Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Iliti uljezi foruma :)
Milos Crazy
Poruka: 50
Član foruma od: utorak, 12. apr. 2016. u 20:24h
Lokacija: Lebane
Kontakt:

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od Milos Crazy » četvrtak, 19. jan. 2017. u 19:56h

Pozdrav svima, dugo me nije bilo. Sve da svratim i nikako da ugrabim vremena od kako mi crko komp. Elem kupio sam digitalnu tablu od fiat una sx za yugica

Slika

Sad, problem je sledeci. Ne znam koja zica na tabli je za sta. Jugovu instalaciju poznajem u prste, al ovo pojma nemam i plasim se da je ne spalim. Na netu ne mogu da nadjem nijednu merodavnu semu. Ako neko ima semu, ili moze da nabavi, neka pomogne. Bicu mu vecno zahvalan. :)
Poslednja izmena: BojanM, na dan četvrtak, 19. jan. 2017. u 20:10h. Ukupno izmenjeno 1 put.
Razlog: Ispravljen link za sliku
Nikad nemoj na silu..

Uzmi veci cekic thumbsuph

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od BojanM » četvrtak, 19. jan. 2017. u 20:17h

Imaš PP.

Generalno kao najveću komplikaciju tu vidim povezivanje brzinomera, pošto toj digitalnoj tabli verovatno nemaš gde da, d'izvineš, ubodeš sajlu.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Milos Crazy
Poruka: 50
Član foruma od: utorak, 12. apr. 2016. u 20:24h
Lokacija: Lebane
Kontakt:

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od Milos Crazy » četvrtak, 19. jan. 2017. u 20:40h

Brzinomer je na sajlu, bode se iza. Nije na el.pinjol. :) Ma kad bi znao koja je zica za sta, za pola sata bi je vezao. Ovako napamet moz da bude, tata spalio Djenku :D
Nikad nemoj na silu..

Uzmi veci cekic thumbsuph

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od BojanM » četvrtak, 19. jan. 2017. u 20:45h

Onda ne znam koja ti je to vradžbina, pošto uglavnom vidim takve table od turbaka lol

Rastavi je i isprati vodove......... ne može da bude komplikovano :haha: :vid budale:
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Milos Crazy
Poruka: 50
Član foruma od: utorak, 12. apr. 2016. u 20:24h
Lokacija: Lebane
Kontakt:

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od Milos Crazy » utorak, 7. feb. 2017. u 11:39h

Uspeo sam da povezem sat, provalio semu, sve funkcionise i mogu reci da sam prezadovoljan. Meri tacno i bez greske.





Imao sam malo problema sa tablom jer su joj lemovi bili popustili i morao sam komplet da je prelemim i sad je sve ok. Drugo, farba na autu mi je popustila, zamatirala i vise nema smisla da se polira jer pocinje podloga na mesta da se vidi. A to bas i nije dobro. Posto mi budzet za farbanje nije veliki, razmisljao sam o Irkomovoj 3u1 farbi. Imaju farbe sa metalik efektom koje su dosta pristupacne. Jel ima neko iskustva sa tim bojama? Naravno, da imam vise para radio bi sa maxmajer bojama, ali posto je stanje takvo kakvo jeste, treba mi savet. :) hvala. :)
Nikad nemoj na silu..

Uzmi veci cekic thumbsuph

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od 911s [SK] » utorak, 7. feb. 2017. u 12:11h

3u1 farba nema visok sjaj i podići će ti staru farbu. To nije za to.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
FiestaBG87

 
Poruka: 5828
Član foruma od: nedelja, 13. okt. 2013. u 20:25h
Lokacija: Beograd

Re: Uljez :D Mali crveni Yugo 65 EFI

Poruka od FiestaBG87 » utorak, 7. feb. 2017. u 16:53h

Ja sam čitav auto ofarbao sa tri seta metalik farbe i tad me set nije izašao više od 7000, os ti prodam akrilnu sivu :-D

Odgovori

Povratak na „Automobili članova koji nisu Ford“