Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Odgovori
Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » petak, 8. apr. 2011. u 16:21h

Markedjani - pre jedno godinu i kusur dana piše:Ide lepo vreme... bajs je keva.
Sredjen za ovu sezonu :D

Slika

(zanemariti ljubicasto crevo :D )

Ostaju mi neke sitnice, kao npr pedala koju sam zaboravio da je napukla, pa ih nisam zamenio, i prednje plocice cu videti kako ce se ponasati jos, ali vrv ih menjam...
Mozda to neko od vas koji ima vise iskustva od mene zna. Opisacu sta je radjeno sve oko njega pa recite sta moze da bude. Fabricki je bajs imao Logan kljesta (predpostavljam da je i disk Logan). Posto su ta kljesta krs i plocice u njima su se bukvalno dezintegrisale posle par stotina km, stavio sam Shimano kljesta, i cini mi se samo jednom zamenio plocice. Pred kraj prosle sezone (mada ga prosle godine maltene uopste nisam vozio) kada kocim sila nije ista, kao da plocica proklizava o disk, nece da ga stegne i da tocak blokira. Hocu reci, nije sila kocenja maximalna, sto je mozda i dobro ali me nervira.
Sad sam pred sezonu sve sredio na bajsu i skrenuo majstoru paznju na to misleci da su se plocice istrosil - on kaze da imaju jos dosta mesa, i ocistio je disk sa alkoholom (naravno nastelovao kocnicu). Kod njega probao i kocio je dobro 2-3 puta, medjutim posle kad sam probao opet isti scenario kao ranije, koci ali ne maximalno, nece da blokira. Ideje? Da li ima veze sto je Logan disk a Shimano plocice?
Takodje, dal neko ima iskustvo sa CST slikovima tj polu-slikovima? Stavio sam ih sad umesto fabrickih Kenda kramponki koje su dosle sa bajsem i sa kojima nisam 100% zadovoljan kako se ponasaju na asfaltu, sto se tice gripa, nadam se da ce ove biti bolje :) Mada kende su lepse imale su plavu straftu na boku hehe :D

Nije nista hitno ni bitno, cisto ako ste imali iskustvo neko iznesite ih jer nisam previse u toku sa biciklizmom i delovima, vise ovako iz hobija :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Zanimljive Slike

Poruka od Iosis » petak, 8. apr. 2011. u 17:10h

Eh upravo sam se vratio iz Karlovaca biciklom, tamo i vamo preko Kamenice, 36 km. Kada sam išao tamo bilo je super, po ravnom sam pičio 40-45 km/h jer vjetar duvao u leđa, ali zato nazad... CRKOOO sam, jedva da sam išao trećom 13 km/h uz brdo, još kad prođe pored kamion ili bus i turbulenicije...

A tebi bi možda mogao biti problem pjesak ili prašina, čak ne moraš ni voziti kroz pjesa, dovoljno da prođeš kroz prašinu koja se skupi po ulici i uđe prašina i pjesak između diska i pločica. Bar se meni tako dešava, ali ubrzo izađe tokom vožnje.
I ja planiram kupovinu slick guma samo da se ove potroše, ali ne baš kao tvoje totalno slick. Nego kroz sredinu ''ravne'', a sa strane imaju krampone jer nekad idem malo off-road pa da ne šlajfa. Ali kod ovih kramponki je odlično kada ideš brže od 35 km/h po glatkom asfaltu čuje se kao avion. :jeeej:

EDIT: Ovako izgleda na karti. :)

Slika
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zanimljive Slike

Poruka od dule0911 » petak, 8. apr. 2011. u 18:55h

Iosis piše:Ali kod ovih kramponki je odlično kada ideš brže od 35 km/h po glatkom asfaltu čuje se kao avion. :jeeej:
Ummm, meni je upravo to bio jedan od razloga zasto sam stavio slikove :D Nervira me to brujanje :)
Plus vozim 95% asfalt, tako da mi kramponi ne trebaju samo mi stvaraju dodatan otpor. Mada sam zadrzao stare gume koje jos uvek imaju "mesa" za svaki slucaj, mozda nadjem jos jedan set tockova (krenuo sam mahinalno da pisem felni hahahaha ) pa na njih montiram kramponke.
Za disk ne znam, da je prasina ili pesak valjda bi nestao do sad majku mu, kocio sam zilion puta od kako imam taj problem :wtf:

