Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

P: Ford Sierra 2.0 dohc

Oglasi za kompletne automobile i motorcikle
Zaključana
Walsh
Poruka: 408
Član foruma od: nedelja, 14. jul 2013. u 00:52h

P: Ford Sierra 2.0 dohc

Poruka od Walsh » četvrtak, 13. jun 2019. u 08:57h

Na zalost, doslo je vreme i za ovakvu temu.. :( Moram da se rastajem sa mojom Sierrom posle toliko vremena. Prodajem je za delove ili celu. Ulozio sam dosta u nju (oko 1500e), ali selim iz drzave i ne mogu je zadrzati. Prodavacu i Fokusa verovatno, ali otom potom.. Sierra nije vozena redovno od 2017. Te godine sam je i vario, farbao itd.. Provozam je povremeno radi reda da ne propadne skroz. Zadnja desna guma se izduva posle 1 dana stajanja, akumulator je los. Motor kao motor, pali iz prve. Mnogi od vas su citali moja dosadjivanja po forumu, kako, sta itd.. hahahaha pa ko je pratio zna da sam se trudio oko nje. Jedino sto nisam uspeo resiti je kvakica za rikverc (rikverc u 6 brzini). Uglavnom dajem je jeftino, po dogovoru. Necu traziti puno na racun koliko sam ulagao itd.. ali necu je dati ni za 100-200e... Stvar dogovora. Javite se u privatnim porukama ili ovde pa cemo videti kako i sta. Nisam je stavio na oglase jer ne zelim da je prodam bilo kome, vec ko zaista voli ovakve automobile.. :)
Kotakt telefon: 061/51-61-892. Prvo pustite poruku na viber, ako sam na poslu ne mogu se javiti..
1991 Sierra CLX 2.0 Dohc
2002 Focus 1.8 tdci

Zaključana

Povratak na „Automobili i motorcikli“