Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Uvoz Mustanga

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » petak, 18. sep. 2009. u 18:43h

2010 je skroz promenjen i enterijer mu je mnoooogo komforniji od starijih, sve je preuredjeno. Secam se kada sam gledao starije modele da mi je bilo cudno sto tako obicno izgleda i jednostavno, ali ovaj je bas extra. Ima svakojake drangulije, klimu, neka ambijent svetla, grejanje sedista, kameru za parkiranje u rikverc, ma svasta.

Ja uzimam Premium sa skoro svom opremom, sem GPS-a i tako tih gluparija, to mi zaista ne treba, a i video sam da je to jedina stvar koja se kvari i na koju se zale ljudi.

Eh.. samo da se ja docepam moje bebice, ihaj!

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11300
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Talladega_500 » petak, 18. sep. 2009. u 20:26h

2005-2009 Mustang GT Premium ima sve odlicno uradjeno osim kvaliteta plastike. Vecina je prekrivena kozom, ali ima delova (recimo oko CD playera) gde se slaba plastika bas primeti i najmanje ogrebotine se primete. Oprema je fantasticna, obavezno uzmi Shaker 1000 sound sistem. On je poprilicno skup (oko $1,200 opcija), ali se u nijednom momentu neces razocarati sto si ga uzeo. Oh da, i kozu obavezno barem jednom godisnje da premazes sa zastitom za kozu.

Nisam jos imao priliku da vozim novi 2010 model, ali kazu da je unutra mnogo bolje uradjen, iako je dizajnerski slican. Kazu da je kvalitet mnogo bolji.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » petak, 18. sep. 2009. u 20:35h

pa da, ne kazem da je losiji, ali je jednostavniji, sto isto nije lose, ali sto da ne bude bolje ako moze :)
uzeo sam shaker ;)

za kozhu i nisam nesto odusevljen, posto bas ne volim kozna sedista, ali nema izbora u ovom modelu, tako da sta je tu je, necu plakati zbog toga, samo moram da ih cuvam malo bolje :)

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Mickey038 » petak, 18. sep. 2009. u 20:40h

Mislim da je vec pricano na temu direktnog uvoza iz USA. U svakom slucaju ja ti nebih preporucio takvu avanturu. Nesto tako skupo i vredno se kupuje po vidjenju, znaci prvo vidis pa platis a ne obrnuto. Otici do amerike da bi video auto i odlucio da ga ne kupis je mnogo skuplje nego otici do nemacke. Sve te brojke koje stizu iz amerike lepo zvuce, ali...

Da pojednostavim, ja iskreno nikad ne bih narucio auto da mi stigne "postom" a da ga prethodno nisam ni dodirnuo a kamoli probao. Na kraju krajeva, izbor, novac i sve sto ide uz to je samo tvoj
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11300
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Talladega_500 » petak, 18. sep. 2009. u 21:41h

$12,000 ili oko 8,000 evra je poprilicno velika razlika u ceni izmedju Mustanga u Nemackoj i Americi.

Koliko bi u Nemackoj platio za osnovni V6 model u Americi mozes kupiti V8 model sa punom opremom.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21100
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Markedjani » petak, 18. sep. 2009. u 21:44h

Jeste ali morate da imate u vidu jednu stvar...

Taj auto iz amerike mora da dođe do nemačke (to košta),mora da se odradi homologacija na Euro standard (to takođe košta),mora da se ocarini i da se registruje na nemačke table (to naravno isto košta)...

Nije to samo čista zarada nečija od 10k eur... recimo da ima par hiljada eur zarade po Mustangu.

Kada pogledaš i nije toliko loše... uštediš gomilu živaca i cimanja oko papirologije ;)
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » subota, 19. sep. 2009. u 11:06h

Jeste, svasta oni tamo urade, cak sam pitao da mi prebace sa Mph na Km/h i moze, nije frka. Ono, kontam da taj iz Nemacke mnogo bolja ponuda iako je skuplji, a ja fala bogu imam gomiletinu iskustava kada pokusam da budem inteligentan i da ustedim nesto para, pa izgubim 5x vise zbog toga. Sigurnija varijanta je uvek jeftinija, a da ja organizujem prevoz iz Amerike, da mi ga iz Crne Gore uvoze, pa da mi ga vugle s one strane zemlje do Novog Sada, neka hvala ipak.

