Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

okupljanje sajam automobila

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od milan_gt » četvrtak, 28. mar. 2013. u 17:27h

ja sam u subotu na sajmu..

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od backarelli » četvrtak, 28. mar. 2013. u 23:26h

Mini izveštaj sa mini skupa => *četvrtak 28.03.2013*


Neki lik je u pregovorima kapare za Chevrolet Camaro ... uuužasno mi liči na predsednika lol

Slika

Gleda dax92 svog čadju na telefonu i razmišlja ... "sve je ovo nula , za moju kornjačicu..." :P

Slika

Na kraju se od srca ne može daleko ! Ford je Ford , sve ostalo su trice i kučine ! :ford: Jedva izadjošmo iz Max-a :wub: :bravo:

Slika
Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21056
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od Markedjani » četvrtak, 28. mar. 2013. u 23:28h

treća slika dax kako izviruje lol
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od backarelli » četvrtak, 28. mar. 2013. u 23:36h

Jedva je i izvirio .... stisla hostesa na zadnjem sicu, pa ne pušta ! ! ! :D Ehhhh ... šta znači biti mlad, pa čak i sa autom od 100hp 8)
Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od Cedo » četvrtak, 28. mar. 2013. u 23:43h

Slika

A gde je pecat hahahaha
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21056
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od Markedjani » četvrtak, 28. mar. 2013. u 23:43h

hahahaha hahahaha

To e to! hahahaha
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od peca » petak, 29. mar. 2013. u 00:11h

Slika
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7472
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dax92 » petak, 29. mar. 2013. u 00:12h

Cedo, svrati na sajam pa pitaj hostesu koja je pored C-maxa da ti pokaze! :p
A stvarno, morali su da nas teraju od nekih kola... Da l' zbog hostesa ili kola, nisam siguran sign0007 Znam samo da mi se mnogo svidela nova Oktavia, SuperB lubenicar i Citigo :wub: I neka hostese budu onucenije za neka pitanja.

Fino druzenje danas! :beer:
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od Iosis » petak, 29. mar. 2013. u 09:08h

A preCednik ima izraz lica koji govori: Šta me slikaš koji k... hahahaha
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9866
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od sasa_f1 » petak, 29. mar. 2013. u 11:50h

dax92 piše:Znam samo da mi se mnogo svidela nova Oktavia, SuperB lubenicar i Citigo
Citigo? :shok: :shok:

Avatar korisnika
PMilan
Poruka: 716
Član foruma od: sreda, 7. dec. 2011. u 16:57h
Lokacija: Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od PMilan » petak, 29. mar. 2013. u 11:58h

Meni je citigi bas :bljak: auto, eksterijer nekako i da svarim
Slika
Slika
Slika

Ali wagen enterijer nikako, jos mi na slikama izgleda da je plastika loseg kvaliteta, mozda slike varaju.

Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9866
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od sasa_f1 » petak, 29. mar. 2013. u 12:00h

Djubre nevidjeno. :bljak:

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7472
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dax92 » petak, 29. mar. 2013. u 14:10h

nisam mislio na kola... sign0023 Zanimljivo, na Skodinom standu smo se verovatno najduze zadrzali, iako nas njihova kola nisu preterano zanimala. Citigo mi je odvratan, ali sam se iznenadio koliko prostora ima unutra!! Hostesu smo ubili pitanjima i komentarima u vezi kola! lol Nova Oktavia u visokom paketu opreme jaaako dobro izgleda!!

Jos jednom moram da popljujem novog Golfa jer u Highline paketu kosta 32000 €, dok mnogo veci i bolje opremljen SuperB lubenicar kosta isto toliko €!
Za Mondea necu ni pominjati
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dule0911 » petak, 29. mar. 2013. u 16:18h

