Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Neka organizacija Nis ? :)

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Odgovori
Avatar korisnika
FicaAdrenalin
Poruka: 10
Član foruma od: nedelja, 9. feb. 2014. u 20:17h
Lokacija: Nis

Neka organizacija Nis ? :)

Poruka od FicaAdrenalin » utorak, 26. avg. 2014. u 04:46h

Momci hoce li biti ponovo nesto u Nisu ili bar tu negde blize uskoro ? :) ili da se javljaju ljudi ovde da se skupimo iz Nisa i okoline ako ne ove godine da se upoznamo pa lepo sve za sledecu da organizujemo da bude to na nivou ? :D Ako ove godine nema nista Nis ne znam sad dal' ja smem ovde da reklamiram skup auto kluba iz nisa u kome sam ja skup za septembar ? :) mislim za ovaj klub clanstvo i dolazenje na skup je skroz nebitna marka automobila samo druzenje ? :) nemoj admin da mi zameri sto pitam ovo nisam reko ni tacan datum ni nista dok ne dobijem odobrenje posto nigde u pravilima nisam video :)

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21090
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Neka organizacija Nis ? :)

Poruka od Markedjani » utorak, 26. avg. 2014. u 06:51h

Ništa nije planirano,bilo je pre dve ili tri godine (ja mislim,mrzi me da proveravam tačno) i otad niko se iz niša ne javlja. (većina ljudi koji su bili na tom skupu iz niša ili organizovali taj skup su iz nekog razloga "utihnuli" i nema ih više na forumu)

Ako možete opet da se skupite i da organizujete nešto to bi bilo sjajno.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
FicaAdrenalin
Poruka: 10
Član foruma od: nedelja, 9. feb. 2014. u 20:17h
Lokacija: Nis

Re: Neka organizacija Nis ? :)

Poruka od FicaAdrenalin » utorak, 26. avg. 2014. u 10:59h

Ja bih iskreno voleo da se ovo rasiri ka Nisu :-) da resim problemcice tu neke s autom pa cu da vidim da platim i clanarinu :-) pa da organizujemo tu nesto skupicu par lika s fordicima da organizujemo neko druzenje :-) ali bi mogli zainteresovani da dodju na skup u nisu bice posle 15og septembra :-)

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Neka organizacija Nis ? :)

Poruka od BojanM » utorak, 26. avg. 2014. u 11:19h

Generalno, u kojem god kraju Srbije da se organizovalo okupljanje i da je bilo blagovremeno najavljeno, došli su ljudi sa raznih strana i ispoštovali organizatore. Naravno, svako u skladu sa vremenom i mogućnostima, ali suština je da su se sve lokalne inicijative do sada podržavale. thumbsuph
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Odgovori

Povratak na „Okupljanja“