Kada vec uzimam nesto od toliko para, ni 5000 nije puno ako cu posle biti miran. ;)

Avatar korisnika
Mickey038
VIP
Poruka: 1133
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 16:33h
Lokacija: Italy

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Mickey038 » nedelja, 20. sep. 2009. u 00:43h

Talladega_500 piše:$12,000 ili oko 8,000 evra je poprilicno velika razlika u ceni izmedju Mustanga u Nemackoj i Americi.

Koliko bi u Nemackoj platio za osnovni V6 model u Americi mozes kupiti V8 model sa punom opremom.
Opet ponavljam: ne kupovati auto a da ga prethodno niste ni videli sopstvenim ocima. Ma koliko to kostalo. Cena avionske karte za USA + ostali troskovi mogu biti manji od pomenutih 8000e ali...

Ko hoce da proba srecu, znam dosta ljudi koji ce prodati auto "putem poste" za bilo koju cenu.
Oni koji mnogo znaju - malo govore. I obrnuto - najviše govore oni koji ništa ne znaju.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11300
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Talladega_500 » nedelja, 20. sep. 2009. u 00:51h

Licno ja sam protiv kupovanja auta koji se ne prodaje u drzavi u kojoj zivim. Recimo, u Illinoisu sam jednom video Evropski Focus ST. E sad, nije to samo uvezi, plati i vozi, to je najmanji problem. Mnogo veci problem jer ako se nesto pokvari - taj tip sa ST sigurno nece moci naci nijedan deo za auto u Americi.

A jednom davno sam citao pricu o nekom nasem tipu u Srbiji koji je imao Lincoln Navigator cini mi se. Kad se nesto pokvarilo na njemu morao je da ga salje nazad u Ameriku na popravke.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » nedelja, 20. sep. 2009. u 02:44h

Pa da.. problem je i to sto samim izvozom iz Amerike gubim garanciju, a i nasi Ford servisi ce se verovatno bojati da ga popravljaju.
Mislim.. Definitivno je vrlo skupa igracka, ali pre nego sto obezbedim novac da ga kupim, prvo moram da obezbedim neki prihod kojim cu ga odrzavati, tako da bi trebalo da mi ne bude problem da ga saljem i u neku drugu drzavu da ga poprave, verujem da bar u Nemackoj ima, ako ne kod nas. A i u Hrvatskoj ima uvoznik, verovatno imaju i nekakav servis.

Definitivno i kada ga budem imao i sve, necu ga voziti kao svakodnevni auto, isto kao sto se ni nove patike ne nose svaki dan (sem ako su za to namenjene)

Znam da sam se upustio u ludost i da ce biti svasta pre no sto obistinim zamisao, ali mislim da je vredno svega toga, a i bitno mi je sebe da istestiram da li ja to zaista mogu ;)

Avatar korisnika
Bane_Nis
Poruka: 24
Član foruma od: subota, 26. sep. 2009. u 13:30h
Lokacija: Nis, Srbija
Kontakt:

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Bane_Nis » ponedeljak, 28. sep. 2009. u 16:22h

Slazem se sa tvojim misljenjem... Lepo ga je posedovati. Novi mustang ima lep agresiv-muscule dizajn samo... Sta ces posle sto se tice odrzavanja. U pocetku nece biti nadam se problema oko ulja i filtera ali... sta ce biti kad dodje do nekog kvara ili potrebe za zamenom dela kome je propisam ondredjeni servisni interval za zamenu. Gde ces i kako dolaziti do rez. delova za mustanga ?
Prvi zakon elektrotehnike: Svaki el. uredjaj radi na beli dim. Kad beli dim izadje - uredjaj vise ne radi :-)

Avatar korisnika
HEMI 426
Poruka: 286
Član foruma od: subota, 29. nov. 2008. u 15:23h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od HEMI 426 » ponedeljak, 28. sep. 2009. u 16:55h

Novi Mustang je tehnicki prilicno primitivan automobil i nema skupih kvarova i problematicnih sklopova. Servis je realno najmanji problem. Ako se auto ne lupa, kaisevi filteri i ulje nisu veliki izdatak niti problematicna stvar za menjanje. U Srbiji ima majstora koji bar toliko mogu da urade. Nijedan vlasnik US vozila ( osim onih koji su uzeli Focuse ) se nije zalio na servis a ima par servisa u NS i Bg koji sasvim lepo rade Navigatore, Explorere, Mustange i sl... Moj poznanik sa Navigatorom se nikad nije zalio na kasnjenje rez. delova ili los servis, a vozi vec drugog Lincolna...



