarom-saobraćajcem koji se rešio da me kazni i drugi put kada je inspektor postupio čudno kao da je uzeo lovu od nekoga.Imam dozvolu 16 godina i dosta prelazim autom i danju i noću,poštujem uglavnom propise i nisam imao takvih problema da me iz čista mira maltretiraju.Niti sam čuo da je neko imao problema ako se nije ku*čio.

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 22:05h

Ma ne verujem da zaista preovladava mišljenje da ga je pandur izvukao i ladno upucao (previše nategnuta verzija), malo su mediji naduvali, malo proradile emocije - te dečko ni mrava nije zgazio te ovo te ono... verovatno on i jeste bio dobar dečko, ali je pod alkoholom prošao najmanje jedan crveni semafor i mogao da unesreći ne zna se koliko ljudi što reče 911s. Šta bi bilo onda? Umesto njega, žalili bismo one koje je budala pokosila i proklinjali kerove što ga nisu zaustavili svim sredstvima.

Problem jeste što znamo u kakvom gradu živimo, kakve su noćne vožnje pijanih budala i kako se one ponekad završavaju. Svi bismo hteli da policija reaguje, ali da sve bude idealno, čisto, da loši momci sami sebi stave lisice i pokunjeno zamole da odleže neko vreme iza rešetaka. U stvarnosti, u noći posle alkohola i droge adrenalin skače jednima a skače i drugima u kontaktu sa prvima. zaje*ano je, sekundi reakcije odlučuju ko živi a ko ne. Sekundi odlučuju ko je blefirao a ko ne. Vrlo lako je moglo da bude i drugačije.
peca piše:Pa odlezace manje nego shto ce odlezati onaj zvezdin navijac shto je pokushao da ubije pandura...
Spustimo se na zemlju - on jeste pokušao da ubije službeno lice. Vrsta prekršaja koja se sve samo ne toleriše u normalnom svetu i za koji kazne jesu drakonske.

Ali već smo duboko otišli u off, tako da... eventualno da se splituje ova priča u nov topik ako se nastavi.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8986
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od van » ponedeljak, 23. mar. 2009. u 23:27h

Alo , ljudi , ubijen je suvozac . Kakve veze on ima sa crvenim svetlom , jel on kriv sto je vozac bahat ?

Avatar korisnika
crki
Poruka: 25
Član foruma od: četvrtak, 16. okt. 2008. u 19:15h

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od crki » utorak, 24. mar. 2009. u 09:18h

Da li je trebalo da bude ubijen vozač ? Ne shvatam kakve veze ima ko je vozač sa ovim događajem.Tvrdnja u novinama pio je pa nije vozio on već drug,a i drug je bio pijan.A čudno mi deluje priča kao devojka je vozila njegov auto,a on sa drugom.Što nije bio u svom autu?Izgleda da je ovde u pitanju namerna opasna vožnja sa velikom brzinom i prolaskom na crvena svetla.Kada me neko vozi i divlja,ako posle opomene da vozi pažljivije ne smiri vožnju ja izlazim bilo gde sam,i zovem taksi.Ne poznajem momke,ali mislim da je ovde bio slučaj ku*enja tipa:alo keru šta hoćeš,znaš li ko sam ja ? Video sam toliko budala u saobraćaju da sa takvima podržavam samo golu silu.Svakome može da se desi da pogreši u saobraćaju.Ovo nije trebalo da se dogodi jer je momak nastradao,žrtve su svi.

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » utorak, 24. mar. 2009. u 09:33h

van piše:Alo , ljudi , ubijen je suvozac . Kakve veze on ima sa crvenim svetlom , jel on kriv sto je vozac bahat ?
Tačno.
Upravo to i opovrgava tvrdnju da je ker namerno pucao počiniocu (vozaču) u vugla, besan što ga je jurio i ovaj nije hteo da stane. Što reče čovek iznad, verovatno se dečko kurčio u nevreme, a zatim je bilo šta je bilo. Da podsetim - još uvek ne znamo šta je tačno bilo. Priča vozača mi je sumnjiva: "ne bi on nikad provocirao pandura...". Čemu takva konstrukcija? Jesi li bio prisutan, jesi. E, pa onda reci otvoreno: Jel jeste ili nije provocirao, jel jeste pandur ladno pucao u njega ili nije? Ako ništa drugo, saznaćemo na suđenju, svedočenje pod zakletvom.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » utorak, 24. mar. 2009. u 12:04h

