Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » ponedeljak, 30. maj 2011. u 00:33h

Za usta nije problem ili pljuneš ili progutaš. :vid budale: Nego je zaebano za oči, škiljio sam da ne upada u oči, jednom me pogodilo i to nešto baš zveknulo malo ispod oka, prebrojo sam zvjezde. :'(
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » subota, 4. jun 2011. u 19:24h

Upravo sam se vratio sa Orlovog bojišta. Bolje da se zove Komarčevo bojište, jer za sat vremena su mi komarci (koji su kao rode, a čuju se kao bombarderi iz WWII) isisali litar krvi, a vidio sam samo jednog orla...
U poovratku sam pičio 63 km/h, kada sam već sišao pa treba da kočim i uključim na put malo sam jače kočio i čulo se kako prednja guma pišti. mrgreen Da se nisam bio povukao tjelom više nazad vjerovatno bi preletio preko.

EDIT: Zaboravih da kažem :D idem kroz šumu, uska staza, sve obraslo i nešto razmišljam samo mi još fali Džejson sa svojom sjekirom (Petak 13.) kad ne prođe 2 sekunde iza krivine ide neki lik sa sjekirom i to pozamašnom. E reko eto ti ga. hahahaha
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od fancy » subota, 11. jun 2011. u 19:57h

Jedan padobranski upad na biciklističku teritoriju ali moram da pitam stručnjake :D U čemu je fora u zadnje vreme (recimo 3-4 godine unazad) da biciklisti, kad ih ima više, uopšte ne žele da voze jedan iza drugog nego se svi skupe u gomilu i idu putem zauzimajući i više od pola trake? Sirena (lagano, samo radi upozorenja) ne pomaže, jer se tada još više rašire i teraju te bukvalno da miliš iza njih ako ima saobraćaja iz suprotnog pravca i da ih pretičeš kao i svako drugo motorno vozilo. :wtf: Ne samo da je to nebezbedna vožnja nego je i krajnje bahato i bezobrazno.

Pišem ovde jer kapiram da će neko među bicklistima sa foruma imati odgovor koji su uzroci ove nove mode?!
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 11. jun 2011. u 20:08h

Apsolutno nemam pojma ali evo kao biciklista moram da kazem da ne podrzavam takvu voznju. Ok je kad je neka organizovana voznja pa imaju i prateca vozila, sto se mene tice u takvim slucajevima treba i saobracaj zaustaviti, ali kad nije ne vidim poentu da blokiras ljudima prolaz ako ne moras. Ja uvek kad se vozim u grupi vozimo se iskljucivo jedan iza drugog.
Fiesta!!

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » subota, 11. jun 2011. u 20:23h

Ni meni to nije shvatljivo, ja kao biciklista ne volim da mi smetaju pješaci i auta po stazi pa samim tim se i ja vodim da ni ja njima ne smetam na trotoaru i kolovozu.
Jedino sam vozio tako po kolovozu kada je bila organizovana ''Kritična masa'' na dan bez automobila pa smo imali pratnju kroz grad.
Inače tamo gdje ima staza uvjek vozim stazom nikada kolovozom ili trotoarom. Jedino se desi da idem trotoarom ako siđem sa staze do trafike, ili tako nešto slično, ali tada vozim sporo ne pređem 10 km/h.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od BojanM » subota, 11. jun 2011. u 20:44h

Zavisi. U principu ne podržavam vožnju po sredini trake, ali u gradu ima više situacija kada je to korisno. Ali opet, MORAŠ da znaš šta se dešava u svim pravcima oko tebe, ako te sustiže brže vozilo oslobodi mu put (sem ako obojica nailazite na npr. zatvoren semafor)... i podrazumeva se da sve ovo "pije vodu" isključivo za solo vožnju - nikako u grupi.

Van grada - gde nema bezglavih pešaka, naglih isparkirivača, dece koja izleću na kolovoz i ne čuju bicikl, vozila koja te namerno zatvaraju da ne možeš da se prestrojiš za skretanje levo na raskrsnici i slično... drži se desne ivice, budi vidljivo obeležen i ne vozi naporedo sa još nekim.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 11. jun 2011. u 23:37h

Slazem se i ja sa tobom, ali realno kad na semaforu stojim na sred trake, ili tako negde, onda je razumljivo sto to radim. Ali kad se nadju 3-4 ortaka koja voze bajs pa se paralelno poredjaju u traci i nece da se sklone, to je vec bezobrazluk. Pritom je to bilo van grada. Bas pre neki dan sam imao takvu situaciju.
Iosis piše:Inače tamo gdje ima staza uvjek vozim stazom nikada kolovozom ili trotoarom.
Vidis, tako i treba da se razmislja u normalnom svetu. Ali u BGu to bas i nije slucaj. Lakse mi je da idem kolovozom, posto se krecem prebrzo za pesake. A ima ih ko muve bez glave, stoji na sred biciklisticke staze, ni ne planira da ti se skloni, jos te gleda u cudjenju "sta mi sad ovaj zvoni". E zbog takvih debila mi je lakse da vozim ulicom.
Dok kod mene u kraju svakako nema staza pa nemam taj problem :D
Fiesta!!

