Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Ford Mondeo mk3 - problem sa bravom

Alarmi, centralne brave, blokade motora...
Odgovori
makaost
Poruka: 16
Član foruma od: nedelja, 13. mar. 2016. u 00:20h

Ford Mondeo mk3 - problem sa bravom

Poruka od makaost » sreda, 16. mar. 2016. u 20:52h

Pozdrav.
Imam problem sa zadnjom lijevom bravom na Ford Mondeu 2004g caravan. Brava nikako ne zaključava ni na daljinsko ni na manualno. Prekidač pored ručice za otvaranje uopće ne reagira i vrata se nemogu zaključati iznutra a ni sa vana. Vrata se normalno otvaraju i zatvaraju ali iznutra preko ručice se nemogu otvoriti a nisu prebačena u dječiji mod.
Ako je netko imao sličan problem molim da mi javi.
Lijep pozdrav.

Avatar korisnika
Miner99
Poruka: 310
Član foruma od: subota, 23. jan. 2016. u 17:43h
Lokacija: Lapovo

Re: Ford Mondeo brava

Poruka od Miner99 » subota, 2. apr. 2016. u 13:10h

Ja imam slican problem , isto za zadnjim levim vratima...mondeo hatchback...Ponekad jednostavno ne reaguje na daljinac, ali na rucno radi normalno. cini mi se da kad je hladnije napolju onda radi normalno, akad je malo toplije onda nista, i to ne uvek. Kao da je neki kontakt slab,sta znam. Pokusavao sam da je rasturim, ali koliko vidim motorcic je izjedna sa samom bravom, zaliven u plastiku, pa nisam hteo da diram nista. Ipak ponekad radi, ponekad ne radi.
Ako nece, uzmi veci cekic... :ford: :lele:

makaost
Poruka: 16
Član foruma od: nedelja, 13. mar. 2016. u 00:20h

Re: Ford Mondeo brava

Poruka od makaost » ponedeljak, 4. apr. 2016. u 14:19h

Kod mene kad ne radi onda ne radi nikako. Nemogu uopće zaključati ta vrata ni ključem ni daljincem a ni preko one polugice kod unutarnje ručice. Nisam još našao vremena da rasturim vrata a kad pogledam onda ću da javim do čega je.

Grafit
Poruka: 378
Član foruma od: četvrtak, 17. nov. 2011. u 21:02h
Lokacija: Republika Srpska, Banja Luka

Re: Ford Mondeo mk3 - problem sa bravom

Poruka od Grafit » utorak, 5. apr. 2016. u 09:54h

Imate opsežnije temu o sličnoj problematici, možda tamo pronađete neko rješenje, a ako nečemu sami dohakate možete podijeliti sa drugima.

makaost
Poruka: 16
Član foruma od: nedelja, 13. mar. 2016. u 00:20h

Re: Ford Mondeo mk3 - problem sa bravom

Poruka od makaost » nedelja, 24. apr. 2016. u 10:03h

Brava riješena! Uzeo na otpadu drugu(25E) i zamijenio. Sad radi ko sat. Motoric na staroj bravi je radio ali je bila mehanički zablokirana tako da nije reagirala. Uglavnom sad je sve OK. Pozdrav.

Odgovori

Povratak na „Security“