Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Malo tužno i mnogo žalosno

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » nedelja, 10. jan. 2016. u 23:12h

Ljudi opremite se i naučite koristiti. Pištolj je kao kurton bolje da ga imaš kad ti ne treba nego da ga nemaš kad ti zatreba.

Kolega je spavao sa ženom kad je skontao da mu lik vršlja po kući. Naravno da je potegao oružje.
Mislite da je gubio vreme da razmišlja šta smije po zakonu a šta ne smije. Na sreću fulao ga je dok je iskakao kroz prozor. Inače bi sad vjerojatno ležao.
A šta da nije imao ništa pa da mu je lik stavio nož pod vrat ili slično.

A kad smo kod suda... Nije problem u sudu nego u tužilaštvu. Sudija sudi prema onome što tužilac stavi pred njega. I što uopšte odluči da pokrene. Konstantno ganjaju mjesečnu normu predmeta i neće uopšte da se uhvate ničega što nisu 110% sigurni da će dobiti.
Sa druge strane sudije u Bih imaju normu od cirka 120 predmeta mjesečno. Znači 4 dnevno. I da hoće nema vremena da ulazi u detalje niti ga to zanima, jer norma je bitna a sa njom i plata.

Jednostavno sistem je postavljen da sudije i tužioce mora da boli patka jer prosto nemaju vremena da se posvete svakom pojedinom slučaju.



Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 01:28h

Pod sudom sam mislio na suđenje uopšteno, zakone, tj. rupe u zakonu, kojekakve advokatske fore, preko kojih uspiju da oslobode okrivljenog.

Mene samo zanima, šta bi taj advokat ili sudija uradio da mu sutra u kuću dođe taj isti ili neki drugi lopov pa povrjedi njega ili nekog mu u porodici?
Shvatam da je to njemu posao, ali kako nema savjesti?

Nije nečiji život vrijedan neke ukradene stvari, ali isto tako lopov može nekome da ukrade nešto što nekom život znači, jer sa tom stvari zarađuje za život sebe i svoje porodice.

Ja bih sudio za svaku stvar isto, možda nije pošteno, ali nekom je Fićo sve na svjetu, a nekom ni Bentley ne predstavlja veliku stvar...
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 05:10h

911s [SK] piše:Zakon štiti ljude, a za zakon su svi ljudi isti, nebitno kog su pola, vere, profesije ili nekog drugog opredeljenja.
Obicno se slazem sa tobom, ali ovaj put nikako ne.

Ovde u Americi je bio slucaj pre par godina gde je neki 15-godisnji klinac (inace iz jako bogate familije) ukrao caletov Ford F-350, vozio pijan, izazvao sudar i ubio 4 osobe. Dobio je 10 godina uslovne kazne zato sto je njegov advokat uspeo da ubedi sudiju kako taj klinac ne zna koje su stvari pogresne u zivotu (kao sto je kradja vozila, voznja u pijanom stanju i samo ubistvo) jer je odrastao u imucnoj familiji koja mu je kupovala sve sta zeli. Da li bi taj isti sudija doneo istu odluku da je u pitanju bio neki klinac iz ghetto koji je odrastao na ulici i drogirao se ceo zivot?

I nemoj molim te da sad bude odgovor "to se moze desiti samo u Americi" ...
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 06:20h

To se dešava svugde u svijetu. Po meni tu je tužilac zakazao.
A da tebi neko uđe u kuću šta bi ti uradio? I kako bi to policija tretirala? Misliš da bi puno gledali da upotrebiš bilo šta? Kod nas je vrlo vjerojatno da bi te teretili za prekoračenje nužne samoodbrane. Morao bi da dokažeš da si djelovao u OPRAVDANOM strahu za svoj život.

Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14429
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od mbole » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 06:43h

Klinac od 15 godina je ovde mladji maloletnik (od 14-16), i njemu se mogu izreci samo vaspitne mere, a ne i kaznene (ne znam kako to izgleda u anglosaksonkom pravu).
Najstrozija vaspitna mera je upucivanje u KP dom, i moze trajati od 6 meseci do max. 4 godine. Na svakih 6 meseci se razmatra da li ga treba otpustiti ili zameniti vaspitnu meru za blazu ili ne.
Pri tom, upucivanje u vaspitnu ustanovu ili KP dom se radi tek kada je neophodno maloletnika odvojiti od dotadasnje sredine (npr. porodice koje ne mogu da pruze odgovarajuce vaspitanje), pa jos plus plus...
"Sud će izreći meru upućivanja u vaspitno-popravni dom maloletniku prema kome, pored izdvajanja iz dotadašnje sredine, treba primeniti pojačane mere nadzora i posebne stručne programe vaspitavanja."

