Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Saobracaj (situacije, kazne, sudari....)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8994
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od van » petak, 13. mar. 2009. u 12:45h

O Stefane , pa i ti si od tih sto vade palice ?

Elem , vec par dana vozim hondu akord og mog direktora , vozim polako , pustim neki cd sa klasicnom muzikom i nista ne moze da me iznervira . Ljudi ispred mene nepropisno skrecu , prave kojekakve prekrsaje , zadrzavaju saobracaj bog svog sebicluka . A lepo promenim cd za to vreme dok stojim i nastavim polako dalje u hondici ... Tek kada bi vozio bentli ... :)
Drugim recima nervoza zavisi od toga koliko (ni)si srecan ...

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2255
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Stefan148 » petak, 13. mar. 2009. u 12:53h

pa kada, na primer, iz sigurnosti svojih kola pusta mu*a, kao frajer je pa te pljuje. e onda mu ja pokazem da to sto je u kolima nista ne znaci. ali, kao sto rekoh, vise to ne radim, nemam nameru da se nerviram, niti da se spustam na njihov kocijaski nivo. sto ti kazes, sedim, uzivam, slusam muziku, pricam sa zenom i vozikam neku svoju voznju.
Slika

Avatar korisnika
bossko77
Poruka: 1379
Član foruma od: petak, 13. feb. 2009. u 01:44h
Lokacija: MYH3E

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od bossko77 » petak, 13. mar. 2009. u 23:07h

Citam ove vase postove i stvarno ne zna covek kako da se postavi u takvim trenucima .
Sva sreca nikad nisam imao incident te vrste da je doslo do verbalnog obracuna ,uvek kad dodje do takvih situacija neko popusti (sva sreca).
Veoma sam tolerantan u saobracaju kad god mogu propustim nekog ili sklonim se tako da me izludjuju seljaci kad mi ne daju negde da se ukljucim a jednostavno nemam gde i ono sto me najvise nervira a to je kad se parkiram negde i neko me obavezno zagradi e tu izludim .
Jednom prilikom dodjem do kola iz kupovine i zateknem da je neki strucnjak parkirao auto tik uz vozaceva vrata (jebe mu se verovatno da li cu moci da udjem)..sa mojih skoro 2m jedva sam se probio od suv.vrata i od besa sam otvorio prozor i nogom mu udarao o retrovizor dok ga nisam odvalio (zena mi je bila u soku)..Miran sam al kad mi padne mrak ...uh
Al sve to nije nista u poredjenju sa mojim kumom koji se po auto putu kao na filmu gurao i sudarao i nabijao na bankinu sa nekim idiotom nakon vredjanja kroz prozor(mozda bih i ja to radio da vozim matori audi za americko trz. sa ubacenim 1.6d motorom he he)..Sto je najtuznije mislim da mu je bila zena i dete pozadi.
SlikaSlikaSlikaSlika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od dule0911 » subota, 14. mar. 2009. u 01:31h

Sto se tog nabijanja na bankinu tice, imao sam ja slicnu situaciju letos... :-(
Naime idem levom trakom autoputa nekih 100km/h i obilazim 2 kamiona (izmedju kojih i nije bilo nesto mesta, ovaj prvi se spremao da pretekne drugog, a isli su nekih 80km/h). Dok sam obilazio prvog, lik sa E 320CDI je krenuo da mi blica sa nekih 200-300m, ja racunam, ok spor sam ajd dodacu gas koliko mogu da mu se sklonim sto pre. Medjutim, dok sam bio izmedju kamiona lik mi je vec bio u braniku (svo vreme naravno blica kao lud). Cim sam obisao drugi kamion sklonio sam se u srednju traku, onda se on postavio paralelno sa mnom i krenuo da me gura desno, ja sam kocio, ali je i on kocio, pritom me i dalje nabijajuci desno sve blize bankini, dok vise nije bilo mesta. Onda sam naglo zakocio i stao u desnoj traci, reko, ajd da pustim budalu da prodje. Medjutim, i on je stao ispred mene. Ja sad gledam sta da radim, vec zamisljam u glavi kako lik izlazi iz kola sa pistoljem... Medjutim na svu srecu posle 2-3sek stajanja dao je gas i nastavio da divlja... Jos nesto da napomenem, ovo je bilo na konjarniku pred uspon za bubanj potok, pored laste. Bila je relativna guzva, dakle i da me je obisao opet bi na 30m isped mene naisao na sledeci auto koji je isao istom brzinom, i ispred tog jos 5 automobila. Volim i ja da vozim brzo i da budem najbrzi, ali stvarno ne vidim poentu tog nasilnog divljanja, nabijanja u zadnji branik i konstantnog blicanja kad jednostavno nema gde da se sklonim. :(

Inace, sestru (koja je odlican vozac, jedna od retkih zena ako ne i jedina koju znam da vozi normalno lol ) je lik hteo da bije zato sto je stala da propusti pesake koji su imali zeleno prilikom skretanja desno na terazijama u balkansku. Izasao je iz kola na sledecem semaforu i krenuo ka njoj, ali je spasla pokvarena kvaka na Golfu lol .
Fiesta!!