Danas pisalo u novinama da je taj lik (shto je ubijen) hteo da otme panduru pishtolj!
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » utorak, 24. mar. 2009. u 12:07h

Dok se ne stigne do konačne i prave verzije, svašta će još u medijima i javnosti kružiti.
Predlažem da se ova tema izdvoji u posebnu, a da se ovde vratimo na predmet diskusije.

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » utorak, 24. mar. 2009. u 12:11h

Pa nije dzabe tema postavljena u ''Off topic & Free time'' shto znachi pishi shta hocesh 8)
Slika

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » utorak, 24. mar. 2009. u 15:13h

Pre nekih 10ak godina (obratiti pažnju - pričam o onoj policiji) posle kursa koji sam držao zamolim jednog od polaznika da me odbaci do kuće (trebalo je neke silne knjige da ponesem jer sam sutradan palio da predajem u Novi Sad). Kad smo stigli, nešto se zapričasmo u kolima kad ispred nas stade beli Defender 110 i iskočiše nekoliko momaka u punoj ratnoj opremi. Izašli smo posle molbe koja se ne odbija i prvo su pitali njega šta radimo tu (ah, da, moj kraj je jedan od najsumnjivijih sumnjivih krajeva u gradu - štajga) - on krenu nešto kao "pa kurs, znate, računari, pa onda..." Na šta je jedan od njih pokušao da napravi fazon: "Aha, a ovo je, pretpostavljam, profesor..." pokazavši na mene. Takav poklon sam naravno dočekao - "Pa i jesam, a u gepeku su knjige". Naravno, palo je otvaranje gepeka ali posle toga i izvinjenje. Ništa posebno, samo u takvim situacijama nema naglih pokreta i provokacija.

Jednom sam imao više sreće nego pameti kad sam se (opet, onda, sredinom '97) napravio pametan (bio s ribom u kolima s kojom sam se upravo popičkao i prosto želeo da napravim sranje) i na pitanje "imate li oružje" odgovorio "ne, al znam ko ima". Tip me je samo pretresao i rekao da se ne pravim pametan. Valjda im Taunus, koji sam tada vozio, nije izgledao dovoljno ozbiljno. :D
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od ace1 » utorak, 24. mar. 2009. u 15:17h

Vi koji imate Fordove i koji ste gledali Death Race(original)
P.S. Pandur vredi 100fordovih jedinica :-)
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » utorak, 24. mar. 2009. u 15:34h

fancy piše:Takav poklon sam naravno dočekao - "Pa i jesam, a u gepeku su knjige". Naravno, palo je otvaranje gepeka ali posle toga i izvinjenje. Ništa posebno, samo u takvim situacijama nema naglih pokreta i provokacija.
Ništa neobično. Verovatno vas je neko sa strane (ko tu živi) video da dugo sedite u autu, pa ste delovali sumnjivo i prijavio vas. Slična situacija se desila i meni 2002. za proslavu 5 godina mature. Ortak iz srednje škole drži prodavnicu audio diskova i nakon proslave, svratili smo do radnje da nešto pokupi. Jedini problem je bio što se to desilo u 3 ujutru. Parkirali smo automobile na parkingu ispred, on je otključao metalne rešetke i otvorio radnju. Nije prošlo par minuta, "doleće" interventna, staju uz škripu guma, izlaze napolje i odmah slede povici: "Ruke na kola, ruke na kola... raširi noge". Mi svi onako pogubljeni, šta ćemo, uradismo kako su rekli. Krenuli da nas pretresaju i meni jedan napipa mobilni koji je bio u futroli za pojasom. Pitao me: "Šta ti je to ispod jakne"? Hteo sam da naprvim fazon i glupiram se malo... pa da mu odgovorim: "Štoljpi". Ali, u poslednjem trenutku sam se dozvao pameti i shvatio da to može da izađe na zlo. Rekao sam: "Mobilni, nosim ga za pojasom". Lagano je podigao jaknu i uverio se. Posle je ortak objasnio da je radnja njegova i da je zaboravio neke stvari. Onda su oni krenuli da objašnjavaju kako je neko prijavio provalu i da bez obzira što je lokal njegov, ne sme da bude otvoren van vremena koje je definisano na ulaznim vratim... bla, bla... truć, truć... okrenuše se i odoše...