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od BojanM » nedelja, 12. jun 2011. u 00:37h

Znam jbg, zato sam striktno i ograničio izjavu na vožnju van grupe = solo. OK, čak i u grupi, nemam ništa protiv vožnje u paraleli (smori duža tura u koloni), radili smo to zilion puta... ali uvek neko bude "izviđač" koji upozorava na nailazak kola. Onaj do spoljne ivice mu ga malo da po pedali, ko je bio bliže srednjoj liniji se "ušnira" u "rupu", i za sekund-dva smo ponovo kolona. Sve drugo bi zaista bilo bahatost i bezobrazluk, a o opasnosti da i ne pričamo.

Dođu mi tada malo smešni "svirači" -- sinovac moj, mi smo te snimili i prestrojili se da ti bude lakše da nas prođeš metar dana pre nego što si ti opleo po trubici, iskuliraj slobodno. :)
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » nedelja, 12. jun 2011. u 01:22h

Eh šta mi se desilo prije predprošle godine, zaletio se ja stazom i u susret dolaze dva lika koji voze paralelno i ja gledam da li će se pomjeriti, ne mrda ni jedan, ali ima dovoljno prostora između njih dvojice da ja mogu da prođem. Ja vozim 35 km/h i frajer koji je bio sa moje desne strane ide kao da se skloni tj. prelaze na lijevu stranu ali tako da je je zauzeo cjelu širinu. Najgore od toga što se odlučio na tako nešto na 10 m ispred mene. Stisnem kočnice maksimalno i udarim ga ali jako malo u ram. Počne on tu da se dere nešto, ja gledam i čekam da izbroji svoje. Kada se smirio ja mu onako smireno kažem, brate kao prvo vozio si mojom stranom, kada sam vidio da ima mjesta između vas dvojice htjeo sam tuda da prođem ti si se pomakeo. Samo je slegao ramenima i kaže, aj aj. Razdvojišmo bicikle i pedala. :D

A Dule jeste ono da tih pješaka ima na tone po stazama, i da te gledaju kao budalu kada ideš prema njima. Ali ne mogu da vozim po kolovozu i smetam vozačima koji autima idu brže od mene zato što neko blokira moj put. Počeo sam da ih tjeram sa staze tako što gledam ga u oči ako ide mi u susret i ne mičem ni milimetra nego ga guram da siđe sa staze iako imam prostora da prođem. Razmjenimo nekad i neku finu rječ-dve. mrgreen
A imam neku ideju da slikam te specijalce po stazama, naročito one roditelje koji djecu u kolicima voze stazom ili one koji šetaju kučiće. E onda kada napravim kolekciju izabrati ''the best off'' i poslati na sajt radija 021, da naprave članak. Ne vjerujem da ću nešto mnogo da postignem time, ali bar neko će da vidi da razmisli o tome.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od fancy » nedelja, 12. jun 2011. u 07:47h

dule0911 piše:Ali kad se nadju 3-4 ortaka koja voze bajs pa se paralelno poredjaju u traci i nece da se sklone, to je vec bezobrazluk. Pritom je to bilo van grada. Bas pre neki dan sam imao takvu situaciju.
Taj rad. I na sve to ekipa sa profi opremom, ono, helanke, kacige u 100 boja, cvikeri, bicikli sa 107 brzina, ludilo... mislio bi čovek da je ekipa sa takvom opremom stvarno profi i ume da se ponaša u saobraćaju, al tuki... :mad:
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

taunus76
VR
Poruka: 634
Član foruma od: petak, 18. dec. 2009. u 20:57h
Lokacija: Beograd

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od taunus76 » nedelja, 12. jun 2011. u 10:09h