Avatar korisnika
bossko77
Poruka: 1379
Član foruma od: petak, 13. feb. 2009. u 01:44h
Lokacija: MYH3E

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od bossko77 » subota, 14. mar. 2009. u 10:57h

E.zato se lepo zapise broj tablice i ceka se pravi trenutak,doduse ako do tad te ne popusti zelja za osvetom.
SlikaSlikaSlikaSlika

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » subota, 14. mar. 2009. u 14:41h

Danas sam mogao ... ne baš da izginem, ali da teško iskasapim Fiestu - to sigurno. Skretao sam preko tramvajskih šina pored pošte br.6 na štajgi u Savsku, (ono što ide levo pa odmah desno) i bio u levoj traci, kad se odjednom ispred mene preprečio Jugić koji je do sekund pre toga bio u desnoj traci pored mene. Čovek je ladno odlučio da želi da se vrati nazad, da li ka štajgi ili ka Nemanjinoj, tek on ti ispred mene napravi polukružno, milisekund pre nego sam legao na gas i spičio se Savskom... Pogledah, beli Jugo Čačanskih registracija, u njemu baba i deda koji vozi, potpuno usrani kad su shvatili šta su uradili.

Ništa spektakularno posle nije bilo, ja nastavio svojim putem, oni ko zna dokle su tako stigli. Hoću da kažem - šta je trebalo da uradim? Ništa. Idemo dalje. Otišao na šišanje, kupio matice... da po lepom pamtim dan.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8994
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od van » ponedeljak, 16. mar. 2009. u 11:12h

Nista nisi i mogao , sem da vozis polako i oprezno pa i kada se skucas u nekog ko izazove udes nije velika steta ...

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » ponedeljak, 16. mar. 2009. u 12:39h

Ja znam da budem prilično nervozan kada naletim na neku budalu koja se iživljava na putu. Trudim se da vozim po propisima, da ne pravim prekršaje i da poštujem druge vozače. Ali, kad naletim na budalu, teško je iskulirati. Međutim, naučio sam da je najpametnije ostati pribran i gledati svoja posla.
Prva situacija se desila u avgustu prošle godine na sreg Gazele. Taman smo prošli zastoj na uključenju, svi daju gas i eto već cela kolona ide oko 80 km/h. Ja vozim desnom trakom jer se isključem odmah kod Sava Centra. Levo ispred mene u srednjoj traci se napravilo malo mesta i baja sa kombijem iz leve trake je to primetio i krenuo da se prestroji. Međutim, nije se tu zaustavio i ja vidim počeo da gazi liniju između svoje i moje trake i hoće da me "oduva" skroz u ogradu.
Ja na kočnicu, sirenu... baja me ne konstatuje 2%. Poče lik da koči iza mene, ja gledam ili će ovaj da me sabije uz ogradu ili će ovaj iza da me spuca u rep. Pokušam nekako da izbalansiram pritisak na kočnicu da se ne zaustavim u mestu, ali da napravim ovom kretenu dovoljno prostora da se smesti ispred i ne zakači me. Posle toga kao izbacio sva 4 žmigavca u znak izvinjenja i odmahnuo rukom kroz prozor. I sad, šta da mu radim? Da ga jurim, pretičem, sečem mu put, zaustavim ga, naje*em mu se keve? Ne vredi... budala ostaje budala.
Druga situacija koja mi je ostala u sećanju... pre mesec i nešto u Bulevaru malo iznad Đerma prema Cvetku. Vozim desnom trakom, a vidim da je neki lik napravio kolonu u levoj traci jer je krenuo iz suprotnog smera da radi polukružno i ušao u našu levu traku, ali nije mogao dovoljno da smota, a u desnoj niko nije hteo da ga pusti. Ja vidim, polako zakočim i blicnem mu jednom u znak da ga puštam. Baja vozi novi Audi A6, crn, okrete se i dade desni žmigavac, popeo malo desne točkove uz bankinu (nije mogao više, jer bi otišao na tramvajske šine) i tako stao. Pošto mu je više od pola auta u mojoj tracio nisam mogao da ga obićem, jer je u levoj bila kolona koju je on napravio. I sad čekam šta će da se desi... kad ono ništa, baja sedi u autu i boli ga. Ja blicnem jednom, on ništa. Sačekam da se rasčisti kolona u levoj traci i prilikom obilaženja legnem na sirenu gledajući ga. Kad sam ga bolje pogledaj, lik pravi mafiozo, u odelu, ćelav, a pogled da se usereš. Reko' sad kad izađe sa utokom ima da me izbuši. Ja dam gas i zbrišem, pre nego što se on opasulji šta se desilo :D