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » utorak, 24. mar. 2009. u 17:58h

Imao sam i ja slichan dozivljaj kad sam kupio auto!

Pshto je mechka bila na BG tablama i odma si sumljiv u NS. A i poshto zivim u dosta sumljivom delu grada pa su panduri posumljali i priredili nam akciju. Padala kisha noc okooo 3 ujutru nas 5orica sedamo u kola kad od jednom Stoj, stoj napolje!
Iscimao nas ko budale i pishtoj je drzao u ruci ali uperen na dole, a drug pre toga bacio limenku kole kad ovaj (pandur) shta si to bacio? donesi, svi napolje iz auta! (pandur pored marice iza prednjeg desnog tochka sa pishtoljem a ovaj drugi vozi) tu nas iscimali ko budale i kad su nas legitimisali tj skontali da nismo iz BG onda sve ok i pochelo izvinjavanje :D a ovaj shto je nosio pishtolj kad je pocheo da pali pljugu jedva je nanishanio plamen na cigaru tresao se ''kao prut'' i kasnije nam rekli da je bila frka u gradu sa ''crvenim mercedesom BG table'' 8)
Slika

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8986
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od van » sreda, 25. mar. 2009. u 08:12h

Ima i ja slicnih dozivljaja. Zaustavlje me intreventna u 2 sata nocu , u blokovima , tako sto mi presece put , nisam ih ni primetio . Ja vozim taunusa sa straftama , pravi gangst' auto iz americkih filmova ( jedino stoja nisam crnja :)
Pretresose oni auto , ajd otvori gepek i tako to . A ja u gepeku ima opremu sa kampovanja , sve zajedno sa kompletom , asov,sekir, sestera,noz , koji spakovan lici na halebardu ( sekira na koplju) , dusu dalo za serisek ubice .
Ja se seti toga i vec vidim seve kako me gaze , i pre nego sto otvorim gepek , kazem da ima opremu za kampovanje i da ima sekiru i testeru i noz u kompletu , da se ne iznenade . Otvorim ja gepek , oni pace pogled i hvala dovidjenja ...

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » sreda, 25. mar. 2009. u 11:33h

Bilo bi kao sa klipa s`you tube ono kad interventna lupi - sudari osumnjichenog i izvadi napolje i pochne da ga gazi :D
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od dule0911 » sreda, 25. mar. 2009. u 21:52h

Mene su jednom dva puta u toku iste noci pretresali, iako nisam nista specijalno radio. Dosao da pokupim druga pa da odemo na neki parking da podesimo pojacalo u kolima, posto sam tek uzeo i namontirao muziku... A bilo je 3 ujutru i nisam hteo da namestam u ulici da budim ceo komsiluk.
Izadjemo iz njegovog dvorista, oni dobro vece momci bla bla sta radite, mi objasnimo, oni kao u redu samo nemojte nikome da smetate. Mi odemo na taj parking, namestimo sta treba, i spremamo se da krenemo, palim auto, izlazim sa parkinga, pritom primetim auto koji se priblizavao parkingu sumanutom brzinom, racunam neka pijana budala divlja... Samo vidis pod rucnom se okrece i preprecuje mi put. Izlecu njih cetvorica iz kola, mi isto izasli, spremamo se na pretres... "Gde ste posli?!?!" Valjda su mislili da bezimo sa parkinga kad smo njih videli(iako ja nisam ni obratio paznju da je to ta florida :D )... "A opet ste vi..." Pretresose fiestu (po drugi put), kao sta sad tu radite (kao da im nismo rekli)... Pitamo ih da se neko mozda nije zalio na buku? A pandur kao: "Pa..... (onda jedna pauza od 10sec dok nije smislio sta ce da kaze)..... jeeeste, zalio se, nemojte vise." lol Spakovase se i odose...