Meni su se najvise svideli automobili u ovom redosledu na sajmu:
1.Ford Transit putnicki
Mnogo mi se svidja sta se dobije za taj novac, a auto uopste nije ruzan iako je kombi, plus ekstremno praktican sa onim sedistima koja se preklapaju i vade ocas posla. U odnosu na Transporter putnici je spejs satl, jaci za 50ks, prakticniji, ima 6 brzina, transporter ni radio nema a skuplji je za 6k evra, uzas. :blink:
2.Skoda Octavia
Auto je razvalio (kao izlozeni model samo bez DSGa) za 20k evra je veci, lepsi, opremljeniji, jaci, itd. od focusa 1.6tdci koji je bio tu blizu na Ford standu, a kosta 19k evra. Nedopustivo je da u Focusu sedim u vise zgrcenoj poziciji nego u Fiesti. Imam 190cm, odmaknem sediste tako da meni odgovara, i prilikom izlaska iz auta ja udaram u prekidac za svetla?!? Uzas! Dok se sedi, desnom nogom stalno udaram u centralnu konzolu, jer su gas sakrili iza nje (tj, preuvelicali centralnu konzolu, kao da auto ima 4x4). Kad se zatvore vrata bude jos gore.
Octavia je u odnosu na to prava limuzina, prostor na sve strane, ogroman gepek pride. Plus mi se dizajnerski svidja, cak mi malo lici na audi, zadnji kraj je slican prethonom modelu audia a6 (limuzina, pre restilizacije). Plus sam se bas dobro ispricao sa hostesom, jos me ona startovala :wub:
3. Suzuki Swift Sport
Oduvek mi je bio simpatican, pa i ove godine. Enterijer nije nista specijalno losiji nego onaj u Fiesti, iako izgleda ruznije. Ali na dodir je manje-vise isto. Prostor! Koliko oces prostora! Za mali auto je poprilicno komforan, iako ispasta gepek. Ali za gradsku varijantu je odlican, tu neki veliki gepek i nije mnogo bitan, a pravi je zvrk za grad sa tim motorom.
4.Kia Optima
Izgleda odlicno, u gepeku ima mesta za 4 leša najopustenije, prilicno prostran za tu liniju krova (zato se i sedi dosta nisko sto se meni svidja, iako ne znam koliko je udobno na duzim putovanjima), prostraniji od svog blizanca ispod lima Hyndaia i40
5. Ford B-Max
Klizna vrata, prilicno cool stvar u toj cenovnoj klasi, ulazak na zadnju klupu je dosta otezan, a cak mogu i ja kako-tako da se smestim iza vozacevog sedista kad ga namestim po sebi. Sto je za auto ove klase odlicno. Jeste, nije u toj varijanti nesto posebno komforno, ali u vecini auta te velicine uopste ne mogu da udjem pozadi.

Beli dugmici na Sony radiu kod svih Fordova deluju uzasno jeftino, plus mi nije jasno zasto na Kugi nije bar taj detalj promenjen, pogotovo za cenu koju kosta. Takodje, imam utisak da je unutrasnjost mog Mondea napravljena od kvalitetnijih materijala od onih primenjenih u Kugi, pogotovo na zadnjim vratima. Pritom je Mondeo vec star 9 godina, a Kuga nov auto. Izgleda da je Ford krenuo malo nizbrdo.

I dalje mislim da ste trebali da se slikate u Putnickom transitu :woohoo:
Fiesta!!

Avatar korisnika
Reppa
Poruka: 978
Član foruma od: sreda, 20. okt. 2010. u 20:03h
Lokacija: Temerin
Kontakt:

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od Reppa » petak, 29. mar. 2013. u 16:41h

Kakav je enterijer u transitu? Jel full tapaciran ili ima tapacire samo do prozora kao transporter? Jel ima sedište ili klupe?
http://www.polovniautomobili.com/reppa

Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dule0911 » petak, 29. mar. 2013. u 16:59h

9 potpuno odvojenih sedista, svako nezavisno moze da se preklapa i naginje/vadi. Pojas za svako je integrisan u sediste, znaci nema pojaseva koji vise sa strane i smetaju ako se sediste preklopi/izvadi.
Za tapacire mislis u zadnjim redovima? Mislim da je nivo kliznih vrata malo bolje tapaciran a iza klasika za kombi, ostavljeno je lima ispod prozora. Ali opet, kako bih rekao, sve je nekako skladno uklopljeno, a za tu cenu mu uopste ne zameram te nedostatke. Ceo pod je npr od nekog gumenog materijala, pritom fino mekan a ne onako tvrd da se iseces na njega kao u vecini kombija. Veoma praktican za odrzavanje jer je maltene iz jednog dela, kapiram da opusteno moze crevom da se pere :D

edit:
Jos jedna stvar, na Transporteru se vrata prtljaznika otvaraju u vis, sto ce niskim osobama predstavljati problem jer pitanje da li ce ih dohvatiti da ih opet zatvore, a visljim od mene ce vrv smetati jer ce udarati u ivicu vrata. Ja doduse nisam udarao, to je pohvala za Transporter. Gledao sam i onaj namunjeni putnicki Viano, kod njega bi i osoba sa 185cm visine udarala u ivicu vrata, ja sam fazon celom udarao, uzas za nesto sto kosta 60-70k evra i treba da bude "bussines". S druge strane je bas nizak i ima cool tockove za kombi, a i motorizaciju :)
Transitu se vrata otvaraju u stranu, klasika, iz 2 dela.
Fiesta!!