Kao covek koji negde od 82 vozi bajs malo vise moram da se ukljucim u ovu raspravu a pogotovo zato sto sam dosta vremena provodio u Novom Sadu. U ova dva grada situacija je potpuno razlicita sto se tice voznje bicikla - u NS je to normalna stvar a u Beogradu je stva rentuzijazma i bavljenja sportom a mozda u celom gradu ima sto ljudi koji bajs koriste kao Novosadjani za prevoz pa je i odnos prema istom potpuno drugaciji.
Inace zakon je jasan po tom pitanju ali kao i svaki zakon koji se donosi u ovoj zemlji ne sluzi nicemu i mrtvo je slovo na papiru. Biciklista je u voznji obavezan da koristi metar kolovoza uz ivicnjak a sme da izadje na kolovoz samo kada se prestrojava za skretanje u levo ili kad obilazi neku prepreku. Mora da ima kacigu i prsluk onaj sljasteci (moze da bude nezgodno jer sad zakon uzima u obzir i to da ako nisi propisno obelezen a neko te udari mozes ti da budes kriv zato sto nisi bio vidno obelezen). U grupi biciklisti mogu da se krecu samo na treningu i to sa vozilima koje ih prate (zato ce propasti pola klubova) i nikako drugacije.
E sad ko sisa zakon a na prvom mestu je drzava - te staze po Beogradu su ODUZETE od pesaka (sem na par mesta) i to je to - mi smo imali promociju bilo na TV-u da smo napravili bici staze a sad se vi koljite. Zato ja u Beogradu idem iskljucivo kolovozom i postujem propise a i nikad ne izigravam heroja na bajsu jer ono sto je mala ogrebotina na kolima u slucaju bicikliste je smrt.
Drugo nisu samo biciklisti ti koji prave probleme - potpuno ista situacija je i sa automobilima. Niko nista ne postuje pa je zato tako. Danas reci hvala, molim i izvolte je stvar slabosti a ne kulture. Isto je npr. propustiti nekoga - sve je u stilu ja sam najjaci, imam veci auto, imam prijatelja u muriji - problem je poznat odavno. Samo cekam kad ce se kod nas desavati slucajevi kao iz filma "PAD" ...
Cak i tamo gde biciklisti voze slobodno sami se ne ponasaju kako treba. Zato ja ne vozim na Adi, po biciklistickim stazam, po keju itd ... Van Beograd i zemlja

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od BojanM » nedelja, 12. jun 2011. u 12:10h

taunus76 piše:U grupi biciklisti mogu da se krecu samo na treningu i to sa vozilima koje ih prate (zato ce propasti pola klubova) i nikako drugacije.
Izvini, možeš li mi reći odakle je ova informacija? Neki konkretan zakon, pravilnik... pošto u ZOBS-u kaže samo: "Ako se dva ili više vozača bicikala, mopeda, tricikala i motocikala kreću u grupi, dužni su da se kreću jedan za drugim." (čl. 89. st. 4)

Sa ostatkom sam potpuno saglasan, uz opasku da mi se u NS par puta desilo da me očeše guvernalom ili retrovizorom biciklista koji je išao blizu ili više od propisanih 35km/h, a ja sam hodao blizu "žute linije" ali na pešačkom delu trotoara... tako da (naravno) nije samo stvar geografske lokacije - već i lične kulture kako se biciklističke staze koriste.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
miske17
Poruka: 278
Član foruma od: sreda, 18. maj 2011. u 18:32h
Lokacija: Beograd-Kaludjerica

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od miske17 » nedelja, 12. jun 2011. u 12:43h

leto, ribici, bajs, sunce, ada, ladno pivo - prosto da uzivas :DD

Ja planiram da sredim svoj bajs ovih dana. samo treba se podmaze, opere i "ki nov"
Fiat Bravo 1.6 16V BlackInk

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od knez91 » nedelja, 12. jun 2011. u 12:45h

ja mislim da se ns-i bg ne mogu porediti, kao u mnogim drugim situacijama tako i ovde, bajs ne vozim po ns-u ali koliko sam obracao paznju skoro na svim prometnijim ulicama ima biciklisticka staza, tako da se vecina pridrzava toga......

a pre jedno2nedelje cekam bus i postoji staza za baj ali lik ide putem i kuca poruku , u tom trenutku dolazi pandur sa skuterom i pocinje da se dere na njega lol ja kada sam video upiso sam se od smeha, reko jos ce mu i kaznu napisati :P , ali nista od kazne, pandur ga je otero na stazu za bajs i gotovo.....

a to je veliki problem po vojvodini i manjim mestima, jako mnogo ljudi vozi bajs i uopste nema neko razumevanje niti shvata d kada ja idem kolima da treba da se skloni u stranuu jer ako ga pokupim naje*ece garant ali jbg....... jako dobra stvar mi je kao sto je u Kacu uradjeno kolovoz je siri za jedno 50cm i oznacen je zutom trakom, i bajs samo treba tuda da se vozi thumbsuph
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

taunus76
VR
Poruka: 634
Član foruma od: petak, 18. dec. 2009. u 20:57h
Lokacija: Beograd

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od taunus76 » nedelja, 12. jun 2011. u 15:14h

Kucni prijatelj, jedan od onih 100 koji idu biciklom po Bgd-u zbog posla (maser je) oko 1 po ponoci ide sa masaze i na kruznom toku na Senjaku stoje dva pandura i nigde nikog pa ga zaustave. Nema nista od opreme ali matore drtine iskusne, on popio neku rakijicu i ovi da duva - izadje nesto vise od dozvoljenog i oni njemu kaznu. Posle u prici, a on uglavnom u nekoj staroj odeci jer kako drugacije i sa ogromnim rancem, smilovao se pandur pa mu je rekao da ne placa kaznu a on se nece pojaviti na sudjenju pa ce da odbace slucaj ....
Za klupsku voznju javljam...