@ Svarun

Da sam ja na tvom mestu ( a nadam se da cu jednog dana biti ) ja bi uradio sledecu stvar.

Kontaktirao bi nekog od dilera US vozila iz Nemacke ili Austrije. Bolje Nemacka jer ih ima mnogo vise, konkurentnije su cene i ponuda i zatrazio predracun koliko bi kostalo da oni za tebe kupe auto u US i transportuju ga do Nemacke. Skoro sve te firme rade katalosku prodaju, ti im kazes model opremu motor i boju i posle nekog vremena ga dobijes bas kao sto si ga specificirao. Naravno, prvo bi otisao na ovaj sajt:

http://bp2.forddirect.fordvehicles.com/ ... eYourPath/

( idi na "build your own" i ukucaj 10292 dole gde ti trazi zip code, to je zip code new yorka, cisto da sajt pomisli da si us gradjanin i da te pusti da se igras sa modelima i opcijama )

Tako ces najbolje znati koliko te tacno kosta auto u US i kad ti oni jave koliko bi njihova usluga kupovine i prevoza kostala, mozes da dobijes neku okvirnu cenu. Imaju u vidu da ta firma iz Nemacke nema potrebe da placa EU carine, poreze i sl jer ona tvoj auto nece registrovati niti homologovati za EU nego ce samo biti posrednik pri transportu. Sve cene novih Mustanga koje vidis na mobile.de su sa svim Nemackim dazbinama jer su automobili uredno ocarinjeni i registrovani. Ako kojim slucajem kupujes takva kola, imas pravo na povracaj pdv od nekih 19% jer nisi gradjanin Nemacke nego auto izvozis ali to sad nije toliko bitno jer pricamo o drugoj varijanti a to je da oni za tebe kupe kola i samo ih dovuku do Nemacke. Verovatno ce ta firma iz Nemacke traziti neki depozit pre nego sto naruce auto, pa racunaj na nekih 10-20% kapare, cisto kao obezbedjenje narudzbine.

Ako do te varijante dodje, sumnjam da ces moci da vozis auto iz Nemacke kuci jer nema nikakve tablice ni papire ( osim americkih ) a ne verujem da ces moci da dobijes ni zoll table ( nemacke priveremene ) jer auto nije registrovan i ocarinjen u Nemackoj. Dakle, u tom slucaju, slepa i do NS. Prednosti ove varijante su sto je jeftinije nego da uzimas auto iz Nemacke koji je tamo registrovan, nesto je skuplje nego da ceo posao radis sam ( kupujes kola u us, transportujes dovde i cimas se ) ali je brze, sigurnije i sto dobijas tacno ono sto zamislis. Mislim da je ovo najelegantniji nacin koji nije preskup i prekomplikovan...



ps. ja sam otisao na sajt da sklopim svog Mustanga i malo po malo nakrcao GT Premium convt na 42 575 $ !?! :D
poredjenja radi, bazni Shelby GT 500 je 46 323 $, znaci da sam bas preterao sa opcijama. ako mislis da ce specificiranje opreme da digne jako cenu ( a hoce ) onda imas i vec napravljene pakete opreme koji su jeftiniji.
Ford Mustang GT 5.0 & BMW 320Ci

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » ponedeljak, 28. sep. 2009. u 18:09h

Evo ga moj mustang:

MODEL
Premium V6 5-Speed Manual(V6)

PACKAGES
202A

EXTERIOR
Brilliant Silver Metallic
Black Vinyl
Satin Black Tape Stripe
No Racing Stripe
V6 Pony Package
Security Package
Convertible Boot
High Intensity Discharge (HID) Headlamps
18" Polished Aluminum Wheels

INTERIOR
Charcoal Black
Comfort Package
Rear Video Camera
Shaker 500
Bucket Seats

ACCESSORIES
Accessory Package 2
Hood and Side Stripe Delete

Pricao sam sa nekim uvoznikom iz Nemacke i izasla bi me cena 29,315.00 evra, to je bez poreza, posto je bas ta varijanta da mi samo uvezu. A pitao sam lika oko transporta, kaze uz doplatu od 150e mi moze nabaviti tablice da dovezem do Srbije sto je kul skroz.

