Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Malo tužno i mnogo žalosno

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
Boris88
VIP
Poruka: 1693
Član foruma od: nedelja, 11. jan. 2009. u 18:25h
Lokacija: Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Boris88 » petak, 8. jul 2011. u 00:58h

ma pusti sve to,znam coveka koji je dobio godinu dana uslovne i neku veliku novcanu kaznu sto je umlatio provalnika koga je zatekao u svom stanu kako babra po zlatu,inace provalnik je bio optuzen samo za pokusaj kradje,toliko o tome...
rust is not a crime

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9656
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Moooooj Ford Fokus 1.8tddi

Poruka od macaneli » petak, 8. jul 2011. u 01:41h

Markedjani piše:šta se dešavalo u međuvremenu dok ih nije uhvatila policija apsolutno nije za javnost ;) :)
ja saznao iz prve ruke :P
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Estariol » petak, 8. jul 2011. u 01:57h

Eto još jednog razloga što je dobro imati felne 13"... :D
To se reši tako što se nabavi utoka ispod tezge, nežno se prođe tankom okruglom turpijom kroz cev, pa gad uhvatiš nekog da ti čačka auto rešiš stvar po kratkom postupku - fantomka na glavu svakom po metak u čašicu na kolenu pa nek posle misle gde su se zajebali. Ako si prinuđen da ih rokneš, odneseš tela kući, istranžiraš, provučeš kroz mašinu za mlevenja mesa i nađubriš baštu(nije bitno čiju :D ) ... I rešen problem.
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » petak, 8. jul 2011. u 08:27h

Ma bolje nahraniti svinje sa njima, kada to prođe kroz svinju neće ga niko više prepoznat. hahahaha
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Deckonja
Sierra junkie
Poruka: 1773
Član foruma od: ponedeljak, 15. jun 2009. u 11:29h
Lokacija: suncana strana ulice :)

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Deckonja » petak, 8. jul 2011. u 09:46h

...posle lepo odes u neki restoran i porucis Karadjordjevu mrgreen

Avatar korisnika
paun1
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 2. feb. 2010. u 17:49h
Lokacija: Despotovac

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od paun1 » petak, 8. jul 2011. u 09:54h

Bolje je da ih odvedes u planinu negde pa ih vezes za neko drvo pa polako seckas komad po komad. cekicko hahahaha

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7483
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od dax92 » ponedeljak, 11. jul 2011. u 20:54h

I to grickalicom!! :diablo:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » ponedeljak, 11. jul 2011. u 21:07h

Dax ala si ti ''perverzan''. :rotfl:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7483
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od dax92 » ponedeljak, 11. jul 2011. u 21:08h

Samo surov!! mrgreen
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od dule0911 » utorak, 12. jul 2011. u 02:20h

Sramota, zao mi je vlasnika ovog auta. Predpostavljam da je nov kupljen i to skoro, jedan od onih lepih sto ima 16 Y felne.
Podstaknut ovih pricama razmisljam se da stavim sigurnosne matice na auto, koje sam pre godinu dana skinuo jer nisam imao kljuc za iste, pa sad da kupim komplet... A sve sam se razmisljao, ma nece sa forda da kradu felne, ne treba to ljudima... Kad ja tamo a ono medjutim.
Fiesta!!

Avatar korisnika
Torrente
Poruka: 1
Član foruma od: petak, 13. maj 2011. u 15:44h
Lokacija: Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Torrente » utorak, 12. jul 2011. u 15:14h

Stvarno mi je iskreno žao vlasnika :(

Nema druge, nego sigurnosni šrafovi moraju da se stave na točkove.
Cena, oko 2500 rsd.

Šta reći za lopove, onaj od gore vidi sve... rulest

Pozdrav svima!

P.S. Od nedavno sam postao član Ford zajednice pa me je ova vest dodatno rastužila...