Ti si odlican sta oces. Meni je kondicija ravna nuli, bukvalno. Evo danas prvi put kao da se "provozam", presao 11km prosek 24km/h. Prekinuo prevremeno jer sam poceo da se znojim a vetar je hladan, zdravstveno nisam najbolji ove godine pa reko bolje da idem kuci pre nego sto me razduva skroz :)
Mada se iskreno nadam da cu ove godine krenuti vise da vozim nego prosle, prosle sam se zapustio skroz, mora da se nadoknadi :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Zanimljive Slike

Poruka od Iosis » petak, 8. apr. 2011. u 19:08h

Pa i ja mislim da bi trebala prašina izađi, ali obratu pažnju kuda voziš, dali prolaziš kroz prašinu. Ne mora da bude to problem samo nagađam iz svog iskustva.
I ja sam prošlu godinu zapustio se, u maju sam imao ''saobraćajku'' bicikolm, dva mjeseca nisam bio sposoban za vožnju, a onda sam još mjesec dana tražio gdje ima viljuška da se kupi, jer se od udara stara iskrivila. A onda poslije toga ubrzo dođe loše vrjeme i ebiga...
Prve godine sam prešao 2.000 km i to eto koja slučajnost baš na godišnjicu na satu okrenulo 2.000 :D
Za kondiciju vozaj pa ćeš polako uznapredovat. :D Dok sam bio u kondiciji opušteno sam održavao konstantu brzinu 30-35 km/h, sada uspjevam 25, ali ubrzo nadam se biće bolje. E onda ide neka vožnja na Frušku goru. 8) Uglavnom pređem od 25 -35 km, trajanje sat i po do dva, više ne mogu jer pedu ne može da izdrži. mrgreen
Ti imaš i bolje uslove za vožnju kroz Bg, možeš cjeli dan da se vozaš. Ja sam prije po gradu, ali sam odlučio sada da idem prigradska naselja, u gradu je gužva, stalno neki idiot na stazi kojeg moram da izbjegavam, naročito ne volim one na rolerima, razlete se po cjeloj širini steze, slušalice u ušima i kad prilaziš im s leđa nit vide nit čuju. :mad:
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zanimljive Slike

Poruka od dule0911 » petak, 8. apr. 2011. u 19:18h

Pa ja bas i nisam u BG pa mi uslovi voznje nisu najbolji, ali se slazem sa tobom za stazu. Cak mi je i bolje ovako da vozim po regionalnom/lokalnom putu gde idu kamioni/busevi, nego da se jurim sa budalama na stazi koje mi kenjaju kako vozim :diablo: Ko im je kriv sto oni imaju dete u prikolici i ne mogu da idu brze od 7km/h, pa ti kad prodjes pored njih sa 25km/h ispadne kao da letis.

Ja sam pre par godina odrzavao prosek oko 33-35km/h, kad sam bio u dobroj kondiciji. Sto znaci oko 40km/h konstantne brzine sam mogao da izdrzim, da bi se taj prosek postigao. Sad malo sutra :D
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive Slike

Poruka od FiestaRS » petak, 8. apr. 2011. u 19:26h

hjaoj... mom probusena guma vec mesec dana, treba spoljasnju da promenim, sad mi mnogo da dam 30 - 40e jos ima dosta sitnica da se sredi... :(
Slika

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Zanimljive Slike

Poruka od Iosis » petak, 8. apr. 2011. u 19:30h

Sa slick gumama ćeš postizati brzinu mnogo lakše, bar nekih 3-5 km/h. Znam kad vozim po rapavom asfaltu uspijem 40-42 bez ustajanja sa sica i to je to ne mogu više. Ali na glatkom asfaltu, lagano uspijem 45-48.