E sada, mene trenutno brinu dazbine u Srbiji oko registracije, osiguranja i tako to.
Pre nego sto se upustim u kupovinu, moram da obezbedim neki stalni prihod za gorivo, servise, registraciju i to, tako da me ne brine servis toliko, a i to sto kazes, nije Mustang neki komplexan auto, tako da to nebi trebalo da bude problem.
Kontam da se oko registracije raspitam kod Chryslera posto oni uvoze redovno americka kola, trebalo bi da mi mogu pomoci bar malo.

Avatar korisnika
HEMI 426
Poruka: 286
Član foruma od: subota, 29. nov. 2008. u 15:23h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od HEMI 426 » ponedeljak, 28. sep. 2009. u 18:40h

Obzirom da je V6 4.0 a V8 4.6 i da nema velike razlike izmedju cene registracije, odrzavanja i potrosnje a ima ogromne razlike u performansama, iskreno, kupovina V6 nema mnogo smisla.

Ako imas neku pouzdanu speditersku firmu, mogu ti biti od ogromne pomoci prilikom registracije jer onda postoji sansa da ga registrujes i na manju zapreminu. Ima slucajeva kada su 5,7 V8 motori registrovani na 2.8.... cisto da se ovoj lopovskoj drzavi ne placa sta ne zasluzuje...
Ford Mustang GT 5.0 & BMW 320Ci

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11300
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. sep. 2009. u 00:24h

Kao sto sam pre rekao, ako vec zelis V6 onda sacekaj jos godinu dana da novi 3.7L postane opcija, on ce razvijati 315 hp (u poredjenju sa 210 hp koliko sadasnji 4.0L razvija).
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8996
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od van » utorak, 29. sep. 2009. u 11:02h

Rear live axle = zadnja kruta osovina .
To je ono sto imaju lada , moskvic , pezejac , tristac , ford taunus , capri .... kamioni ...
4.0 v6 sohc motor bi trebalo da je na keln bloku napravljen ( isto kao i v6 kapri , skorpioni , granade , taunusi ...)
Sve u svemu mustang ima primitivnu mehaniku , ali poznajuci isto tako primitivnu mehaniku u kapriju ,
pruza veliko zadovoljstvo u voznji . Kao sto rekose ljudi , ne bi trebalo da bude skupih kvarova .
BTW , nije isti zvuk v6 i v8 motora ...

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Iosis » utorak, 29. sep. 2009. u 12:57h

Mozda je bolej da poslusas Talledaga i sacekas jos godinu dana, imaces bolji motor, sa vise snage. Znam da si ne strpljiv i da ti godinu dana izgleda mnogo, takav bi i ja bio da kupujem, znam kad treba nesto da kupim i cekam 1 dan a ono kao da cekam godinu dana, ali isplatit ce ti se cekanje.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » utorak, 29. sep. 2009. u 14:19h

Najverovatnije cu svakako morati da cekam oko godinu dana, tako da cu poslusati.
U medjuvremenu mozda kupim neki obicniji auto da se malo zadovoljim. Nije mi oglavu da zurim, ali volim da se dobro raspitam o stvarima pre nego sto ih kupim i vi ste mi bas od pomoci i jako sam zahvalan!

Mozda cak uzmem i v8, ako vec nije neka velika razlika. Ja se i jesam zaljubio u zvuk motora u Need4Speed Most Wanted, realno :nerd: ; a to je cak i GT, tako da cu razmisliti o jacoj varijanti.
Meni nije bitno da on ide brzo, zaista nije mi cilj ni da se slupam ni da ubijem nekog ni da placam kazne, ali volim da osetim snagu i zvuk motora. Takodje, izgled mi je jednostavno savrsen.

Talladega, gde si ti video uopste za to da izlazi?

Sta vi kazete na to sto je kabriolet? Neki ljudi su mi govorili da je to losa varijanta, kao lose za odrzavanja, nije za nase uslove i tako to. Meni jeste san da imam kabrioleta, ali ako ima vise losih strana neg dobrih, sta sad, malo cu da se uskratim zadovoljstva.

Oko spediterske firme cu se raspitati, imam vremena. Bilo bi lepo da mi se smanje troskovi na racun drzave, ionako im placam sve i svasta :)
Lepo je znati da postoji mogucnost.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11300
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Talladega_500 » utorak, 29. sep. 2009. u 20:31h

Na nekoliko mesta na netu sam citao za taj novi 3.7L motor.

