Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

2011 Mustang

Moderator: ace1

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2011 Mustang

Poruka od Iosis » sreda, 15. sep. 2010. u 19:28h

Mada ta snaga dođe do izražaja kada je rječ o među-ubrzanjima, kod preticanja itd.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
Shomy_ksh
Počasni Čak Noris
Poruka: 3609
Član foruma od: utorak, 4. avg. 2009. u 04:45h
Lokacija: Krusevac

Re: 2011 Mustang

Poruka od Shomy_ksh » ponedeljak, 20. sep. 2010. u 01:36h

[youtube]KZ24ViCMjrg[/youtube]

klip sve govori... gears
Ford Fiesta DuraTorQ 1,4TDCi
Phase Evolution Opus 500.1 + Mac Audio Select 12 with Alpine CDE-9882Ri
Dragomir piše:Ma volim kada se raspisete,milina mi je da citam
1.0 EcoBoost bar od 92kW...u JH sasiju da legne...kad tad...

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » sreda, 27. okt. 2010. u 22:34h

Izgleda kao obican Mustang u pitanju, ali novinari veruju da je ovo test mule novog twin-turbo Mustanga iz nekoliko razloga (crveno polje na 9,000 RPM, trazi premium gorivo ... sto nijedan drugi Mustang nema).
U pitanju je najverovatnije 3.5L EcoBoost (twin-turbo) V6 motor za koga je Ford najavio da ce razvijati 400 hp u Taurus SHO, sto znaci bi isti broj (ili vise) trebao da razvija u Mustangu.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: 2011 Mustang

Poruka od dule0911 » četvrtak, 28. okt. 2010. u 01:14h

Svidjaju mi se felne, da ne znas koja je ovo marka/model?
Inace ceo auto izgleda nekako opasno :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 28. okt. 2010. u 01:29h

Nagadja se da bi mogao da nosi SVO (Special Vehicle Operations) oznaku, po 1984-1986 Mustang SVO.

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 4. apr. 2011. u 23:36h

Predstavljen je i 2012 Mustang Cobra Jet.

Automobil nije dozvoljen za ulicnu upotrebu vec samo za drag trkanje. 5.4L V8 sa 425 hp na papiru. Ford kaze da prelazi 1/4 milje (402 metra) za ispod 10 sekundi.

Cena $104,000.

Ford je imao Cobra Jet i u 2005-2009 generaciji i kako sam citao vlasnici su bili prezadovoljni sa njim.

Slika

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » petak, 22. apr. 2011. u 06:58h

Shelby je predstavio GTS paket opreme za Mustang. Ovaj paket opreme kosta $10,000 i dostupan je na svim V6 i V8 Mustanzima.
Za $10,000 se izmedju ostalog dobiva bolja suspenzija iz Ford Racing, Borla auspuh, bolje kocnice, body kit, LeMans trkacke trake, drugacija hauba, a moze se dobiti i supercharger.

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: 2011 Mustang

Poruka od dule0911 » petak, 22. apr. 2011. u 11:21h

Prednji branik mu je mnogo ruzan, ostatak je ok.
Fiesta!!

Avatar korisnika
Estariol
Poruka: 960
Član foruma od: subota, 20. mar. 2010. u 03:19h
Lokacija: Novi Sad/Zrenjanin

Re: 2011 Mustang

Poruka od Estariol » petak, 22. apr. 2011. u 12:27h

Talladega_500 piše:Predstavljen je i 2012 Mustang Cobra Jet.


Ford je imao Cobra Jet i u 2005-2009 generaciji i kako sam citao vlasnici su bili prezadovoljni sa njim.

Slika

Slika
Pogledajte mu felne, garant su 13"... :D
Ne moze se reci da si vozio dobar auto dok nisi seo u Ford...

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » petak, 22. apr. 2011. u 19:57h

dule0911 piše:Prednji branik mu je mnogo ruzan, ostatak je ok.
Mislim da je kopiran sa Shelby GT350.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: 2011 Mustang

Poruka od fancy » četvrtak, 28. apr. 2011. u 11:37h

Gledam nešto na netu ovaj test Mondea iz Fifth Geara i pade mi pogled na sledeći komentar ispod:
Dear Ford,

What the hell took you so damn long to start making cars like this for us?