Tako da... ne cudi me preterano. Iskreno, pre verujem da su malo novinari napumpali pricu ko sto umeju, pa "bogat tata" i glupost tipa "nije znao sta radi" bolje prodaju novine, mada kazem, ne poznajem toliko USA pravo, pa ne znam kolika bi mu kazna regularno sledovala.

Sto se tice instituta nuzne odbrane, on je odavno kod nas doveden do apsurda i to cistom sudskom praksom. Sam zakon je izuzetno jasan.

Mnogi brkaju nuznu odbranu i krajnju nuzdu.
Kod nuzne odbrane ne postoji uslov "manje stete"

Nužna odbrana
član 19.
(1) Nije krivično delo ono delo koje je učinjeno u nužnoj odbrani.
(2) Nužna je ona odbrana koja je neophodno potrebna da učinilac od
svog dobra ili dobra drugoga odbije istovremen protivpravan napad.
(3) Učiniocu koji je prekoračio granice nužne odbrane može se kazna
ublažiti. Ako je učinilac prekoračio granice nužne odbrane usled jake razdraženosti ili
prepasti izazvane napadom može se i osloboditi od kazne

Krajnja nužda
član 20.
(1) Nije krivično delo ono delo koje je učinjeno u krajnjoj nuždi.
(2) Krajnja nužda postoji kad je delo učinjeno radi toga da učinilac
otkloni od svog dobra ili dobra drugoga istovremenu neskrivljenu opasnost koja se na
drugi način nije mogla otkloniti, a pri tom učinjeno zlo nije veće od zla koje je pretilo.
(3) Učiniocu koji je sam izazvao opasnost, ali iz nehata ili je
prekoračio granice krajnje nužde, može se kazna ublažiti. Ako je učinilac prekoračio
granice krajnje nužde pod naročito olakšavajućim okolnostima može se i osloboditi
od kazne.
(4) Nema krajnje nužde ako je učinilac bio dužan da se izlaže
opasnosti koja je pretila.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 06:52h

Slažem se mbole. Što se tiče sudske prakse potpuno si u pravu.

Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 07:24h

Talladega_500 piše: Obicno se slazem sa tobom, ali ovaj put nikako ne.

Ovde u Americi je bio slucaj pre par godina gde je neki 15-godisnji klinac ... ...
Pričali smo na temu da pred sud izlaze svi i da je zakon isti u tom smislu. To da li će i kako biti optužen je neka druga stvar. Da pred zakonom nisu svi isti, taj klinac ne bi ni bio pred sudom. Ako si me razumeo šta sam uopšte hteo reći.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14429
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od mbole » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 07:44h

Zaboravljamo jos jednu "sitnicu".
Optuzeni, u krivicnom procesu nikada nije stvarno ravnopravan.

Sa jedne strane, nalazi se drzava, sa svojim kompletnim aparatom, tuzilastvom, policijom...
Sa druge su samo on i njegov advokat.

Sudija odnosno sud bi trebalo da je izmedju, ali realno i sudija je predstavnik drzave.

Upravo iz tog razloga, optuzenom je recimo dato pravo da laze pred sudom, i za to ne moze da bude gonjen.
Advokat nije samo neko ko "radi svoj posao". On je jedino sto stoji izmedju optuzenog i osude.
Po maksimi koja kaze da je bolje osloboditi 30 krivih nego osuditi jednog nevinog, advokat je duzan da svim mogucim (naravno zakonskim) sredstvima brani optuzenog.

Cesto slusamo kako je neko oslobodjen zbog neceg sto nam deluje suludo, ili jos cesce zbog proceduralne greske suda ili tuzioca.
Ali to ne mora da znaci da je taj neko bio kriv, pa je sad advokat nesto izburgijao. Nekada je to samo daleko jednostavniji nacin da se dodje do oslobadjajuce ili umanjene presude, posto bi dokazivanje stvarnih razloga bio ili tesko ili nemoguce.
Takodje, upravo zbog pomenute neravnopravnosti, optuzeni je "u prednosti" sto se tice procedure. Naime mnogo je teze zamisliti situaciju gde ce biti osudjen zbog proceduralne greske, nego obrnuto. Drzava je ta koja mora do kraja da ispostuje proceduru, bas zato sto je "jaca". Koliko se secam, cak je i advokatu zapreceno sankcijama ukoliko ne uradi nesto sto je trebalo u svrhu zastite klijenta.