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od totti » petak, 29. mar. 2013. u 18:48h

Dule, na svim novijim automobilima, materijali su žali bože :/
Mercedesu E klase, 2009. godište, na 150.000 kilometara predjenih prvenstveno na otvorenom putu, volan je potpuno izlizan :suicide:
Slika

Avatar korisnika
matke
VIP
Poruka: 308
Član foruma od: subota, 17. okt. 2009. u 21:45h
Lokacija: smederevo

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od matke » petak, 29. mar. 2013. u 19:05h

jos jedan plus za tranzita i mene je on odusevio sa odnosom cena/kvalitet thumbsuph

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od BojanM » petak, 29. mar. 2013. u 20:23h

Ja bih samo da se učipim posebnim hejtom za način pisanja SuperB, Super B, Super-B, super-be i sve druge varijante istog.

Prosto i jednostavno: Superb. Jedna reč, sa značenjem: izvrsno, izvanredno. Naviknite se, ljudi, taj auto se pravi u modernoj inkarnaciji već 12 godina. thumbsuph
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9866
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od sasa_f1 » petak, 29. mar. 2013. u 22:01h

Ja jedino cime sam bio odusevljen je bio i40. Nisam mogao pola sata da se odvojim od auta. Najvisi paket opreme-oko 31.000e

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od milan_gt » petak, 29. mar. 2013. u 22:10h

i40 mi je vulgaran vise nego lep..sutra idem da proverim :)

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od backarelli » petak, 29. mar. 2013. u 23:48h

dax92 piše:nisam mislio na kola...


dax , bato moj, ne izlazi mi iz glave Citigo ! :wub: Pa kako je dobra , znači kao rakija, majke mi :wub: :jeeej: uuffff, ebo me telefon, kako ne škljocnu cekicko

Mene Camaro oduševio i ako je bio u siromašnoj evropskoj izvedbi. To je mashinen koji bi voleo da imam, pa bar na kratko... 8)
Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dule0911 » petak, 29. mar. 2013. u 23:58h

sasa_f1 piše:Ja jedino cime sam bio odusevljen je bio i40. Nisam mogao pola sata da se odvojim od auta. Najvisi paket opreme-oko 31.000e
Lepo izgleda, ALI (namerno veliko, jer su meni takve stvari dosta bitne) koja je poenta da vozim auto gde cu stalno da udaram u instrument tablu ili u krov? Posto sam u oba stalno udarao dok sam sedeo unutra. U tablu, zato sto ima taj neki cudni povijen oblik i kolena su non-stop blize sedistu nego u npr Kia Optimi, a u krov, mislim da je nedopustivo da napred kacim krov sa svojih 190cm, bez obzira sto izlozeni primerak ima siber. Cak ni u mojoj fiesti ne kacim krov glavom.
Fiesta!!

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7472
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od dax92 » subota, 30. mar. 2013. u 00:14h

backarelli, a tek ona bolje opremljena Oktavia?! :doh:
realno, koliko smo napljuvali Citigo, cudno je da nas devojka nije isterala! Red bi bio da joj se negde van sajma izvinimo! lol

A sto se tice Camara, slazem se!! Mogu im zameriti samo sto nisu dali da se upali i proturira malo! :wub: Cak pored njega nisam stigao da vidim ni Cascadu, a hteo sam...
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: okupljanje sajam automobila

Poruka od backarelli » subota, 30. mar. 2013. u 01:07h

-ma ni ja nisam mislio na ružnjikavo-zelenog Citka :D ....eehhhh , kamo te sreće , da mi se ukaže prilika za izvinjenje ! :'(

Što se tiče Chevrolet-štranda , ni ja ne vidoh ništa drugo ... opčinio me skroz crvenko . Znači, zbog njega sam gledao i "transformerse" :doh:


Slika
Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Odgovori

Povratak na „Okupljanja“