Mustang ima zastarelu suspenziju, ali ako se uzme opcioni track pack (on je, cini mi se, dostupan samo na V8 GT modelu) to se i ne primeti. Citao sam test izmedju Mustang GT i daleko mocnijeg Chevrolet Camaro SS (315 vs 426 hp) koji ima modernu suspenziju i Mustang je bio svega jednu milju sporiji u krivinama.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Bane_Nis
Poruka: 24
Član foruma od: subota, 26. sep. 2009. u 13:30h
Lokacija: Nis, Srbija
Kontakt:

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Bane_Nis » utorak, 29. sep. 2009. u 23:54h

Svarun piše:...
Mozda cak uzmem i v8, ako vec nije neka velika razlika. Ja se i jesam zaljubio u zvuk motora u Need4Speed Most Wanted, realno :nerd: ; a to je cak i GT, tako da cu razmisliti o jacoj varijanti...
Instaliraj novi Need For Speed Shift pa da vidis sta je pravi zvuk GT-a, realno ponasanje u voznji, mozes da ga bojis od glosy preko mat-a pa sve do chrome varijante... a imas i privilegiju voznje iz kabine u novom delu !
Prvi zakon elektrotehnike: Svaki el. uredjaj radi na beli dim. Kad beli dim izadje - uredjaj vise ne radi :-)

Avatar korisnika
Svarun
Poruka: 27
Član foruma od: sreda, 2. sep. 2009. u 04:46h
Lokacija: Novi Sad

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Svarun » sreda, 30. sep. 2009. u 10:04h

Pa, pazi, ta suspenzija je sigurno mnogo bolja od Yugo Floride koju imam sada, tako da ja to verujem da necu ni primetiti. Uzimam Mustanga da uzivam u voznji, ne da idem na trke, tako da mi nije bas ni vazno da imam bog zna kako trkacke specifikacije, tako da bi pre se odlucio za neku konfor varijantu nego GT (ako uzmemo da budu u okviru iste cene).
Cuo sam i ja da se ljudi u Americi zale na vesanje, kao dobijaju neko malo podrhtavanje kada idu preko 70 milja na sat. Ja kontam da je to nemoguce primetiti na nasim putevima, a mislim da ima uticaja tek kada vozim, tipa preko 150km/h, a nesto sumnjam da ce mi to biti obicaj, iako bi vrlo rado voleo.

Evo, zvao sam druga da mi da NFS Shift, pa cu da ga proveravam malo ;)

Avatar korisnika
mirke
Poruka: 777
Član foruma od: ponedeljak, 20. jul 2009. u 08:31h
Lokacija: LOZNICA / Bg.

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od mirke » sreda, 30. sep. 2009. u 21:04h

Nesto pre sest sati sam uslikao ovog mustanga u prolazu kod Sava centra, sveze uvezenog, pa reko da nije tvoj :D ;)
Slika
Slika
MIRKE / Fiesta 1.25 zetec

Avatar korisnika
Dragomir
Oficijalni serviser
Oficijalni serviser
Poruka: 5503
Član foruma od: ponedeljak, 2. mar. 2009. u 23:21h
Lokacija: Avala-BG

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od Dragomir » sreda, 30. sep. 2009. u 22:23h

ja sam ga sreo na autobuskoj izgleda strava
Ako si zavrsio fakultet ne znaci da si covek

Avatar korisnika
ace1
Avenger from the past
Poruka: 1983
Član foruma od: petak, 14. nov. 2008. u 19:47h
Lokacija: izmedju (ne smem da kazem)
Kontakt:

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od ace1 » sreda, 30. sep. 2009. u 22:53h

ovo je Nesin mustang ,obican GT,ali su mu radili strajpove bele i oznake sa belim folijama ,lep je kontrast,pa mu daje na obliku,mislim da su italijanske felne,malo je custom-izovan ,ali preko , a nesto kod nas.
Mada mislim da vishe nije ni njegov ,da je preprodao auto
Opel killer , in progress autolite evolution ,then bekame restomod and eventually all supercars killer (Ferrari too)
It is 1971
Slika

Avatar korisnika
van
VIP
Poruka: 8996
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 09:33h
Lokacija: Пао с' Марса

Re: Uvoz Mustanga

Poruka od van » četvrtak, 1. okt. 2009. u 14:55h

Ako te zanima kako se ponasa zadnja kruta osovina , provozaj obicnu ladu po nekom krivudavom i talasastom putu , bice ti jasno onda o cemu se radi , i shvatices da jugo florida i nema tako losu zadnju osovinu

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“