Sudi se po pravu, a ne po pravdi, posto je pravda vrlo "fleksibilna" i nemoguce ju je sprovesti.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 07:55h

novi81 piše:A da tebi neko uđe u kuću šta bi ti uradio? I kako bi to policija tretirala? Misliš da bi puno gledali da upotrebiš bilo šta? Kod nas je vrlo vjerojatno da bi te teretili za prekoračenje nužne samoodbrane. Morao bi da dokažeš da si djelovao u OPRAVDANOM strahu za svoj život.
I ovde bi morao istu stvar da dokazes. Cak i da ti neko provali u kucu ne mozes automatski da krenes da pucas po njemu. I ovde bi verovatno zavrsio na sudu, mada zavisi od situacije do situacije ... Jeli ti neko provalio u kucu da ukrade koje sitnicu i ti si ga ubio jer si tako reagovao ili je neko provlazio u kucu sa oruzijem da ti sve uzme i ti si ga ubio jer je i on imao oruzije? Velika razlika, ali u Americi je, kao i u Srbiji, zakon jako smesan. Mada je ovde sve osigurano tako da ja licno iako imam pistolj u kuci verovatno ga nebi koristio da ubijem nekoga samo zato sto krade - osiguranje ce mi i tako isplatiti svu stetu.

Amerika je poznata drzava da se tuze za sve i svasta. Bas pre neki dan u prodavnici neka baba pala i niko ne sme da joj pridje da pomogne, svi cekaju na hitnu. Zasto? Zato sto u Americi se cesto desi da osoba A padne, osoba B pridje da mu pomogne i posle toga osoba A tuzi osobu B da je jos vise zakomplikovao situaciju i da je napravio jos vece povrede zato sto nije bio medicinski kvalifikovan da pruzi pomoc.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14429
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od mbole » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:13h

A to saznajes verovatno tako sto ga uljudno pitas: Oprostite gospodine, vi ste dosli samo da maznete jogurt i leba, ne zanima vas nista drugo?

Da... garant je provalio u kucu da ti pozeli dobar san, pogleda na brzaka seriju, i ode covek svojim putem :)

Sto se takvih situacija tice... iz Zabele se izlazi, s Novog Groblja jos niko nije izaso.

Stara je glupost da samo ako je napadac naoruzan onda predstavlja pretnju, inace mu ne smes nista.
Bas lepo... ti imas pistolj, on noz ili srafciger ili pajser, i onda ces lepo da ga zamolis da skocis caskom do kuhinje da i ti uzmes nokce, posto ne bi bilo lepo da pucas u njega.
Ko kaze da sam ja dovoljno sposoban da se golim rukama odbranim od napada golim rukama? Ljude su davili golim rukama vekovima. A nisam ja upao u njegovu kucu, nego on u moju.

Englezi su negde u 18 veku koliko se secam, imali zanimljiv zakon. Imali su stravican problem sa provalama, od kojih su mnoge zavrsavale smrcu i teskim povredama opljackanih i onda odlucili. Svaka provala kaznjava se vesanjem. Dakle, ako ti stapom za pecanje mazne novcanik sa stola kroz otvoren prozor, to je samo kradja, i sleduje mu neka robija. Ako prekoraci preko prozora da mazne novine to je provala, i izvolte kravatu naopacke.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:19h

Ono sta sam hteo reci da moze biti neki nakroman kome je cilj da brze-bolje ukrade neku sitnicu da bi zadovoljio potrebu za drogom taj dan, a moze biti neko ko nema nista protiv da provede duze vreme u kuci da te opeljesi do zadnjeg centa. Ti naravno ne zna koja od te dve osobe je u kuci, sto je problem za tebe jer ako upucas nekog 17-godisnjeg narkomana ajde ti posle objasni sudu da si se osecao ugrozenim.
Zato kazem, iako imam pistolj u kuci ne verujem da bi ga ikada koristio. Ispalicu metak u plafon, tip ce se usrati i pobeci, a vise volim i to nego da nosim smrt na dusi.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14429
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od mbole » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:30h

Ja nekako vise volim da nosim nekoga na dusi, nego da neko nosi mene :)
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:36h

Meni nekako ne pravi razliku; ja zivim za danas i ne mislim previse sta ce biti sutra. Sta bude bude.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:43h

Ma sve je to Ok. Ali koliko vremena ćeš imati da reaguje i procjeniš situaciju? Govorimo o par sekundi. Šta treba da ga pitam: Majstore može li rakijica? :-D
Potegni pa onda vidi u šta ćeš pucati meso ili plafon.
Nemaš baš puno razmišljanja u dve tri sekunde koliko imaš

Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:46h

Mozda ja nesto propustam, ali koji lopov uspeva da provali u kucu za 2-3 sekunde? Oni koji i jesu u stanju da to urade verovatno ne pljackaju obicne kuce po naseljima vec mnogo bogatije lokacije.
Cak i da uspe da udje u kucu u tako rekordnom roku - nijednom lopovu nije cilj da udje u kucu kada je vlasnik tu, sto znaci da ako vidi vlasnika verovatno ce da pocne da bezi. Sanse da ces doci oci u oci sa lopovom i da ce biti borba za zivot ili smrt su ravne nuli.
Ja imam pistolj cisto radi sigurnosti jer zivim u gradu gde je stopa kriminala ogromna, ali zaista ne ocekujem da cu ga ikada koristiti.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 08:54h

Loš ti izbor pištolja sa tim je problem pogoditi kravu u tjesnom hodniku :-D Samo gotivno izgleda.

A ti misliš da ćeš vidjeti lika dok ti prilazi kući i obija bravu. A šta ako dođeš u situaciju kao moj prijatelj da te probudi dok ti vršlja po sobi.

Ja da živim u Usa bi stavio NRA naljepnicu na ulazna vrata :-D

Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14429
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od mbole » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 09:55h

Na provalnike pucamo.
Na one koji prezive... pucamo ponovo ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9652
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od macaneli » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 10:08h

hahahaha hahahaha
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 16:19h

novi81 piše:Loš ti izbor pištolja sa tim je problem pogoditi kravu u tjesnom hodniku :-D Samo gotivno izgleda.
Kao sto rekoh gore, meni nije cilj da ikoga pogodim/ubijem/ranim vec da ga samo dovoljno uplasim da pobegne. A kada .44 Magnum opali, hvala Bogu, usere se cele naselje. Nedao Bog da ga .44 Magnum pogodi jer on ubija i slona.
novi81 piše:A ti misliš da ćeš vidjeti lika dok ti prilazi kući i obija bravu. A šta ako dođeš u situaciju kao moj prijatelj da te probudi dok ti vršlja po sobi.
Jesi li ti siguran da tvoj prijatelj nije ostavio otvoren prozor leti ili nesto slicno? Malo mi je cudno da je lopov toliko spretan da udje u kucu da ga niko ne oseti, a u isto vreme toliko glup da to uradi dok su vlasnici kuci i jos da uspe da probudi vlasnika ...

Doduse u mom slucaju ja imam psa, koji ce da krene da laje momenta kada oseti stranca.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
novi81
Poruka: 661
Član foruma od: četvrtak, 19. sep. 2013. u 15:36h

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od novi81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 16:43h

Nije lola otvorio na neki način drugi prozor. Tad je bila serija provala po naselju. Svi su zatvarali sve.
Dobar je 44... Ako pogodiš :-D Rita se previše. Znači dvoručni stav i "ukopani" noge da nabodeš nešto.
Nađi ti pored kera i NRA naljepnicu za ulazna vrata. :-D
Prevencija je pola posla.

Talk softly, tread carefully and carry a big gun.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 18:22h

Ja zivim u zgradi u centru grada i to na 8. spratu, tako da ako uspe da udje kroz prozor onda je bas Harry Houdini. A i ako uspe da prodje glavni "security" na ulazu u zgradu, zatim jos nekoliko vrata na koje moras da ukucas sifru i na kraju udje u stan gde ga docekuje pas, dve macke I ja sa .44 Magnumom ... e onda mu svaka cast.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 18:33h

Eh sad, ja mislio ti k'o pravi Fordadžija držiš poluosovinu od F250 ispod kreveta :diablo:
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11271
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 18:37h

Bih ja, ali se ljutila zena. :)
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Iosis » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 18:44h

Ne znam da li se ko sjeća, prije par godina je po NS išao neki lopov penjao se preko prozora, išao je i do 2-3 sprata koliko se sjećam.
Ali jeste birao zgrade koje su imale takvu fasadu da se možeš popeti ako imaš malo iskustva sa alpinizmom. :D
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Daki_81
Poruka: 2600
Član foruma od: subota, 23. mar. 2013. u 17:56h
Lokacija: Beograd / Voždovac

Re: Malo tužno i mnogo žalosno

Poruka od Daki_81 » ponedeljak, 11. jan. 2016. u 19:27h

Možda je čovek adrenalinski zavisnik :D
/ Focus / 2007. / 1.6 TDCi /

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“