Avatar korisnika
bojan_kv
Poruka: 1309
Član foruma od: četvrtak, 11. mar. 2010. u 20:52h
Lokacija: Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od bojan_kv » subota, 3. sep. 2011. u 00:00h

ja stvarno ne znam sta bih mu radio da ga slucajno zateknem kako mi obija auto ili skida tockove. Nikakve koristi od toga sto bih mu skako po lobanji ili kao sto neko rece, da mu pucam u kolena, ali ne bih mogao da se kontrolisem. ;)
Ford focus mk1 rest. '02, 1.8tdci 85 KW (115KS) 04.2011-07.2019
Ford focus C-Max' 06,1.6 tdci 80KW 09.2019-

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Markedjani » subota, 3. sep. 2011. u 00:13h

Napomenuću opet... vaše je samo da zovete policiju i jednostavno posmatrate situaciju... nikako ne reagovati lično!

Nikad ne znaš koliko likova radi tu operaciju i da li nose sa sobom vatreno oružje... kad je u pitanju njihovo dupe čudo je šta sve lopovi čine samo da ih ne uhvate.

Ja sam lično zamalo nastradao zato što sam izigravao junaka.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Dusan64 » subota, 3. sep. 2011. u 00:23h

Lako je reci,ali da li bi realno mogao da stojis i gledas kako ti skidaju i nose tockove...

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Markedjani » subota, 3. sep. 2011. u 00:26h

Posle onoga što mi se desilo... da.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Dusan64 » subota, 3. sep. 2011. u 00:29h

Ali dok ne iskusis.. Jbg,nekad je dovoljno samo ih uplasiti i sami ce pobeci..a nekad mozes i da nastradas. Zato imas garazu i ne brines.. :woohoo:

Avatar korisnika
Neša
VIP
Poruka: 5031
Član foruma od: sreda, 8. apr. 2009. u 17:51h
Lokacija: Прокупље

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Neša » subota, 3. sep. 2011. u 11:31h

paun1 piše:

Samo ovako.... :vid budale:
Ne mora ovako ali zakon resava sve i to dobar zakon,pa kad jednog oderu sa 10g zatvora,sledeci ce da se zamisli pre nego ukrade nesto. Englezi daju dobar primer resavanja nasilja i izlazenja na kraj sa huliganima i lopovima...
Ford MONDEO mk3 1.edition
Duratorq DI 16v

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » subota, 3. sep. 2011. u 11:48h

Samo što je razlika u Engleskoj oklopnjaci ispeglaju pendrecima po leđima huligane, a i lopove pohapse pa ih malo ispeglaju. A nama sole pamet kako ih ne smijemo tući, neka ljudska prava i ostale gluposti...
Pogotovo naš zakon ove sitne lopovčiće ''kazni'' sa jednim noćenjem u zatvoru i pusti uz uslovnu. Ja bih uz tu uslovnu dodao jedan tretman uljepšavanja na način: pendrečenje preko leđa, igranje odbojke između kabadahija, testiranje izdržljivosti čizama ako se udara čovjek njima i tako još neke kreativne sadržaje u toku cjele noći. Tako da onaj ko to jednom prođe nikada mu više ne padne na pamet nešto ukrade ili počini neko razbojništvo. A drugi kada ga vide na šta liči poslije tretmana dobro će razmisliti da li će uraditi ono što je uradio ovaj ''uljepšani''. 8)
P.S. Silovatelje i ubice bih nabijao na kolac, ali polako i pažljivo, da slučajno ne umru prebrzo. :punnish:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
lasto
Poruka: 336
Član foruma od: sreda, 20. okt. 2010. u 18:06h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od lasto » nedelja, 4. sep. 2011. u 13:03h

tako je bilo dok nismo "DS-ovani", sada kukajte, policija je policija u svakoj zemlji, i mora da uliva strah za one kojima sudska kazna ne pričinjava štetu.