Ali, dobar primer mi je bio kada sam se vozio u kolima sa kolegom sa posla. Uđosmo u ulicu Narodnog fronta, kad odmah u našoj straci baja parkirao na sred, izbacio sva 4, podigao gepek (neki karavav vozio) i tu ubeđuje drugog lika kako bi mu prodao one noževe ili šta već, što idu u koferu, a u suprotnoj traci kolona. Ja gledam, ne verujem. Kažem kolegi: "Nemoj da krećeš, čekaj da izađem da mu je*em kevu", kaže on da iskuliram. I 'ajd ništa... čekamo mi, prođe 3-4 minuta, ja gledam kolegu i ne verujem da može tako kulira. Kaže, opusti se, ne žurimo nigde, ako krenem da mu trubim tek onda će da se zainati i onda namerno neće hteti da se pomeri. Posle par minuta, lik zatvori gepek, pogleda nas (naravno nije dao nikakv znak rukom ili gest izvinjenja), upalio je auto i otišao. Tada sam skapirao... nervirao se ili ne, budala će uvek biti. Ako on ne shvata kakvo sranje pravi time što se parkirao na sred puta i napravio zastoj, nikakvo trubljenje i svađa tu ne pomažu, kre*en ostaje kre*en, a može samo da se napravi još gora situacija, da potegne neki predmet ili oružje.

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od ace1 » petak, 20. mar. 2009. u 17:06h

Kaubojska ekipa upucala decka na NBG,jel trba komentar
ups brate opalio pistolj po sred vugla
znas a otimali se dok smo ih izvlacili kroz prozor
sta ces vecih bolesnika u saobracaju ,zive od reketa ,uzimaju mito ,glume kauboje ,da je moj reon bilo bi svasta
Uopste mi nije jasno kako ih niko do sad nije upucao iz revolta
Oni kao zavode red u kraju,maltretiraju mamine i tatine sinove u kraju i udaraju reket narkomanima,a ono kad prodje `ekipa` kao gde si brate.

Zaustavili ortaka tako pre par godina na tramvajskim sinama iako (ovaj se zvalavio sa ribom,doduse na sred tramvajskih sina) i kao brate oces sad da te ispeglamo kao picku tu pred ribom,qurcenje sve u 16.
Ortak ono cool ,kao sve u redu fino sa njima ,izaslo ih 7 iz jeepa i pocelo mangupiranje
Poceli da ga psuju ,jebu kevu i tako to ,izvorni recnik kereceg kraja iz p.materine
A ortak koji inace ima zivce kao konj,lepo okrene burazera koji je inace u biji mudo na n. i objasni mu sve u 13 mili sekundi i kaze mu buraz.da da mob. nekom od njih.
Kaze samo cuje kako prsti burazer preko moba,cuje se 2 ulice nize i tako se izvuko
Inace to su retki slucajevi

Sledeci put se zapitajte kad vas zaustavljaju jel to po zakonu i jel ispunjavaju kvotu za taj dan(da bi tamo neko drugi ...)
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » petak, 20. mar. 2009. u 17:39h