Signed,
America
lol
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 28. apr. 2011. u 16:07h

Tipicna prica po auto forumima "zelimo Evropske Fordove, zelimo dizele, zelimo karavane ..." - i kad ih krenu prodavati niko ih ne kupuje.

Fiesta je i dalje najlosije prodavan Ford u Americi iako cene goriva dostizu rekordne cene (barem za Americke strandarde). Cak i onaj smesni Chevy Aveo iz prethodne generacije (novi model jos nije izasao u prodaju u Americi) se bolje prodaje.

Evo jos nesto za tebe:

Ford announced its most rewarding first quarter since 1998, with $2.6 billion in earnings. Most of Ford's profit came from moving vehicles here in North America, where $1.8 billion in total earnings were bolstered by improved sales and lower incentive spending. Ford also managed to eek out a $293 million profit in Europe, which posted a loss in the fourth quarter of, 2010.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: 2011 Mustang

Poruka od fancy » četvrtak, 28. apr. 2011. u 17:49h

Ma da, to je sve kao merilo nečega..? thumbsuph I ovde se najbolje prodaje Cecina, Jecina i Sekina muzika a muzički kvalitet je svakako na drugoj strani. lol (Da ne govorim o opštoj opčinjenosti VW-om :blink:)

Enivej, namerno ili slučajno praviš vremensku zbrku jer je komentar od pre par godina. Drago mi je da je u međuvremenu Ford evropeizacijom linije u USA i počeo da pravi profit. Čini se da je to direktan odgovor na tražnje ljudi kao što beše citirani komentar, pa čak i još jedan u istom duhu, slučajno ili ne najpopularniji uz dati video :)

p.s. o tome zašto je u Americi Fordov profit veći nego u Evropi mogu da se ispričaju stranice i stranice, ali jasno ti je da to nema nikakve veze sa kvalitetom amerićke ponude ;)
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 28. apr. 2011. u 18:33h

Nego sa cim ima veze? Hajde navedi mi par razloga, ne moras da pises stranice i stranice, vec samo par razloga u kratim crtama.

p.s. onaj gore komentar nije od pre par godina vec od pre par dana. Rec je o profitu iz Q1 (znaci prva 3 meseca) 2011 godine. Nigde prodaja nije spominjana vec samo profit.

p.s.s Ford nije "evropeizacijom" linije u USA, jedina dva modela koja su Evropska su Fiesta i Transit Connect (zanimljivo, dva najlosije prodavana Forda u USA). Ostatak Fordove linije nema nikakve veze sa Evropom.
Poslednja izmena: Talladega_500, na dan četvrtak, 28. apr. 2011. u 18:47h. Ukupno izmenjeno 1 put.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11519
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: 2011 Mustang

Poruka od 911s [SK] » četvrtak, 28. apr. 2011. u 18:43h

fancy piše:(Da ne govorim o opštoj opčinjenosti VW-om :blink:)
Da ali to ne znači da je VW loš auto.
Lepo Talladega kaže, to tamo niko ne kupuje. A mi možemo da ih hvalimo do nebesa. Kola se prave da bi se prodavala. Kraj priče.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: 2011 Mustang

