Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondeo Mk3

Prodajni katalozi i brošure

Moderator: ace1

Odgovori
Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Mondeo Mk3

Poruka od Cedo » sreda, 27. okt. 2010. u 11:21h

Brosura za Mondeo III,velika kolicina podataka o ovom modelu.. http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/kataloguso ... 006_uk.pdf
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od dule0911 » četvrtak, 28. okt. 2010. u 02:27h

Skroz zanimljivo, mada se opet vidi i potvrdjuje da oprema i oznake variraju od trzista do trzista. Posto po ovom katalogu i moj i tvoj su izmedju Ghia i Ghia X.
Ali sam video zanimljivu stvar negde pred kraj da je isao i fabricki eibach kit za spustanje 30-40mm, znaci da ima lufta u oslanjanju bez nekih preteranih posledica, cim je islo fabricki thumbsuph
Fiesta!!

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od Cedo » četvrtak, 28. okt. 2010. u 02:48h

Pa da,po svim nabrojanim stvarima ipada tako..ako dobro vidim mrgreen tvoja boja je Magnum Grey ? dobro zvuci :D ..ne mogu da verujem koliko je fabrickih felni islo na njega..ima cak i merenje medju ubrzanja,prosecna potrosnja sa objasnjenjem sta podrazumevaju gradska,vangradska i kombinovana merenja itd......
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od dule0911 » četvrtak, 28. okt. 2010. u 03:12h

Ja bih voleo da imam set ovih aluminijumskih sto su u ovom katalogu nazvani "Zetec and Zetec Nav", 16', za zimski set, jer mislim da se ne gubi puno na izgledu. Inace sa ovim katalogom mi je razjasnjeno par stvari sto se felni tice posto sam vidjao tako po neki primerak sa felnama iz ove "optional and accesory wheels" liste, i sve sam mislio da je neki aftermarket sa znackom forda ali eto, nije thumbsuph
Stvarno lep izbor fabrickih felni thumbsuph
Fiesta!!

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od Cedo » četvrtak, 28. okt. 2010. u 03:18h

U potpunosti te razumem mrgreen a i skoro su iste..a ako cemo po izgledu (ne racunajuci nase mrgreen) ST 18ke su mi najbolje a odlicne su i ove iz opcionala R18 sa 7 krakova (donji desni ugao)..na kojoj je strani to oko spustanja ne mogu da provalim ?
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od dule0911 » četvrtak, 28. okt. 2010. u 17:06h

Posto search u pdfu ne nalazi ono sto sam sinoc video a na telefonu sam i ne mogu da jurim pogledacu kad dodjem kuci pa ti javljam. Secam se samo da je istoj strani bio zadnji deo sivog lubenicara (iz pticije perspektive) i negde desno na strani napisan taj detalj za oslanjanje.

Za felne se slazem, te dole desno su super (pogotovo tamnija varijanta). Meni se ove sa STa i ne svidjaju previse za neki obican mondeo. Gotivna mi je varijanta pored ovih skroz dole desno, mislim da imaju 10 krakova (one sto imaju kao srafove u felni po obodu), i petokrake (sa debekim kracima) odmah pored tih. I naravno nase su odlicne, nevezano za to sto ih imam :D
Fiesta!!

Avatar korisnika
Cedo
VIP
Poruka: 3136
Član foruma od: nedelja, 27. dec. 2009. u 15:32h
Lokacija: Novi Sad/Mišeluk

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od Cedo » četvrtak, 28. okt. 2010. u 19:40h

Aha sad sam nasao thumbsuph spustanje bi mu opasno dobro leglo..
Titanium u garaži, Ghia napolju, Zetec prodat..

Slika

m.kocic
Poruka: 37
Član foruma od: sreda, 8. sep. 2010. u 16:17h
Kontakt:

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od m.kocic » subota, 30. okt. 2010. u 19:13h

zanima me dali se moze ubaciti ova navigacija dodatno jer moj je ghia,ubacio bi ovaj TV(hehe)umesto Sony da li je to moguce.

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od dule0911 » subota, 30. okt. 2010. u 19:17h

Taj "TV" i nema neke mogucnosti. Ne mozes da ubacis u njega neku krstenu navigaciju za domace puteve, koliko sam cuo od nekih ni DVD ne pusta kako valja, a kvalitet zvuka je malo losiji nego sa Sony uredjajem. A da li moze da se ubaci, pa verovatno moze, samo moras komplet uredjaj da nadjes jer kao sto vidis ni maska nije ista jer su oko ekrana i kontrole za klimu/grejanje, tj koliko ja kapiram ovo je "sve-u-jednom" uredjaj.

Ja da se pitam ostao bih na Sony-u thumbsuph
Fiesta!!

m.kocic
Poruka: 37
Član foruma od: sreda, 8. sep. 2010. u 16:17h
Kontakt:

Re: Ford Mondeo Mk3

Poruka od m.kocic » nedelja, 31. okt. 2010. u 01:25h

lepo izgleda zato sam pitao,ali kakve mogucnosti ima nemam pojma ali ne bih reko da je losa stvar.

Odgovori

Povratak na „Katalozi i brošure“