Ok, pazi... to sa pandurima, to je stvarno od slučaja do slučaja, bukvalno kako ti se zalomi. Jednom prilikom, kod Sava centra, uključio sam se iz jednosmerne ulice iz nedozvoljenog smera, pa još preko pune linije, u traku u koju sam hteo (pri tome prešao sam preko dve trake iz suprotnog smera, na mestu gde to nije dozvoljeno)... prekršaj gde ode dozvole dok trepneš. A što je najgore sve to sam uradio ispred pandura, koje uopšte nisam primetio (uvukli su auto između dva drveta na prkingu). Baja mene lepo zaustavi, pita da li znam kakav sam prekršaj napravio, ja rekao da znam... ali šta sad. Bio je krajnje korektan i pristojan, nije me uopšte drkao, sve onako na finjaka. Imao sam dva izbora... ili da pokušam da uspostavim normalnu komunikaciju sa njim (jer objektivno jesam kriv) ili da krenem ja tu da besnim, da se izdrkavam. U ovom drugom slučaju, verovatno bi se na meni obojica "izređala". Vidim da je ok lik... ja krenem priču kako inače vozim po propipisima, kako nisam kažnjavan, trt, mrt... i lik prihvati razgovor. Razmenjasmo mi mišljenja o celom tom slučaju koji sam napravio i na kraju mi je oprostio i zamolio da ne pravim takve prekršaje. Kasnije sam se raspitao... da je pisao prijavu, kazna za tako nešto je oduzimanje dozvole 3-6 meseci i novčana 5000-25000 dinara.
Dok moj zet, on uvek ima drugačiji pristup, jer pandure ne može da smisli. Jednom ga zaustaver je je vozio 130 na delu puta gde je ograničenje 60 !!! U startu, kako je spustio prozor krenuo je da se svađa sa pandurom i da ga vređa i pored toga što je kriv. Naravno, tad je nayebao kao žuti... i posle se žali kako su panduri ovakvi i onakvi.
Ne kažem da su sjajni, ima stvarno onih koji svoj posao koriste za idrkavanje, ali svi smo učesnici u saobraćaju i svi dobro znamo kakvi kreteni sede za volanom. Ne može niko da me ubedi da vozači isto tako nisu zaslužni za odnos pandura prema svima nama.
A to što se juče desilo na Nbgd je velika tragedija. Kako se tačno dogodilo verovatno nećemo nikad saznati. Žao mi je mladića koji je tako bez veze izgubio život, ali ako je istina da je njegov ortak bežao on patrole i na svakom semaforu prošao kroz crveno... i on je isto tako nekog nedužnog mogao da ubije...
Tužno je sve to.

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od 911s [SK] » petak, 20. mar. 2009. u 18:12h

Ma kakva murija.
Pre neko veče oko 1 posle ponoći idem 27-og marta, ispred mene neki pederko u 407-ici coupe.
Nailazimo na pandure koji zaustavljaju sve redom radi kontrole, ali mene i njega ne zaustaviše.
Bukvalno 10 metara posle pandura semafor, stajemo obojica na crveno. Lik ispred mene je stajao jedno desetak sekundi, a onda je ubacio u prvu i krenuo pod punim gasom. Gledam gore - vidim crveno i dalje, gledam u retrovizor, murkani deset metara iza i nikom ništa. :S
Još gomilu puta sam video slučajeve da idioti (mostly in VW) prave najstrašnije prekršaje ali bukvalno iza ledja pandurima (prolazak na crveno, polukružno preko pune, skretanje levo gde je to zabranjeno....) Očigledno da se više ni murije ne plaše. :|
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od fancy » petak, 20. mar. 2009. u 18:21h

I šta su mogli da rade? Da pucaju i da ga upucaju kao ovog malog preksinoć?
Možda da krenu u noćnu jurku sa njim koja bi se verovatno isto tako završila. "Pederko" se ovaj put provukao, ali jednom neće. Naleteće ili na besnog kera koji će ga izbušiti ili na sebi sličnog poštovaoca crvenog svetla iz presecajućeg pravca. U svakom slučaju, već postoji krst sa njegovom registracijom.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od peca » petak, 20. mar. 2009. u 20:26h

nikola piše:...A to što se juče desilo na Nbgd je velika tragedija. Kako se tačno dogodilo verovatno nećemo nikad saznati. Žao mi je mladića koji je tako bez veze izgubio život, ali ako je istina da je njegov ortak bežao on patrole i na svakom semaforu prošao kroz crveno... i on je isto tako nekog nedužnog mogao da ubije...
Tužno je sve to.

Panduri su ih zaustavili posle JEDNOG crvenog svetla, i krenuli su da se deru na foru "Izlazi napolje, brzo!!!", i kad je decko izashao ker ga je upucao u glavu...
Kum mi je ispricao ovo jer keva njegove povremene ribe radi sa kevom od tog ubijenog decka...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od ace1 » petak, 20. mar. 2009. u 23:37h

a moj povremeni limar zna povremenog bratanca od njegove sestricine i njegova majka i moja majka su dve majke (a kakve ovo veze ima neznam ni ja,al neko rece da svako svakog zna preko 7 ljudi)Peco zezam se
P.S. Ma ubili ga ko kera ,glumili mangupe ,a pandur koji je potegao je nov pa nezna da se kontrolise,pa ce sad ko zrtveni jarac malko da greje ladne zidove za svoju toplu bracu
Trebalo bi rasformirati te interventne ekipe ili promeniti celu postavu,ovi misle da je jos na vlasti cika bambilend ,pa misle da su ...
Lepo ko u Britaniji Bobiji imaju po pendrecic i suzavac po potrebi (zabrana nosenja oruzja i kod organa reda)
Malo vlast da se ugleda na narod koji je smislio RS-a i bice super
Poslednja izmena: ace1, na dan petak, 20. mar. 2009. u 23:41h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » petak, 20. mar. 2009. u 23:40h

E sad lepo i panduru metak u glavu!