Poruka od fancy » četvrtak, 28. apr. 2011. u 20:42h

Talladega_500 piše:Nego sa cim ima veze? Hajde navedi mi par razloga, ne moras da pises stranice i stranice, vec samo par razloga u kratim crtama.
Par reči koje mi padaju na pamet su Irak, Libija, socijalni mir, konkurencija, kvalitet... (funny, čini mi se da si nešto o kvalitetu i ti skoro pisao? :))
Talladega_500 piše:p.s. onaj gore komentar nije od pre par godina vec od pre par dana. Rec je o profitu iz Q1 (znaci prva 3 meseca) 2011 godine. Nigde prodaja nije spominjana vec samo profit.
Sad uspori, skoncentriši se i polako pročitaj sledeće: Moja primedba o komentaru pre par godina se odnosila na komentar koji sam ja citirao sa Youtubea povodom premijere tj. testa Ford Mondea u Fifth Gearu. A to šta si ti napisao znam od kad je (imam i ja google, fyi) i upravo zato ti kažem - mešaš vreme. Ali opet dokazuješ my point.
Talladega_500 piše:p.s.s Ford nije "evropeizacijom" linije u USA, jvedina dva modela koja su Evropska su Fiesta i Transit Connect (zanimljivo, dva najlosije prodavana Forda u USA). Ostatak Fordove linije nema nikakve veze sa Evropom.
Dizajn Taurusa, inače nema nikakve veze sa Mondeom? :D

Pre nego kreneš da zatrpavaš topik gomilama slika i naučnih dokaza da je US Ford sjajan a zapravo sranje ;) podseti se da je sve počelo od običnog citata u kome neko iz Amerike postavlja pitanje US Fordu zašto nema takvog Forda u USA. A činjenica je da se takva pitanja - pogotovo za Focusa (govorim prevashodno o Mk2) i Mondea zaista često postavljaju (postavljala?) od strane amerikanaca. I to nije nikakva zavera, hype ili ložnjava slučajnih prolaznika. To je jednostavno (bilo!) tako. Cenim da se približavanjem dizajna Taurusa Mondeu i dovođenjem globalnog Focusa u USA, plus nešto evropskog uticaja na kvalitet USA Fordova time polako izlazi u susret pomenutim tražnjama. I to nije ništa loše. Cenim da će profit tek da raste. thumbsuph
911s [SK] piše:
fancy piše:(Da ne govorim o opštoj opčinjenosti VW-om :blink:)
Da ali to ne znači da je VW loš auto.
Ovaj... zezao sam se?! OK? Ze-za-o. Ne mrzim VW, samo ne propuštam priliku da napravim fazon na račun SRB nekritičnog obožavanja te marke.
911s [SK] piše:[Lepo Talladega kaže, to tamo niko ne kupuje. A mi možemo da ih hvalimo do nebesa. Kola se prave da bi se prodavala. Kraj priče.
Fiestu? Pa to je poznato ali to i nije stvar samo Fieste nego celog segmenta... i tradicije USA kupaca:
The Fiesta was the fourth-best-seller in the subcompact segment at 3,473 units, behind value leaders like the Nissan Versa (6,724) and Hyundai Accent (4,052) and the well-established Honda Fit (4,052). Even Chevy's much-forgotten Aveo sold only a few hundred fewer units (3,262)
source: http://content.usatoday.com/communities ... ow-sales/1
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 28. apr. 2011. u 21:12h

Znaci, ako sam dobro razumeo, Ford u Americi je napravio veci profit od kolega iz Evrope zbog, izmedju ostalog, cena goriva, kvaliteta i konkurencije?
Nazovi me glupim, mozda i jesam, ali ajde mi onda nacrtaj kakve to veze ima sa profitom? Prodaja ne znaci i profit. To nije da Ford ima iste modele sa istim motorima za Ameriku i Evropu pa Americki model se prodaje bolje od Evropskog zbog cena goriva. Konkurencija? Ford ima samo dva prava konkurenta u Evropi, to su Volkswagen i Opel. Sreca vasa pa se Japanci ne takmice u velikoj meri u Evropi kao u Americi.
Kvalitet? Kvalitet Americkog Forda, za koga tvrdis da je los, je razlog zasto je profit veci?
Zaista ne razumem pa ajde budi ljubazan pa mi nacrtaj te detalje zbog kojih Ford USA ima veci profit od Ford Evropa.

