Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

2022 sezona

Odgovori
Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » petak, 23. sep. 2022. u 21:52h

Opet kazem, sto bi neko namontirao da su Keselowski i Logano prijatelji? Kome je u interesu da ta takva navedena laz prodje? Sto ne pokazu Keselowskog i recimo Bueschera kako se druze izvan staze i diskustuju strategiju za trke ako vec hoce da montiraju neku laz nego bas Keselowskog i Logana?

Ne postoji ni jedan dokaz da je Keselowski napustio Penske zbog svadje sa Loganom, ne znam odakle ti to.
kyle piše:
petak, 23. sep. 2022. u 19:40h
Bitno je ono sto ja prepoznam gledajuci ih dok se trkaju.
Sta si prepoznao? U 10 godina zajednicke voznje za isti tim bila je jedna situacija u kojoj je Keselowski bio ljut na Logana jer je Logano zakasnio za blokom na 2021 Daytoni i slupao obojicu. I zbog toga je Keselowski napustio tim posle toliko godina? Ma daj ... Pa vece svadje su vidjene izmedju Elliotta i Larsona ove sezone nego sto su ikada vidjene izmedju Keselowskog i Logana.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » petak, 23. sep. 2022. u 22:22h

A zbog cega je ono napustio?
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » petak, 23. sep. 2022. u 22:29h

Jer mu je Jack Roush ponudio deo vlasnistva sto Roger Penske nije hteo da uradi. Keselowski je sam rekao da je pricao sa Rogerom da mu ponudi isti ugovor koji mu je Jack Roush nudio - 3-godisnji ugovor vozaca i odredjeni % vlasnistva. Roger je rekao da to ne moze da uradi iz razloga kako je Penske poslovno konstrurisan, ne znam detalje, ali u svakom slucaju Penske mu nije mogao ponuditi sta je Roush nudio.

Iz istog razloga sto je Tony Stewart napustio Gibbsa - jer mu je Gene Haas ponudio vlasnistvo dela tima, a Joe Gibbs nije zeleo to da uradi. Keselowski je vec u godinama, hoce da razmislja o zivotu nakon voznje, a kad ti neko ponudi deo vlasnistva bez da platis za to - to se ne odbija. Posebno kad je taj neko Jack Roush koji je legenda u NASCAR-u.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » petak, 23. sep. 2022. u 23:14h

Da i to je tacno, hteo je da se oproba i kao vlasnik (ima vec iskustva). Ali mislim i da je Logano doprineo (ubrzao taj proces).
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » petak, 23. sep. 2022. u 23:30h

Logano je po mom misljenju jako slican kao Dale Earnhardt - neko ko ce te izludjivati na stazi, ali je opet prijatelj sa svima izvan staze.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » subota, 24. sep. 2022. u 23:26h

Prosle sedmice pobeda, ove sedmice pol pozicija. Vraca se polako Roush u vrh.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 26. sep. 2022. u 03:54h

Nikad gora trka na Texasu i nikad zavrsiti covece. Gume se raspadale posle 30-ak krugova, nekoliko puta se desilo da covek koji vodi zavrsi u zidu jer se gume raspadale. Ovogodisnji playoff vise nije ko je najbolji, vec ko moze da izbegne sudare, probleme sa gumama, probleme sa mehanikom i slicno.

Cody Ware je imao mnogo tezak sudar, zavrsio je u bolnici.

[size=85] [/size]
Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » ponedeljak, 26. sep. 2022. u 11:47h

Kakve je to gume Goodyear doneo? Katastrofa.

Cuo sam da ce od Texasa praviti superspeedway, podrzavam. Nascar treba da bude brz.
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 26. sep. 2022. u 15:55h

Veliki sam protivnik superspeedways. Nemaju ni najmanjeg smisla od kada su uveli restriction places. A nisu ni toliko brze, vece brzine se dostizu na Michiganu nego na Daytoni ili Talladegi. Ovog vikenda na Talladegi 2/3 playoff vozaca ce se slupati, a u top 10 ce zavrsiti Cody Ware, Corey LaJoie, David Gilliland i slicni vozaci.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 26. sep. 2022. u 19:18h

Evo zasto ne podnosim playoffs ... Elliott je celu sezonu imao najbolje rezultate i zbog jedne trke juce prakticno je na ivici da ispadne iz playoffa. A sa druge strane Byron je vozio 5 meseci bez skoro ijednog top 10 finisa i opet je u daleko boljoj poziciji.

Nije da se zalim ako Elliott ispadne hehe, ali gde je logika?

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » ponedeljak, 26. sep. 2022. u 22:27h

Jedna od glavnih tema sinoc, pored katastrofe sa gumama, je bila na racun toga da Byron nije kaznjen kada je izbacio Hamlina pod zutom zastavom. NASCAR i dalje tvrdi da nije kaznio Byrona jer kao nije video taj incident iako je ponovljen barem 10-15 puta na kablovskoj televiziji. Jos uvek razmatraju da li ce kazniti Byrona. Najvise je naravno izgubio Hamlin - umesto da zavrsi u top 5, zbog tog incidenta je izgubio dosta pozicija i zavrsio kao 10.

Vidim ceo dan ljudi prave sprdnje od NASCAR-ove tvrdnje da nije video taj incident ... Cudno kako nesto "ne vide" kao to uradi vozac Hendricka, navikli smo na to. Cela Amerika videla, a NASCAR koji ima dostupnost svakoj kameri u i izvan auta nije video?