sećam se dok sam klinac bio, neki komšija kleptoman , tako 19-20 godina je imao tada, kokošar, mora da ukrade (radio aparate iz automobila, ratkape, retrovizore, brisače, biciklove) pa to ti je, pa makar četku za farbanje, pa kada se malo osili neko pozove policiju od komšija. Da vidiš te kuknjave i jurnjave po stanu, posle toga mesec dana ne izlazi, a 9 meseci mi mirni, nikakva prijava ništa, samo pendreci, pesnice i čizme. Sada taj lik ima oko 45godina isto krade kao i ranije, pre koji mesec navataju ga da u garaži ima oko 20-tak biciklova, novijih, i nikom ništa, pokupili bajsove malo ga cimali i evo ga u akciji opet, sijalice iz ulaza i podruma krade :wtf: , prošle godine je "malo" spojio struju za osvetljenje sa svojom TA peći, pa se čovek malo grejao cekicko,
Tako je to kada su pristojnost i poštenje, ili u najmanju ruku korektni odnosi, osobine koje se više ne smatraju kvalitetom, a moral izbrisan sa mape.

Najbolji dokaz da postoje nepopravljivi je onaj lik što ga je ministar policije zvao na slikanje i izvinuo mu se,za batinjanje, a posle slikanja ode on u "šoping". :D

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od fancy » nedelja, 4. sep. 2011. u 17:41h

Ako ćemo iskreno, mnogo, ali neopisivo mnogo gore je bilo pre nego smo, citiram, "postali DSovani". Da ne govorim o saobraćajnoj policiji 90ih...

Likova kao što je onaj kojeg opisuješ u poslednjoj rečenici uvek je bilo i uvek će biti. Kazna je takva kakva je, ne možeš ih držati večito zatvorenog za sitne krađe... ima nešto i u ljudskim pravima koliko god čudno zvučalo, jbg. Opet, nekad je mislena imenica bila da panduri odgovaraju za prekoračenje ovlašćenja i sile (da se podsetimo 90ih godina još jednom... pa i pre toga u doba "komunizma") danas je više manje regularno da ih se izvodi na odgovornost. Ne onako često koliko su zaslužili, ali se, realno, stvari ipak pomeraju na bolje.
Iosis piše:...
P.S. Silovatelje i ubice bih nabijao na kolac, ali polako i pažljivo, da slučajno ne umru prebrzo. :punnish:
Eh šta ti je kulturno nasleđe predaka lol
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » nedelja, 4. sep. 2011. u 17:47h

Pa to je čisto da im se priredi nešto slično onom što su uradili. lol

Nisam ja da se lopovi koji počine sitne krađe drže u zatvoru (samo su nam na grbači u tom slučaju), nego da dobije tretman i da ga puste, naravno uz novčanu kaznu ili društveno koristan rad. :D
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od knez91 » nedelja, 4. sep. 2011. u 17:56h

Pa gledajte u nekim stvarima mislim da gresis kolega :P
Da za sitne kradje robija , nema smisla jer em nema mesta u ćuzi em nema para da se oni hrane, ali ovo za rad to bi i ja , uprego bi ih ko volove, tj dao im da rade recimo put dole kroz srbiju gde ima i tunela i mostova itd... a pritom to rade za dz....

a sa druge strane kako da kazne one koji kradu na vise jer i sami oni koji pisu i kontrolisu zakon su lopovi... tako da to nema smisla da kazne ove :P

a za silovatelje (oni koji su zenu ) , kaznu bi im dao nekog camugu pedera da ga kara7dana u nedelji, 4 nedelje umesecu i tako jedno 1-2meseca :suicide: (za ove muske sto su silovali tj pedere ne znam kaznu :vid budale: )
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » nedelja, 4. sep. 2011. u 19:08h

Pa nije opravdanje da treba ove sitne pustiti jer ovi sa vlasti kradu višestruko više.
Nego i te sa vlasti kazniti oduzimanjem sve imovine (to mu je mislim najgora kazna), a onda upregnut ga ko vola, ali jedno 20 godina da tako radi.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od totti » nedelja, 4. sep. 2011. u 21:00h

Trenutni veliki problem je sto su zatvori prepuni.

A kao sto rece jedan...
[youtube][/youtube]
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » ponedeljak, 5. sep. 2011. u 00:41h

Ovaj je lik legenda! hahahaha hahahaha hahahaha
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“