Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

okupljanje sajam automobila

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Avatar korisnika
oristic
Poruka: 1041
Član foruma od: subota, 12. dec. 2009. u 21:21h
Lokacija: Nis

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od oristic » subota, 30. mar. 2013. u 13:41h

dule0911 piše:2.Skoda Octavia
Auto je razvalio (kao izlozeni model samo bez DSGa) za 20k evra je veci, lepsi, opremljeniji, jaci, itd. od focusa 1.6tdci koji je bio tu blizu na Ford standu, a kosta 19k evra. Nedopustivo je da u Focusu sedim u vise zgrcenoj poziciji nego u Fiesti. Imam 190cm, odmaknem sediste tako da meni odgovara, i prilikom izlaska iz auta ja udaram u prekidac za svetla?!? Uzas! Dok se sedi, desnom nogom stalno udaram u centralnu konzolu, jer su gas sakrili iza nje (tj, preuvelicali centralnu konzolu, kao da auto ima 4x4). Kad se zatvore vrata bude jos gore.
Octavia je u odnosu na to prava limuzina, prostor na sve strane, ogroman gepek pride. Plus mi se dizajnerski svidja, cak mi malo lici na audi, zadnji kraj je slican prethonom modelu audia a6 (limuzina, pre restilizacije). Plus sam se bas dobro ispricao sa hostesom, jos me ona startovala
potpuno se slazem sa ovim, Octavia je jedan od mojih omiljenih modela i na svakom sajmu me odusevi, skoro da nisam video ni priblizno takav odnos cena-kvalitet! Takodje sto se polovnjaka tice u samom je vrhu po pouzdanosti za automobile starije od 10 godina - nama omiljena kategorija!

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dule0911 » subota, 30. mar. 2013. u 14:02h

Iskren da budem, prethodne octavie su isto imale dobar odnos ulozeno/dobijeno, ali je ovo prva octavia koja mi se svidja dizajnerski, zato me je prvi put komplet odusevila. Super auto.
Fiesta!!

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od totti » subota, 30. mar. 2013. u 16:56h

Ja sam mečku rodio dok sam našao lambda sondu i kućište termostata za nju (1.6 b), a da nije u ovlašćenom servisu. Na kraju uzeta polovna sonda, a kućište traženo mesec dana (originalno je 15000 din).
Što se mene tiče, debelo bih razmislio da li da je kupim polovnu ;)
Slika

Avatar korisnika
oristic
Poruka: 1041
Član foruma od: subota, 12. dec. 2009. u 21:21h
Lokacija: Nis

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od oristic » subota, 30. mar. 2013. u 17:01h

Ja imam nekakve informacije da je Octavia bas ekonomicna za odrzavanje! Do duse licno se nikad nisam ni vozio u njoj, a sedeo jesam :)

Odgovori

Povratak na „Okupljanja“