@Fiesta RS šta ima da radiš još? Ja sam ovom u ponedeljak prvi put poslije pređenih 2400 km naštimao brzine. Kada sam ga kupio bilo je ok i onda su se raštimale da je bilo jako gadno mjenjat, imao sam osjećaj kao da vozim FAP-a iz '81. hahahaha Sad je ovo drugi bicikl, letiiii.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zanimljive Slike

Poruka od dule0911 » petak, 8. apr. 2011. u 19:38h

@nesa fiesta
30-40e zasta bre? :blink:
Mislim, nisam pro ali ne znam sta ce ti toliko skupe gume, ja ove moje slik platio 15e obe (mozda i manje ne secam se tacno), za moje potrebe skroz ok :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive Slike

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 00:48h

Iosis piše:Sa slick gumama ćeš postizati brzinu mnogo lakše, bar nekih 3-5 km/h. Znam kad vozim po rapavom asfaltu uspijem 40-42 bez ustajanja sa sica i to je to ne mogu više. Ali na glatkom asfaltu, lagano uspijem 45-48.

@Fiesta RS šta ima da radiš još? Ja sam ovom u ponedeljak prvi put poslije pređenih 2400 km naštimao brzine. Kada sam ga kupio bilo je ok i onda su se raštimale da je bilo jako gadno mjenjat, imao sam osjećaj kao da vozim FAP-a iz '81. hahahaha Sad je ovo drugi bicikl, letiiii.
Ma ima jos dosta toga... zadnji menjac je izduvao skroz, kad ubacim nazad u 9 i kad nagazim pedale svom snagom preskoci lanac preko zubcanika jer opruga masice je oslabila i ne moze da ga zategne, sticna,lula,korman,rucke,centriranje tockova,rucke kormana (gledao sam oko 1500din su dobre), komplet sajle i srednji pogon je relativno pri kraju... :( treba oko 100e da ulupam u njega da bi bilo sve po PS-u
dule0911 piše:@nesa fiesta
30-40e zasta bre? :blink:
Mislim, nisam pro ali ne znam sta ce ti toliko skupe gume, ja ove moje slik platio 15e obe (mozda i manje ne secam se tacno), za moje potrebe skroz ok :)
30-40e su ti dobre gume (markirane-kvalitetne), mishelinka prednja je kostala 3200dinara, a nazad bi hteo da stavim schwalbe nobby nick ili debelog alberta sirina gume da bude izmedju 2.3 i 2.5...

Eo ga cenovnik pa sam pogle ;)
http://www.freestylepancevo.co.rs/PRO%2 ... walbe.html
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zanimljive Slike

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 00:51h

Dobro, jbg, ja uvek gledam budzetsku ali pristojnu varijantu, nikad ne pucam na maximum jer mi iskreno nije ni potrebno :)
Ali verujem da vredi te pare thumbsuph
Fiesta!!

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21064
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Zanimljive Slike

Poruka od Markedjani » subota, 9. apr. 2011. u 00:55h

Admine bem ti đenazu tema je zanimljive slike... daj mu ga malo po split-u u neku biciklističku temu... viš da nas ima ko kusih pasa što điramo bajseve lol
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive Slike

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 00:57h

@Dule
Nobby nicka stvarno hvale, mnogo puta sam cuo da zaista vredi guma tih para..

To gore sto sam nabraojao kad bi odradio bio bi sigurno miran narednih par godina, doci ce i na njega red, nek odmara jos neko vreme :)



@Markedjani

hahahaha
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Zanimljive Slike

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 01:01h

Alo bre debeli sta ti meni naredjujes :punnish:
hahahaha hahahaha
Ce bude uradjeno g'dine, razumem! smileychar022
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Zanimljive Slike

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 01:03h

Originalno i brzinski... :D

Uskoro cemo se svi sluziti bajkovima!
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 01:08h

Brate ja sam resen da nabijem kondiciju i barem leti koliko god mogu koristim bajs, makar meni trebalo 3h da dodjem do grada, a jos vise sa jednog kraja na drugi (jer mi je do grada sve uzbrdo), ali jeftinije mi to nego dizel, u pm :blink:

A za gume, verujem... Samo jbg znas kako je, sad me servis i gume izasle malo manje od 30e, a maximum mi je bio 50e da ulozim, taman sad pedale sto trebam da zamenim i mozda plocice i to je to... Dobro me sluzi sasvim i ne idem na trke sa njim tako da sam zadovoljan i sa ovim sto imam :D
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 01:15h

Dobro, tebi sluzi bajk za neke druge stvari, meni u glavnom kad me mrzi da idem peske do mesta gde otpadam sa drustvom (koje je udaljeno po km) onda sednem na bajk i izverglam to laganini u 1 brzini (sa uzivanjem), pre sam vise koristio bajk ali sad sve manje i manje...

Pedale sam menjao pre 3 meseca tako da sa njima nemam problema samo sto mi je ostalo da na drugom setu pedala promenim lagere..
I zelja (bukvalno) mi je da odradim servis amorta ali to ceeeeeeee da priceka, verovatno sledece god... :D

Inace dobar ti je bajk, ubaci zadnji disk mnogo znaci.. prednji disk ti je XT?
Slika

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 01:29h

Iskreno nemam pojma, znam da su fabricki oko njega bila Logan kljesta, sad su shimano... A to koja je klasa ili namena, ne znam :)

Ja sam zadovoljam ovim mojim RST amortom, koji mi je vise tu estetski nego prakticno, zatego sam ga na full tvrdo :D Za remont ne znam ni kad treba da ga radim, da li treba :wtf: Ulje ne pusta uopste nigde, nije se ni promenio od kako je nov, isto se ponasa :)
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 01:42h

Ako ikad budes uzimao diskove - kocnice za tvoje potrebe XT, kocnice su perfektne i zaustavljivost je trenutna u skoro svajkoj brzini...

RST je osnovna vila, ako nemas potrebu za boljom vilom onda je i ne menjaj (meni licno bajs bez prednjeg amorta je ... ali dobro...).

Remont na toj vili nije isplatljiv jer te servis izadje ko i nova vila :D Ni moja ne pusta ulje! Kazu da ako aktivno vozis bajk da bi po nekom pravilu trebalo da odradis servis jednom godisnje... i to naravno zavisi od same vile, i na kom principu radi... ulje, vazduh, dali je sa oprugom itd...

Sto je jos gore, za te markirane (kvalitetnije) vile nema servisera u SRB, sve ih salju u Madjarsku.. :suicide:
Slika

Avatar korisnika
Talladega_500
Yankee
Poruka: 11193
Član foruma od: četvrtak, 4. jun 2009. u 03:16h
Lokacija: Helloooo Wisconsin!

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Talladega_500 » subota, 9. apr. 2011. u 04:13h

Ovde je bilo dosta hladno plus padao sneg do nedavno tako da se biciklo nije moglo voziti. Ali za ovaj vikend najavljuju toplije vreme tako da definitivno planiram u voznju.

Obicno se drzim jedne iste staze kroz ogroman park i naselja ... mir, tisina.

Slika
When I die, I want to be buried faced down so that anyone who doesn't like me can kiss my ass.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Iosis » subota, 9. apr. 2011. u 08:46h

Kad otopli rado bih išao svuda biciklom, ali je problem krađa. Džaba lanci, kad mangupi ga ukradu. :/
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od BojanM » subota, 9. apr. 2011. u 11:59h

Kupiš neku manje atraktivnu biciklu kao svakodnevno prevozno sredstvo, pa i ako odnesu nije velika šteta... ima za 3-5 desetina € da se pazare pristojni (korišćeni) bicikli... A čuvaš jednu 'nako leeepu koja će uvek da ti bude pod rukom il' guzicom, što je dokazano jedini način da budeš koliko-toliko siguran da ti je neće ukrasti.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 13:15h

Ja moju biciklu ne pustam iz vidokruga, ne samo zbog lopova nego i zbog radoznalih koji vole da cackaju (deca). Tako da lanac ili nesto slicno za zastitu nemam :D