Rekao sam pre, ponovicu opet - sta se prica po internetu i realnost su dve sasvim druge stvari. Te price kako Amerikanci zele Evropske aute su smesne. Ford je par puta pokusavao da importuje Evropske aute u Ameriku i svaki put se zavrsilo sa velikim neuspehom (u zadnjih 20-ak godina navescu Sierra, Scorpio, Mondeo, Focus). GM je krenuo je importuje celu liniju Opela u Americi i da ih prodaje kao Saturn - propali za 6 meseci, danas Saturn zbog toga ne postoji. Ista stvar je i za Australijske aute, ljudi su umirali od srece kad su se Holden Monaro i Commodore pojavili u Americi kao Pontiac GTO i G8. Pa je i taj Pontiac propao.
Zasto se cela linija Volkswagena prodaje tako lose? Zasto je bas VW sad predstavio Passata specificno za Americko trziste umesto da prodaje Evropski Passat? Zasto se Opel Insignia, lider u klasi u Evropi, tako slabo prodaje u Americi? Ili Golf, najprodavaniji Evropski auto dugo godina, onaj gadni Americki Focus koga su svi kritikovali je prosle godine prodat u 7 puta vise primeraka.
Ima milion primera, ali mislim da ne moram da idem dalje jer mislim shvatas poentu.
Te price po forumima kako svi hoce Evropske aute, kako hoce karavane, kako hoce dizele ... su samo price i nista vise. Karavani su najbolji primer, svi ih kao hoce, a evo Volvo, koji je lider po prodaji karavana u Americi, se nedavno povukao i rekao da nece vise prodavati karavane jer ih niko ne kupuje.
Tako da ti brojevi prodaje sve govore sta ljudi hoce - ne sta je jedan tip napisao na youtube ili nekom internet blogu.

Dalje, na koji to nacin je Ford Evropa doprineo poboljsanju kvaliteta Ford USA? Ne dele nijedne motore, osim ovog novog 2.0L EcoBoost koji je razvijan upravo u Americi. Ne dele nikakvu mehaniku.

Jeste, cela klasa u kojoj je Fiesta ima problema sa prodajom (i u tako losoj klasi Fiesta nije lider), ali stvar je sledeca: Ford je tvrdio da ljudi ne kupuju aute u toj klasi zato sto su auti obicno loseg kvaliteta, lose opremljeni, bucni, neudobni ... i ako ponude svu opremu i vozne karakteristike kao iz vecih auta - ljudi ce ih kupovati. I Ford je zaista sve to ponudio u Fiesti i ... desilo se ono sto sam pricao sve ovo vreme. Covek koji kupuje subcompact ga kupuje zato sto nema novca za nesto bolje (i vece) i hoce da sto jeftinije da prodje. I nije ga briga jeli auto ima kozna sedista i Sync i navigacioni sistem i sta-vec vec mu je samo bitna konacna cena. Zato takvom coveku ne vredi reci "ova Fiesta jeste $4,000 skuplja nego Hyundai Accent, ali ima ovo i ono ...", on ce ti reci "imaju jednak prostor enterijera, trose jednako i Accent je $4,000 jeftiniji". Sta sve ima od opreme nije bitno. Bolje bi im bilo da su importovali globalni Ranger u Ameriku umesto Fieste, prodavao bi se mnogo bolje.
Najbolji dokaz da je cena mnogo bitnija od ostalih karakteristika je Jetta. Ovaj novi model je poprilicno losiji od prethodnog u svakom pogledu, preko opreme, motora, kvaliteta ..., ali je jeftiniji za $2,000 i prodaje se odlicno.

Sto se tice dizajna Mondea i Taurusa, malo lice napred, ali nista znacajno da bi mogao reci da je Mondeo inspirisao Taurusa. Kad gledam Taurus vise linija vidim sa Ford Galaxie iz 1960ih nego sa Mondea.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: 2011 Mustang