Strashno shta se deshava u drzavi - saobracaju :-(
Slika

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od ace1 » petak, 20. mar. 2009. u 23:45h

Ovde drzava egzistira na saobracaju.
Kazu sad ce od bogatih koji voze automobile od 2.000kubika i vise da uzmu ,pa ce da daju onima koji voze ispod 2000 kubika
KOJA JE TO ZAJEBANCIJA
ili ono ce svima da uzmu po 300 dinara za burek i jogurt za sirotinju koja vozi ispod 2000 kubika
`A ko ce tetki da plati lek ,koji je poskupeo 30 posto`,a tetka ne vozi
Nego svi da nadjemo Mile renta bubreg invalide pa da vozimo ko ludi,al kad izadje novi zakon onda cemo morati da sami sebi odsecemo po nogu da bi bili pravi invalidi,al ajde da odma pisemo peticiju Fordu da pocne da pravi nove RS-e automatike
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Nozzlezator
Poruka: 418
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 13:12h

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Nozzlezator » subota, 21. mar. 2009. u 00:49h

ace1 piše:Lepo ko u Britaniji Bobiji imaju po pendrecic i suzavac po potrebi (zabrana nosenja oruzja i kod organa reda)
Malo vlast da se ugleda na narod koji je smislio RS-a i bice super
Zato prosecnog stanovnika Londona,kamera snimi u proseku 100 puta na dan ;)

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od ace1 » subota, 21. mar. 2009. u 01:18h

ako ti to smeta nosi kapuljacu ili kacket kao svaki beogradjanin koji je u sred demonstracija krenuo u kupovinu Najki
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
Stefan148

 
Poruka: 2255
Član foruma od: sreda, 22. okt. 2008. u 12:02h
Lokacija: Zvezdara, Lion
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Stefan148 » subota, 21. mar. 2009. u 08:46h

sasvim bih bio zadovoljan zakonom kao u GB, nego je problem sto su ljudi ovde previse nedisciplinovani i razuzdani, kao pusteni sa lanca. mislim i na organe reda i vlast, a i na nas, obicne smrtnike. kada vlast ne moze da se udostoji pa da uradi nesto po pitanju... ma svega sto treba da radi, sta onda ocekivati od ljudi koji su mnogo vremena proveli ziveci u losem sistemu, i sada ne znaju za bolje. to je kao kada muz bije zenu, njoj to udje u naviku i ne zna za bolje i na kraju samo za batine zna, ako je ne bije onda ona nije srecna. mislim aloooooooooooooooooooooooo
Slika

Avatar korisnika
nikola
Poruka: 477
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 23:47h
Lokacija: Beograd

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od nikola » subota, 21. mar. 2009. u 09:28h

"Vi ste zaboravili da me išibate... gospodine žandare" - Sveti Georgije ubiva aždahu.

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od peca » nedelja, 22. mar. 2009. u 01:01h

Sve takve pandure treba Slika
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
Scorpio 696
Poruka: 1273
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:43h
Lokacija: ToP of NoVi SaD

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od Scorpio 696 » nedelja, 22. mar. 2009. u 06:20h

Ljudi samo smireno
izbrojite do deset.
Sve to ide u rok sluzbe.
Kaze vam neko ko ne moze da se smiri kad naidje na budalu :D .
Slika

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » nedelja, 22. mar. 2009. u 06:50h

Stavi se samo u kozu roditelja od tog lika shto je roknut, de ga ne bi osvetio!
Slika

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od FiestaRS » nedelja, 22. mar. 2009. u 12:57h

Nek je i od Koshtunice sin nije bitno ali ipak je nehotice dechko ubijen! nema ga vishe! ko je kriv? kerina! znachi i njemu metak u glavu i to je to!
Slika

Avatar korisnika
bossko77
Poruka: 1379
Član foruma od: petak, 13. feb. 2009. u 01:44h
Lokacija: MYH3E

Re: Bolesnici u saobracaju

Poruka od bossko77 » nedelja, 22. mar. 2009. u 12:59h

Slazem se da ni oni verovatni nisu toliko nevini......al metak u glavu
SlikaSlikaSlikaSlika

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“