Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Fiesta 1.4 95KS

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
stojsins
Poruka: 11
Član foruma od: petak, 1. mar. 2019. u 07:11h
Lokacija: Novi Sad

Ford Fiesta 1.4 95KS

Poruka od stojsins » ponedeljak, 1. avg. 2022. u 08:52h

Dobar dan svima.

Vozio sam Fiesticu 2003. godište 8 godina - benzin 1.4 i 80KS. Došlo vreme za nešto veće, pa sam pre tri godine uzeo Focusa karavana MK3 2011, oprema Titanium X, benzin, 1.6 i 150 KS. Zver od auta.
Sada se opet stvari menjaju, žena počela da vozi, uzeo sam njoj Pandicu, tako da je Focus uglavnom stajao. Reših da ga prodam, i zaista ode auto neverovatnom brzinom pre dve nedelje. Prodao sam ga jer želim da spojim 2u1, tj umesto velikog auta koji žena nije mogla da vozi i male Pande koja nije dovoljna za nas troje, uzmem nešto između, tj vratim se na Fiesticu.

Pošto tražim isključivo benzin, našao sam jednu Fiesticu 2012. godište sa 1.4 motorom i 95KS. Koliko vidim, to je isti Zetec motor kao onaj koji sam ja imao u Fiestici 2003. godište, znači proveren atmosferski motor. Jedino nisam do sada viđao varijantu od 95KS, pa me interesuje da li treba na nešto posebno da obratim pažnju prilikom kupovine auta?
Evo oglasa: https://www.polovniautomobili.com/auto- ... i-titanium

Unapred se zahvaljujem svima :)

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“