Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Zlatiborski okrug

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dule0911 » utorak, 22. mar. 2011. u 00:20h

Sugestije: pozeljno mesto u prirodi, neka ravna livada ili mesto pored vode, gde ima mesta i gde mogu da udju ljudi i sa spustenim automobilima (ne mislim patosiranim, vec cisto da neko ne ostavi branik na brezuljku :D ). Pozeljno je da mesto bude dozvoljeno za javne skupove i rostiljanje, cisto ako naleti neko od zastupnika javnog reda i mira da nemate problema (tipa, dodje neko iz Srbijasuma i krene da pridikuje kako tu nije dozvoljeno paliti vatru itd itd...). Naravno, lepo vreme je jedan od preduslova :)

A brojnost nije preduslov za dobar skup, vec druzenje, tako da ako je prava ekipa moze i sa veoma malo ljudi da bude odlicno :beer:
Fiesta!!

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od fancy » utorak, 22. mar. 2011. u 00:38h

dejan_89 piše:Pa to reko da vidimo ko ima bar malo volje da dodje. Koliko vidim iz mog kraja smo samo,Indijanac iz Bajne Baste,Djole3113 iz Uzica i ja ... Ispravite me ako gresim.Mislim da nebi bilo zanimljivo da budemo samo nas troje tako da AJMO podrska fordasi
Pa poradite na brojnosti u vašem kraju ;) Ne možemo mi odavde da vam regrutujemo članove u lokalnu podružnicu :D
Enivej, nek bude neko lepo mesto u prirodi, ko što reče Dule.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
dejan_89
Poruka: 30
Član foruma od: petak, 26. nov. 2010. u 11:44h
Lokacija: Uzice

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dejan_89 » utorak, 22. mar. 2011. u 00:57h

hm lokalnu dobro bar prirode ima ako nista. Mozda Zlatibor bude extra za ovako nesto

Avatar korisnika
Indijanac
Poruka: 283
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 15:57h
Lokacija: Bajina Basta

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Indijanac » utorak, 22. mar. 2011. u 20:26h

Sto se tice forumasa znam za nas troicu i ZoranS sa Zlatibora,a on bi nam sad dobro doso povodom predloga za Zlatibor.
A sto se tice fordasa u nasim krajevim su zastupljeni vise kao vozaci,a ne zaljubljenici u forda,ovde je vecina zaslepljena WVom cekicko
E sad sto se tice mesta okupljanja u prirodi znam dosta mesta u mom kraju,al je za to jos rano po meni,jer je u planinama jos hladno.Moji predlozi bi bili (Zaovljansko jezero,piknik mesto kod hotela Omorika na Tari,pk mesto kod decieg odmaralista Mitrovac,pk mesto kod Manastira Raca,negde pored reke Drine......sumari moja briga)mozda nekon i zna ta mesta.
Al posto su moi zemljaci otvorili ovu temu,ja prepustam njima odluku za skup.U svakom slucaju podrzavam ideju i za neke potrebe kontaktirajte me na inbox il na 063/82 35 316 Nenad.
Zlatibor mi se svidja kao ideja,samo neznam ima li gde mesto za piknik,livada pristupacnih ima dosta,samo se postavlja pitanje da se nepojavi neki zeleni cika il domacin sa vilama da nas ganja po njoj. :lele: :war: rulest
A ima li na belim zemljama neki hotelcic kod prvog nadvoznjaka sa desne strane kad se ide iz Uzica il je neki parkic (neznam),kako je gore?I da obavezno da odlucimo datumza skupa

Avatar korisnika
cvilijams
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 23. feb. 2010. u 15:55h
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od cvilijams » sreda, 23. mar. 2011. u 22:36h

Ako ste voljni to se moze odradi u drugoj polovini aprila jer su tada najavili temperature iznad 20 stepeni tako da eto samo neki vikend i to je to.