FiestaRS piše:Ako ikad budes uzimao diskove - kocnice za tvoje potrebe XT, kocnice su perfektne i zaustavljivost je trenutna u skoro svajkoj brzini...
Poslusacu te, posto planiram naredne ili one tamo sezone i napred i nazad da stavim nove diskove/kljesta itd. Pa kad dodje vreme... thumbsuph
FiestaRS piše:RST je osnovna vila, ako nemas potrebu za boljom vilom onda je i ne menjaj (meni licno bajs bez prednjeg amorta je ... ali dobro...).
Upravo tako, ova zadovoljava potrebe tako da je to to thumbsuph

FiestaRS piše:Sto je jos gore, za te markirane (kvalitetnije) vile nema servisera u SRB, sve ih salju u Madjarsku.. :suicide:
Od skoro ce biti, samo za koje tacno viljuske ne znam, ali lik kod mene u kraju koji se profesionalno bavi servisiranjem i prodajom delova je sklopio ugovor sa nekom renomiranom firmom pa ce biti njihov serviser, valjda za SRB nisam siguran tacno da li celu ili samo BG. Mozda si i cuo, firma se zove Paralex (ima i liniju bajseva svoju, doduse male serije, komercijala tj obicni jeftini MTB), on se zove Parazanovic Ivan, tu je kod mene u Lestanima. Ja bajs odrzavam kod njega i veoma sam zadovoljan iako ima jace cene.
Fiesta!!

Avatar korisnika
FiestaRS
VIP
Poruka: 4298
Član foruma od: subota, 11. okt. 2008. u 17:57h
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od FiestaRS » subota, 9. apr. 2011. u 15:52h

Ja moju biciklu ne pustam iz vidokruga, ne samo zbog lopova nego i zbog radoznalih koji vole da cackaju (deca). Tako da lanac ili nesto slicno za zastitu nemam :D[/quote]

Takodje! :)
dule0911 piše: Od skoro ce biti, samo za koje tacno viljuske ne znam, ali lik kod mene u kraju koji se profesionalno bavi servisiranjem i prodajom delova je sklopio ugovor sa nekom renomiranom firmom pa ce biti njihov serviser, valjda za SRB nisam siguran tacno da li celu ili samo BG. Mozda si i cuo, firma se zove Paralex (ima i liniju bajseva svoju, doduse male serije, komercijala tj obicni jeftini MTB), on se zove Parazanovic Ivan, tu je kod mene u Lestanima. Ja bajs odrzavam kod njega i veoma sam zadovoljan iako ima jace cene.
Nisam cuo za njega, fora je u tome sto niko ne sme da cacka da ne bi sjebao nesto na vili koja kosta 500-800e... bilo bi super da radi neko u SRB...

Inace odrzavam-servisiram bajk u RIS-u http://www.ris-cycling.com/ sve pohvale za Borisa... thumbsuph
Slika

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od Djole » subota, 9. apr. 2011. u 15:59h

a i ja se ovih dana bacam na voznju tocka :D...sutra cu da okacim slike...skoro sam okacio samaraljke sa alu ruckama kocnica :jeeej:
:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Biciklizam i biciklisti medju nama :)

Poruka od dule0911 » subota, 9. apr. 2011. u 16:02h

FiestaRS piše:Nisam cuo za njega, fora je u tome sto niko ne sme da cacka da ne bi sjebao nesto na vili koja kosta 500-800e... bilo bi super da radi neko u SRB...
Upravo o tome mi je pricao. Ni oni nisu hteli da mu daju da im bude serviser/zastupnik iako je profesionalac, dok nije isao na obuku/predavanja, sta vec. Pitacu ga bas sledeci put kad odem za koje viljuske radi servis, ali kapiram da su cifre slicne tim koje pricas i vece, da ga citiram: "Ne mogu oni meni tek tako da daju da ih zastupam, a da popravljam viljusku od nekoliko hiljada evra."
Fiesta!!

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“