Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ajd i ja nesto da pitam...

Ovde dobijate savete za kupovinu Forda... koji Ford,do koliko para,vredi li taj auto itd itd.
Odgovori
bolid
Poruka: 3
Član foruma od: sreda, 28. apr. 2010. u 17:16h
Lokacija: Beograd

Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od bolid » sreda, 28. apr. 2010. u 17:43h

...resio sam da kupim nesto da gears , pa da zena i ja nesto party0021 (Avala i tako to) i da se malo odmorim od smile_computer1 a da ne bude mechanic

Elem budzet skucen k'o i uvek tu negde 1500 moze da se nategne neka stotkica vise (max do 1800 i to je pitanje)

Gledajuci oglase zakljucio sam da mogu da se nadju fieste mk3 za te pare od 91+ mozda jos neka godinica svezija napr. Meni je taj auto simpatican a deluje mi mozda kao jedna od boljih kupovina za te pare mozda i gresim (a i ja sam nasao gde to da pitam, kao da odem ne marakanin sever i da pitam delije dal je bolje da navijam za partizan nego za zvezdu silent)

Moja neka odluka bi bila da uzmem neku od 1.1 naravno da bude sto manji potrosac i registracija sto jeftinija, ako moze neka sa 5-oro vrata ako ne i nije najbitnije, plin ce ici pod obavezno, moje zelje su i servo al predpostavljam da ce to teze ici. EEE sad me zanima da mi da mi kazete na sta da obratim paznju kod limarije, motor mi nista ni ne znaci posto se u to ne razumem, teracu kod nekog majstora ili mozda imate neki savet koje izbegavati a koje juriti, dal uopste za te pare moze da se nadje a da nesto vredi naravno ako imate neku preporuku od ovih sto se prodaju uvek dobrodoslo, ili da se preorjentisem na nesto drugo. Samo plz nemojte skupi jos 'iljadu dve tri pa avioni, kamioni.

Hvala!

bolid
Poruka: 3
Član foruma od: sreda, 28. apr. 2010. u 17:16h
Lokacija: Beograd

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od bolid » sreda, 28. apr. 2010. u 20:11h

thumbsuph Predstavio se, mada nisam smatrao da je neophodno posto jel nemam nikakvog forda pa reko ako ga ne kupim da bezveze ne otvaram temu!

Avatar korisnika
kubura16v
Poruka: 1841
Član foruma od: četvrtak, 20. avg. 2009. u 20:49h
Lokacija: Cacak

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od kubura16v » sreda, 28. apr. 2010. u 20:17h

Nema veze,to je osnovno pravilo foruma,nije obavezno da imas Forda. thumbsuph
Sto se Fieste tice,za te pare moze da se kupi,to joj je otprilike cena... Sto se limarije tice kod majstora na dizalicu da vidis kakav je pod,grede itd,zadnje rubove ces videti odmah kakvi su i eto...

Avatar korisnika
laki
Poruka: 560
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 07:37h
Lokacija: Bg-Batajnica

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od laki » sreda, 28. apr. 2010. u 22:49h

Ocu ja da prodam moju Fiestu.
U pitanju je Ford Fiesta Mk3 1.1 '92god u odlicnom stanju, registrovana do 16.4.2011god., vlasnik.
Evo i neka slika
Slika
Slika
Slika
Slika

bolid
Poruka: 3
Član foruma od: sreda, 28. apr. 2010. u 17:16h
Lokacija: Beograd

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od bolid » ponedeljak, 3. maj 2010. u 07:55h

ja sam jos pre nanisanio neke dve al' nisam jos isao da ih vidim ako ne budem kupio ni jednu rado bih pogledao i tvoju, ako moze na pm ili ovde sve mi jedno koliko suske?

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21091
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od Markedjani » ponedeljak, 3. maj 2010. u 08:50h

Mislim da je čovek prodao Fiestu ;)
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
laki
Poruka: 560
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 07:37h
Lokacija: Bg-Batajnica

Re: Ajd i ja nesto da pitam...

Poruka od laki » ponedeljak, 3. maj 2010. u 11:27h

Prodata je Fiesta.

Odgovori

Povratak na „Koji Ford da kupim“