Poruka od Iosis » četvrtak, 28. apr. 2011. u 22:21h

Zašto se prepucavati oko Ford USA vs. Ford Evropa, ja volim i jedne i druge, nije važno koji čemu doprinjeo važno da uspiju na oba tržišta. Ako je 2.0 EcoBoost razvijen u Americi neka je, super manje troškova za evropski dio Forda. Daj Bože da je sa svim motorima takva stvar, sada pošto su američki motori modernizovani zašto ne bi ponudili npr Mondeo ST ili RS sa 3.5 V6 i 350+ks. A imamo i australijske motore koji su takođe mnogo dobri, bar po onom što se može vidjeti na netu i specifikaciji. Platforme naravno treba djeliti, jer se tu može uštedjeti. Jedino što konačni dizajn prilagoditi zahtjevu tržišta. Evo to se može ovako posmatrati. Volvo kao najveći proizvođač autobuskih šasija proizvodi šasiju B9L na kojoj se rade busevi u Južnoj Americi, Evropi, Aziji itd. Motor je isti, mjenjač takođe, šasija, ali razlikuje se dizajn karoserije koja se montira na tu šasiju. U Južnoj Americi su napravili karoseriju kakva njima odgova,a kod nas u NS se proizvodi onakva karoserija kakva nama odgovara itd, da ne dužim i ne detaljišem. Nadam se da shvatate šta hoću da kažem. One stvari na autu koje mogu da budu iste u Evropi i Americi neka budu ista, naravno ako su dobre.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
fancy
Poruka: 2265
Član foruma od: četvrtak, 27. nov. 2008. u 13:46h
Lokacija: 11090
Kontakt:

Re: 2011 Mustang

Poruka od fancy » ponedeljak, 2. maj 2011. u 21:17h

Sad tek videh da sam nepažnjom omašio temu, sign0007 greškom nisam primetio da je USA Ford podforum, pa je post od pre nekoliko dana započeo diskusiju na temi o Mustangu gde mu zaista nije mesto.
Trebalo bi prebaciti na USA Ford generalno ili na priču o novom 2012 Focusu, gde sam postovao dva videa sa youtubea.
...od 1992, 7 Fordova, trenutno: '08 Hypnotic silver Mondeo 2.0 TDCi Titanium X

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » subota, 14. maj 2011. u 00:10h

Pre par meseci Ford je postavio na Facebook anketu u kojoj su ljubitelji Mustanga mogli da biraju ime za sledecu V6 performance verziju.

Oko 1.4 milion ljudi je glasalo u izboru preko 3000 imena i na kraju je izbor pao na Mayhem. Mayhem ima 3.7L V6 motor sa 305 hp i ostatak mehanike identican na mocnijim GT i Shelby verzijama (koje pokrecu V8 motori) ukljucujuci bolje kocnice i suspenziju, bolji menjac, 19 inch felge, 52/48 raspored tezine od 3,500 lbs (1,575 kg) ... Osoba koja je predlozila Mayhem za ime dobiva ovaj auto.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 27. sep. 2011. u 19:24h

2012 Ford Mustang Shelby GT500 Super Snake. 5.4L supercharged V8 motor sa cak 800 hp, cena $82,000.

Slika

Slika

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14425
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: 2011 Mustang

Poruka od mbole » utorak, 27. sep. 2011. u 19:38h

Jel "Mayhem" ima neko znacenje ili je onako potpuno izmisljena rec?

Usput, meni je ovaj Shelby ruzan. Ne pricam o tome kako ide, kakav je auto, itd... vec samo o izgledu. Deluje ko ove sa napumpanim usnama, dozidanim zadnjicama, prednjicama... kicasto.
"Normalna" verzija izgleda mnogo lepse, to jest sasvim OK.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11269
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2011 Mustang

Poruka od Talladega_500 » utorak, 27. sep. 2011. u 19:43h

Mayhem znaci osakaćenje.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: 2011 Mustang

Poruka od dule0911 » sreda, 28. sep. 2011. u 23:12h

Jel se zna da li su resili probleme sa trakcijom? Posto koliko se secam, prethodna verzija SS je imala probleme sa ubrzanjem tj kretanjem iz mesta, samo je vrtela tockove u prazno.
Fiesta!!

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14425
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: 2011 Mustang

Poruka od mbole » četvrtak, 29. sep. 2011. u 00:51h

It's not a bug, it's a feature :)
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Odgovori

Povratak na „Fordovi iz USA“