Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Srbin u F1

Odgovori
Avatar korisnika
Vladan
Poruka: 1529
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2011. u 14:06h
Lokacija: Beograd; Ford Fusion 1.4TDCi 2006

Srbin u F1

Poruka od Vladan » nedelja, 28. okt. 2012. u 15:44h

Ne znam kako, nadjoh ovo:

http://yu-sport.com/automobilizam/vijes ... ulu-1.html

Nema datum,ne znam od kada je vest, ali ...

Ovaj lik vec godinama nesto mulja i trazi da mu mi, gradjani Srbije, damo pare da bi on mogao da plati tamo nekom da vozi u F1. WTF. Valjda bi trebalo oni njemu da plate, da vredi nesto? Ili ja ne kapiram o cemu se radi?

U svakom slucaju, u clanku kazu da se uclanio u partiju na vlasti, te da ce mu oni, po svoj prilici, udeliti gomilu nasih para.

O, zemljo....!

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Srbin u F1

Poruka od milan_gt » nedelja, 28. okt. 2012. u 15:52h

malo je prezreo za F1

Avatar korisnika
Vladan
Poruka: 1529
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2011. u 14:06h
Lokacija: Beograd; Ford Fusion 1.4TDCi 2006

Re: Srbin u F1

Poruka od Vladan » nedelja, 28. okt. 2012. u 18:13h

Ma de, mlad je ko rosa od prekjuce, moze i sa 129 da proba. Ali zasto njemu da platimo da vozi F1. Ajd'platimo tebi, ili meni, ili... Najbolje meni, sto jes - jes.

Avatar korisnika
milan_gt
Poruka: 11691
Član foruma od: subota, 17. jul 2010. u 17:43h
Lokacija: Uzice - Bela Zemlja

Re: Srbin u F1

Poruka od milan_gt » nedelja, 28. okt. 2012. u 18:16h

:D normalno..dobro velis..

Avatar korisnika
totti
Poruka: 8536
Član foruma od: ponedeljak, 1. nov. 2010. u 11:54h
Lokacija: Novi Beograd

Re: Srbin u F1

Poruka od totti » nedelja, 28. okt. 2012. u 19:23h

Sećam se kad su za njega pričali da je drao Batona...
Slika

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21056
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Srbin u F1

Poruka od Markedjani » nedelja, 28. okt. 2012. u 21:11h

Nije on uopšte loš nego je u taj svet veoma veoma veoma teško ući bez jakih "leđa" iliti sponzora... sve se vrti oko para.

Dosta vozača u F1 je faktički "kupilo" svoje mesto u bolidu samo iz razloga što su sa sobom dovlačili izuzetno jake sponzore thumbsuph

Airton Senna ne bi ni vozio Formulu 1 da nije došao iz izuzetno bogate porodice thumbsuph (ne mislim na to da je kupio svoje mesto u F1... nego jednostavno ne bi ni vozio bolide nižeg ranga niti bi se pokazao)

Miloš Pavlović je bio blizu F1 kad je upao svetsku Renault seriju (u periodu dominacije Fernanda Alonsa u Renaultu... tad je kroz tu svetsku Renault seriju šampionata bilo najlakše upasti u F1,sad je najlakše upasti kroz GP2 seriju) ali čoveka su faktički uništili činjenicom da sponzori (Telekom Srbija i NIS) su davali pare na kašičicu i neke minorne cifre.

Imajte obzira da je 2007. godine u svetskoj Renault seriji bio treći u šampionatu sa timom koji nije važio tad za favorita i pride je bio faktički bez para.

Tekst mi zvuči previše bombastično s'toga ga ne bih shvatio previše ozbiljno a i ako jeste istina to može da bude dobro za naš motorsport koji je faktički u kliničkoj smrti već duže vreme.

Ovako kad pročitate tekst koji je Vladan postavio a ne znate njegovu priču... verovatno bih slično prokomentarisao ali pošto pratim njegovu karijeru od 2005. godine kad je upao u svetsku renault seriju,nije baš sve tako crno i belo sign0023
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
Vladan
Poruka: 1529
Član foruma od: nedelja, 9. okt. 2011. u 14:06h
Lokacija: Beograd; Ford Fusion 1.4TDCi 2006

Re: Srbin u F1

Poruka od Vladan » nedelja, 28. okt. 2012. u 23:09h

Ja ga ne pratim, ali znam za njega, vec duzi niz godina, i za voznju i rezultate svaka cast, verovatno je napravio podvig, bez love, itd. Ali!!! Strasno me nervira to, ajd me sponzorisite da se vozim. Svasta. Nema sta drzava da sponzorise profesionalni sport, kao ni slobodne umetnike, .... Otvaraju se mnoge teme ovim, ali preskacemo.

Nek Pavlovic nadje privatne sponzore, a ne javna preduzeca da mu budu sponzori, onog ko ima interes da se reklamira preko F1.

NIS i Telekom to nisu bili u to vreme, a nisu ni sad (iako je NIS prodat, a Telekom dobio konkurenciju), jer sta ce oni u F1 kad su lokalne firme.
Dakle, s jedne strane, dobro da mu nisu dali vise.
S druge strane, tek to je bacen novac. U smislu, da su dali vise, mozda bi se nesto i vratilo. Ali!!! To bi menadzment sebi podelio kao bonuse, tako da bi mi opet
bili vise osteceni nego ovako.
Pavlovic nek plati pa nek klati, al' od svojih para.
Premijer nek se ne razbacuje, jer nece mu potrajati vladavina. ili ce na F1 bolidu da istakne logo svoje partije?

Odgovori

Povratak na „F1“