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6046
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Daniel » nedelja, 12. jun 2011. u 17:58h

vrlo interesantna tema, nisam znao da je ima verovatno sutra ako odem na veci trening cu ubaciti rezultate :D
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » nedelja, 12. jun 2011. u 20:10h

Oni sa tankim gumama i sa ''trkalicama'' oni idu brzo tako da i nisu za staze, mislim nije da nisu nego ubili nekog pješaka. Ja koliko sam vidio oni sa tim biciklima piče 40-50 km/h. Tako da oni i nisu neka smetnja na kolovozu, ali ipak treba da obrate pažnju na auta i da ne smetaju. Ali ne mogu da shvatim one koji se sporetaju 20 na sat i idu kolovozom pored slobodne staze.
Kada idem van grada gdje nema staza onda gledam oko sebe, ako ima auto iza mene, a dolazi i u susret onda se sklanjam u stranu ne samo zbog njih nego i zbog sebe. Jer ipak bolje da se maknem u stranu i da oni komotno prođu, jači su. :)
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6046
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Daniel » utorak, 14. jun 2011. u 17:04h

evo posle nekih mesec dana pauze mene ponovo na bajku :)
danas sam presao po GPS-u oko 32km a ciklometar na bajku oko 35km e sad koliko je skoro pa i nebitno :D

evo rute :P
http://www.endomondo.com/workouts/hs_1KV2-VPc

a evo i par slika
http://dl.dropbox.com/u/2966971/razne%2 ... %2058.jpeg
http://dl.dropbox.com/u/2966971/razne%2 ... %2004.jpeg
http://dl.dropbox.com/u/2966971/razne%2 ... %2011.jpeg
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » utorak, 14. jun 2011. u 17:29h

Danas je bas bilo lepo jutro za voznju! Nego reci mi kakav je uspon kad se odvojis desno pre venca?
Slika

Avatar korisnika
Daniel
Poruka: 6046
Član foruma od: ponedeljak, 18. okt. 2010. u 10:27h
Lokacija: Ljubljana/Novi Sad/Mokrin
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Daniel » utorak, 14. jun 2011. u 17:33h

tuda sam se spustao :) imas brojeve svaki br oznacava na koji sam km. uspon je zajeban tuda dosta strm a i ima mnogo kamenja nabijao sam na spustu tuda amort mislim do kraja sto mi je oko 100-120mm hoda a to nije malo :( sve zbog velikih rupa velike brzine (max sam izvukao u sumi oko 60km/h) i ne prilagodjenog setup-a amorta (moram ga jos naduvati izgleda ) :D
Focus mk1 1.8 TDCi ~ 150ks Zetec 2002
Mondeo mk3 2.2 ST TDCi ~ 200ks Titanium 2004
Mondeo mk4 2.5T LPG ~ 260ks Titanium 2008
Mondeo mk4 2.0TDCi ~200ks, Titanium S 2011

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » petak, 17. jun 2011. u 18:30h

Konča sam nabavio osvjetljenje za biciklu, najviše zbog sebe, a i zbog drugih da me vide. Večeras idem u noćnu vožnju. :woohoo:

Slika

Slika

Zadnje sam plazio 350 din, prednje 630 din. Nisu najbolji, ali ne treba mi da osvjetljava da ispred mene bude dan, nego dovoljno da ne uletim u neku rupdžagu i da me niko ne pogazi s ozada.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » petak, 17. jun 2011. u 19:07h

Kelis je dobra marka, mada si mogao da pogledas koliko kosta ket aj... ali dobro... i ovo ce sluziti svrsi ;)
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » petak, 17. jun 2011. u 19:10h

I ja sam razmišljao o Cateye, ali nisam htjeo da prekoračim budžet od 1000 din za oba svjetla. Cateye je vjerovatno skuplji, a i ne da mi se po ovoj vrućini ići tražiti dalje.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » petak, 17. jun 2011. u 19:21h

;)

Sad su svi u krugu od 500metara, Fanatik,Ris i Planet a malo dalje - 1 - 2 km je Vector... ja sam pre pre pre pre... imao ''ket aj''ovo prednje svetlo sa 5 dioda i platio sam tad 20eura ali zato je sijalo za sve pare, nazad sam imao dobro poznati oblik http://www.bicyclelights.biz/index.php? ... ts_id=6954 extra sija, i ne trosi puno baterije...
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » petak, 17. jun 2011. u 19:23h

Fanatic i Planet znam gdje se nalaze, ali Ris ne znam, a ovo sam uzeo u Vectoru.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“