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » utorak, 27. sep. 2022. u 00:14h

Ma Hamlin je prvo udario Bajrona. A udario je i Larsona u zadnjem krugu stage 1. Nadam se da ce ga neko u Taladegi slupati.
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » utorak, 27. sep. 2022. u 01:57h

Hamlin zapravo nije taknuo Byrona. Jeste da ga je oterao do zida i nije mu ostavio prostora, ali ga uopste nije udario. Cak i da jeste to je momenat borbe tokom trkanja, ali udaranje pod zutom zastavom (sto je Byron uradio Hamlinu) je strogo zabranjeno. Ne samo sto je Byron trebao da dobije kaznu za to, vec je Hamlinu trebalo vratiti sve pozicije koje je izgubio kada ga je Byron udario pod cautionom. Jer je Hamlin imao top 5 cini mi se u tom momentu, a posle toga je bio tek 20-i-neki.

Byron je oterao Logana u zid na Darlingtonu i posle trke pricao kako nista pogresno nije uradio, a sada place kada je njemu Hamlin uradio istu stvar.

A sto se tice Larsona - tek on nema sta da place, on je izazvao vise sudara ove sezone nego bilo koji drugi vozac osim Chastaina. Samo pitaj Elliotta. ;) Ne znam jel ga hvata nervoza sto ove sezone nema ni priblizno rezultate kao prosle sezone, ali non-stop je celu godinu u nekim incidentima.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » utorak, 27. sep. 2022. u 23:08h

When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » sreda, 28. sep. 2022. u 02:10h

Slika

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » sreda, 28. sep. 2022. u 10:16h

Pa da vratili Eliota.
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » sreda, 28. sep. 2022. u 16:22h

Elliott ce pobediti Roval sledeceg vikenda, sumnjam da su ovo uradili zbog njega. Elliott je posle ovoga otisao sa +4 na +11, nije bas neka razlika. Byron je sam sebi iskomplikovao situaciju sto je posle trke javno priznao na nacionalnoj televiziji da je namerno udario Hamlina pod caution. Da je rekao nesto tipa "Hamlin je naglo usporio" ili "bile su mi lose kocnice", mozda bi i prosao bez kazne, ovako je sve crno-belo.

Mada je to Hendrick u pitanju i najavili su zalbu, nece me iznenaditi ako kazna za poene bude ukinuta.

Mladi Gibbs nastavlja sa skandalima ...

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » sreda, 28. sep. 2022. u 22:21h

When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 29. sep. 2022. u 04:17h

Jake reci Larry McReynoldsa za Ty GIbbsa ...

When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 29. sep. 2022. u 16:23h

The Money Team Racing se vraca sledeceg vikenda na Roval. Tim ciji je vlasnik Floyd Mayweather.

Vozac ce im biti Indy vozac Conor Daly. Tim je vozio 3 trke ove sezone, vozac im je bio Kaz Grala. Najbolji plasman im je bio 23. mesto na Charlotte.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » četvrtak, 29. sep. 2022. u 17:13h

Slika

$105

Kolko je karta sada?
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 29. sep. 2022. u 17:15h

Zavisi od staze do staze, da li je general admission ili posebno sediste u posebnoj sekciji ... Ja sam na Indianapolisu platio $50 za general admission, na Gateway i Road America je bilo po $75. Planiram opet da idem na Gateway ovog vikenda za NHRA trke, videcu da li je ulaz skuplji ili jeftiniji nego za NASCAR trke.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » četvrtak, 29. sep. 2022. u 20:21h

Ajde sto ne vole Bubbu ili Dillona ili Hamlina, pa to je i za ocekivati. Ali Haley? Kvyat? Villeneuve? Pa za njih vecina ljudi koji gledaju i ne znaju da su na stazi hehe.

Slika

Evo mojih 5 vozaca koje ne podnosim, bez nekog redosleda.

Ross Chastain
Vec 10 godina ga pratim po Truck i Xfinity, vozi kao muva bez glave, a ove godine se nesto mnogo uobrazio zato sto je imao jednu solidnu sezonu.

Kevin Harvick
Uvek je bio uobrazen i uvek se ponasa kao da prica u ime svih vozaca, kao da je njega neko postavio za lidera. Mnogo je pun sebe.

Bubba Wallace
Ne podnosim ga kako se ponasa kad ostvari dobar rezultat. Kad izgubi place, ali kad ostvari dobar rezultat onda se ponasa kao da je novi Richard Petty. Takodje je u proslosti cesto davao izjave kako svi oni koji ga mrze su ljubomorni na njega.

Noah Gragson
I on se mnogo obrazio od kada je poceo da pobedjuje u Xfinity, sledece godine ga ceka hladan tus u Cup jer ce ipak voziti za Petty GMS.

John Hunter Nemechek
Dvoumio sam se ovde da li da na listu stavim Nemecheka ili Ty Gibbsa. Ajde Gibbs je jos klinac i retko kad prvi zapocinje skandale (ali ovek reaguje preagresivno na te skandale). Nemechek je dosta prljav vozac, uvek pravi pocetnicke greske, nije ni cudo sto je najuren iz Cup u Truck.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
kyle
Poruka: 1683
Član foruma od: petak, 9. feb. 2018. u 15:06h
Lokacija: Chevy

Re: 2022 sezona

Poruka od kyle » četvrtak, 29. sep. 2022. u 23:16h

Kod mene. Hamlin u poslednje vreme. Eliot. Harvik. Blejni (kenja ga). Logano. Trueks.
Nascar champion

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11443
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: 2022 sezona

Poruka od Talladega_500 » petak, 30. sep. 2022. u 00:49h

Kad je Blaney kenjao? Covek je novi Matt Kenseth, tih je kao duh, nikada ga ne vidis u skandalima ili da daje neke skandalozne izjave. Bukvalno je jedan od vozaca koga je nemoguce mrzeti.
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Odgovori

Povratak na „Nascar“