POZZZ
CarSoundSystem

Avatar korisnika
dejan_89
Poruka: 30
Član foruma od: petak, 26. nov. 2010. u 11:44h
Lokacija: Uzice

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dejan_89 » sreda, 23. mar. 2011. u 23:32h

ma na belim zemljama ima hotel zlatiborska noc i mozemo gore al je papreno skup pa nebih tamo. A na Zlatiboru na Vodicama moze biti ok ili kao sto si ti rekao negde pored reke Drine?!? Moze,mislim da je taman druga polovina aprila. evo slika sa vodica sada nadjoh na google [URL=http://img153.imageshack.us/i/zlat ... .jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/url]

Avatar korisnika
cvilijams
Poruka: 502
Član foruma od: utorak, 23. feb. 2010. u 15:55h
Lokacija: Zemun
Kontakt:

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od cvilijams » četvrtak, 24. mar. 2011. u 02:05h

Joj tamo sam przio rostilj sa drugarima a vece pre toga su mi sabili kilo rakije u stomak,lose uspomene. :(



POZZZ
CarSoundSystem

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od milan_gt » ponedeljak, 22. avg. 2011. u 21:19h

i neokupismo se celo leto :)

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dule0911 » ponedeljak, 22. avg. 2011. u 21:21h

Clan djole3113 je izrazio zelju da se dole kod vas organizuje nesto jos krajem jula, ali zbog rasporeda okupljanja prvi termin je kraj septembra (da ne bi imali okupljanje svake nedelje), tako da ako uspete mozete tad da organizujete neki skup :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
djole3113
Poruka: 142
Član foruma od: ponedeljak, 27. dec. 2010. u 00:22h
Lokacija: Uzice
Kontakt:

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od djole3113 » utorak, 23. avg. 2011. u 15:34h

Hajmo iz zlatiborskog okruga da pocnemo dogovore oko okupljanja za kraj septembra.Sad nas ima dovoljno na forumu da sve uredimo a da niko ne potrosi previse vremena.Da ne bi pisali postove za svaku sitnicu mozemo da koristimo pp

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od totti » utorak, 23. avg. 2011. u 16:40h

Inace, lepo si srocio ono u Blicu... thumbsuph
Slika

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od milan_gt » utorak, 23. avg. 2011. u 18:13h

djole3113 piše:Hajmo iz zlatiborskog okruga da pocnemo dogovore oko okupljanja za kraj septembra.Sad nas ima dovoljno na forumu da sve uredimo a da niko ne potrosi previse vremena.Da ne bi pisali postove za svaku sitnicu mozemo da koristimo pp
ja sam za

Avatar korisnika
djole3113
Poruka: 142
Član foruma od: ponedeljak, 27. dec. 2010. u 00:22h
Lokacija: Uzice
Kontakt:

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od djole3113 » utorak, 23. avg. 2011. u 19:00h

Malo da krenemo sa detaljima.Termin koji je u opticaju je 24. ili 25. septembar ili 1.ili 2. oktobar.To su verovatno zadnji trzaji lepog vremena(može da padne samo mali sneg :ozid: ).Takođe,to su termini kad nema zakazanih ni najavljenih skupova,to reče Dule.
Lokacija:ima ih više u opticaju.Planina Tar-put je ok,priroda takođe.Mislim da mogu da dogovorim plato ispred jednog od hotela za parking vozila a imaju i unapred određena mesta za roštilj.Btw,to bi i hotelima bila gratis reklama. Neko je predložio "negde pored Drine".Ja ne znam mesto koje bi odgovaralo jer mora imati prostora za vozila na prvom mestu.Očekujem konkretan predlog od ostalih.Zlatibor:tu su u igri Vodice a ne Kraljeve Vode(ono što većina doživljava kao Zlatibor).Na Vodicama ima livada i mesta koja se mogu koristiti za parking,roštilj itd.Konkretan predlog očekujem i za ovu opciju.Sam grad Užice nije zanimljiv za ovakav skup zbog prostora,jedino što je ravno je gradski trg ali tu dušmani ne dopuštaju da se raspali roštilj :lele: .Sad bi bilo dobro da se uključimo svi iz ovog kraja sa predlozima i sugestijama.Takođe,molio bih one koji su već organizovali okupljanja da daju svoje sugestije,primedbe i da iznesu svoja iskustva.
Da odgovorim na post iznad: totti,ne znam na koji tačno komentar misliš ali nadam se da si uživao dok si čitao bar onoliko koliko sam ja dok sam pisao.Još kad bi pročitali oni kojima je upućen :punnish:

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od milan_gt » utorak, 23. avg. 2011. u 19:39h

vidim da si preduzimljiv pa ti prepustam izbor sto se mene tice..