A sto je najjace, sve to se desilo u Lestanima, veoma "sumnjivom" kraju lol
Fiesta!!

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » subota, 4. apr. 2009. u 07:06h

Ajd da malo osvežimo temu sa mojim redovnim izveštajem "što sam danas mogao da zaginem...".

Možda da se otvori tema sa day-to-day događajima u vožnji članova kluba?

Anyway, imao sam super popodne u "svom" servisu... skinuo tapacirung s desnih vrata, otkrio šta je zvečalo i silikonom sredio stvar, zatim smo otkrili zašto je buku pravio nosač rezervnog točka i sredili... usput, stavio nove pločice napred i našpanovao paknove pozadi i kao kruna, konačno stavio nove alu-14ice sa novim gumama 8) - sve u svemu potpuno novi osećaj vožnje bez propratnih zvukova, ma ne može biti bolje. Zezao sam se s Jovanom (moj automehaničar, pomenuo sam ga već u nekoj od ranijih poruka) do negde pola 8 i već se blago smrklo kad sam krenuo. Posle aerodroma umesto za Beograd, krenem ka izlasku ka obilaznici za Obrenovac, da odnesem zimske gume u tazbinu. ;) Autoput ravan, auto vozi nikad bolje, noga nikad lakša na gasu... kad odjednom svetla obasjaju nešto na sred puta (bio sam u srednjoj traci) širine - skoro cele trake. Za ono malo što mi je ostalo da zveknem u to zaključio sam da je najbolje da ostanem na pravcu jer bilo kakvo naglo skretanje levo ili desno pri 120 ne bi baš najbolje završilo. To nešto mi je ličilo na nečiji kompletan odvaljen branik ili tako nešto - bilo je široko, nisam mogao da provalim da li od plastike ili lima... a onda sam naleteo na to. Zvuk koji je nastao kad sam prešao preko toga će me pratiti još dugo vremena. :-( To je sve bilo nešto ispred one crvene pumpe, Avia ili nešto slično, tako da sam stao pored pumpe u zaustavnu da pogledam štetu... ono što sam jedino mogao da vidim u mraku je da mi je sa leve strane spao zadnji branik, naravno, nisam mogao da znam šta je ispod auta. Bio sam malo u šoku, pa sam seo i nastavio. Onako, u vožnji, delovalo mi je da je sve OK, a kad sam stigao, video sam da je iskrivljen lim iza branika gde se kači sa vozačke strane, ali bio je mrak da nešto mogu da preduzimam. Videću danas, ali moraću da ga stavim na dizalicu pod hitno da vidim ima li još posledica.

Ne mogu da uprem prstom ni na koga pa da ga klasifikujem u naslov teme "bolesnici u saobraćaju" tim pre što i ne znam na šta sam to naleteo, ali mislim da sam definitivno besan zbog činjenice da je taj deo puta potpuno - ali potpuno - u mraku, i da je bar neko jebeno osvetljenje radilo (a to je, jbg, autoput) video bih to sranje na vreme i zaobišao ga. Kakav usran završetak sjajnog dana :-(
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2246
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Stefan148 » subota, 4. apr. 2009. u 11:57h

eeeeee bedak. moglo je mnoooogo gore da bude, sva sreca pa je ispalo tako. sta je bilo bilo je, idemo dalje. beeeeedak...
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » subota, 4. apr. 2009. u 12:01h

Vozeći po putevima Srbije, navikneš se na sve i skoro da više ništa ne može da te iznenadi. Pre nego što sedneš za volan, prekrstiš se, pomoliš Bogu (ako u njega veruješ) da te čuva i da živ stigneš gde si krenuo. To je ukratko slika stanja uslova u kojima se u Srbiji vozi. :-(

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od 911s [SK] » subota, 4. apr. 2009. u 21:57h

@Van
Ja sam sebi nabavio poluosovinu, jes da nije od Transita, al će posluži. lol
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“