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dule0911 » utorak, 23. avg. 2011. u 19:43h

Jeste da nisam prosao ceo vas kraj, ali meni je Tara predivna, jos kad bi moglo negde oko/blizu Zaovinskoj jezera, optimalno :)
Ali i tu kod hotela nije lose, a ko hoce (ja) moze da ode da obrne krug oko jezera, cisto da se provoza :D
Fiesta!!

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Dragomir » utorak, 23. avg. 2011. u 20:24h

Slabo znam taj kraj ali suma+voda +cist vazduh je prava kobinacija
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
Shelby
Poruka: 1270
Član foruma od: nedelja, 11. jul 2010. u 12:44h
Lokacija: Cacak

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Shelby » sreda, 7. sep. 2011. u 12:15h

Oceli biti ovoj skup ;)

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od dule0911 » sreda, 14. sep. 2011. u 20:56h

shelby 32 piše:Oceli biti ovaj skup ;)
QFT (tj quotted for truth).
Polovina je septembra, ako planirate nesto recite na vreme da se otvori tema i da se ljudi prijavljuju, tj da planiraju obaveze thumbsuph
Ja ako ne dodjem svojim autom, dolazim sa nekim sigurno (a tako bi mi bilo zao da ne idem svojim, put do dole je extra krivudav :D ).
Fiesta!!

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21056
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Markedjani » sreda, 14. sep. 2011. u 20:59h

Mi iz BG smo raspoloženi da dođemo samo bi bilo fino da se krene sa organizacijom.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od milan_gt » sreda, 14. sep. 2011. u 21:02h

ja hocu nego mi se djole ucutao.. :D

Avatar korisnika
Shelby
Poruka: 1270
Član foruma od: nedelja, 11. jul 2010. u 12:44h
Lokacija: Cacak

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Shelby » sreda, 14. sep. 2011. u 21:15h

Ajde ljudi organizujte nesto . Pa da party0021 i :beer:

Avatar korisnika
Mali-Vlada
Poruka: 121
Član foruma od: subota, 2. maj 2009. u 03:32h
Lokacija: Lazarevac

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Mali-Vlada » petak, 16. sep. 2011. u 09:52h

Dragomir piše:Slabo znam taj kraj ali suma+voda +cist vazduh je prava kobinacija
Hmmm , opet na krkanluk i dremku misliš hahahaha
SMRŠATI LAKO ? PITAJTE ME KAKO

Avatar korisnika
knez91

 
Poruka: 2312
Član foruma od: nedelja, 30. maj 2010. u 20:13h
Lokacija: Temerin

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od knez91 » petak, 16. sep. 2011. u 17:08h

ovako ako bi isli novosadjani i ja bi najverovatnije isao....
samo trebate se skupiti i organizovati , ovako preko foruma malo teze ide, cekaj da on objavi, pa cekaj da drugi objavi itd....
Loyale piše: kad ga poguras upali na pola tocka.
Knežević Enterijer

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od milan_gt » petak, 16. sep. 2011. u 17:16h

sto se mene tice ko hoce imace nocenje na zlatiboru, skoro sam otvorio dom za stare a jos nisam primio prve korisnike..mozete da ostavite nesto sitno da platim radnici da posle ocisti i opere..pogledajte galeriju na http://www.zlatiborskadolina.com/galerija/

Slika
Poslednja izmena: milan_gt, na dan petak, 16. sep. 2011. u 18:23h. Ukupno izmenjeno 2 puta.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Zlatiborski okrug

Poruka od Iosis » petak, 16. sep. 2011. u 17:32h

Ako tamo radi ova doktorica meni rezereviši sobu na 15 dana. hahahaha
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Odgovori

Povratak na „Okupljanja“