Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Ovde možete pronaći sve informacije kako sa okupljanja kluba tako i sa drugih dešavanja ove tematike.
Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » sreda, 24. apr. 2019. u 19:05h

Slika

Društvo, veliko mi je zadovoljstvo da mogu da vas pozovem, posle duže pauze, na drugo okupljanje u Kladovu!

Koncept je već poznat onima koji su pre nekoliko godina bili na prvom skupu u našem malom mestu... no, za one koji dolaze po prvi put, sledi kratak uvod... Napominjem da će neke stvari biti menjane i dopunjavane u hodu, ova poruka će uvek sadržati aktuelne podatke, a niže u temi ću navoditi kada nešto budem korigovao.

Slika

Kladovski skup je vozačka mini-ekskurzija, ceo vikend odvojen za druženje uz omiljene nam četvorotočkaše -- ali pre svega, za opuštanje i uživanciju.

Navikli smo da se okupljanja održavaju nedeljom, međutim ovog puta su svi zainteresovani dobrodošli (i srdačno pozvani) da se pojave već dan ranije, u subotu!

Ideja je da sam put ne bude previše naporan, kao i da raspored ne bude previše zgusnut. Kome Đerdap i kladovski "ključ" nisu stalne destinacije, sigurno će naći stotinu razloga da u putu zastane i uživa u predelima i znamenitostima. Da nabrojim samo nekoliko najusputnijih: izletište Srebrno jezero, tvrđava u Golupcu, arheološko nalazište Lepenski vir, ostaci rimskog grada-palate Felix Romuliana, mnogobrojni istorijski lokaliteti iz rimskog, vizantijskog i srednjevekovnog perioda, a tu je i sama vožnja kroz đerdapsku klisuru koja je poseban doživljaj...

Slika

Za sve to bi, po mom skromnom mišljenju, jedan dan bilo premalo. Naravno, kome obaveze ne budu dozvoljavale višednevni izlet – vidimo se u nedelju na glavnoj fešti. :)

Od organizatora se "po difoltu" očekuje da vas ne ostavi gladne i žedne... Tu leži još jedna razlika u odnosu na redovna okupljanja – od vas se očekuje da doslovno dođete sa rukama u džepovima. Ne treba donositi meso i druge namirnice za pripremu, pošto neće biti raspaljivanja roštilja na sam dan skupa, već će se za hranu pobrinuti profesionalci. a biće obezbeđena i bezalkoholna pića.

Na jelovniku će biti riblje čorbe, leskovačke mućkalice i, tradicionalno, mešanog mesa sa roštilja za one koji nisu ljubitelji ostalih đakonija.

Ako pratite poseban režim ishrane, imate specifične želje ili jednostavno želite da donesete nešto od hrane ili pića koje biste da podelite sa ostalima, svakako je i to dozvoljeno i moguće. Ukoliko je zbog logistike komplikovano da se nešto obezbedi, pitajte (PP, SMS, Viber) šta vas zanima, pa ćemo možda moći da to lokalno organizujemo.

RASPORED DOGAĐAJA

Subota 18.05.2019.
  • lokacija subotnjeg druženja je sam plato ispred Doma Omladine u Kladovu; domaćini će biti spremni za doček već iza podneva, a vi ste slobodni da dođete kada to vama najviše bude odgovaralo
  • zbog dostupnosti parking prostora, preporučujem da vaš automobil parkirate ispred sportskog centra "Jezero" (lokacija je naznačena na mapi), odakle se do svih interesantnih lokacija stiže laganim hodom i uz minimum lutanja za 5-6 minuta
    Slika
  • alternativno, pokušajte sa parkiranjem u širem centru grada; u Kladovu ne postoji naplata parkiranja
  • na gorepomenutoj lokaciji biće postavljen izložbeni štand sa par aktuelnih Ford vozila (Focus i Kuga), koje promovišu dragi gosti iz Grand Motors-a, i ovo će biti glavno zborno mesto za sve koji budu pristizali u subotu
  • za lakše snalaženje sledi mapa sa lokacijama većih parkirališta i mestom gde će biti postavljena promo vozila:
    Slika
  • posle 17h će biti organizovan odlazak do smeštaja sa ljudima koji su rezervisali prenoćište, radi prijave i eventualnog ostavljanja stvari, osveženja itd.
  • u 19h doći će do "zasedanja" u hotelu Đerdap, za večeru i dalje druženje
  • "slobodan program" do sutra ujutru redbullw
Nedelja 19.05.2019.
  • u nedelju, okupljanje se seli na lokaciju kamp-odmorišta "Miročka voda", na samoj obali Dunava, u mestu Brza Palanka -- 20-tak kilometara putem od Kladova prema Negotinu
    Slika

    Slika
  • planirano je celodnevno druženje uz klopu, piće i - naravno – Fordove; domaćin će biti tamo od 9 ujutru, ako neko bude imao nameru da porani
  • u dogovoru i saradnji sa gostima iz Grand Motors-a, za zainteresovane vozače će biti organizovane kraće probne vožnje novih :ford: automobila
  • oko 12h ćemo organizovati turu za obilazak vodopada Blederija, ko bude zainteresovan; odlazak je sopstvenim automobilom + onoliko ljudi koliko je ko voljan da povede; obezbedili smo vodiča koji će da otprati ljude do tamo i nazad. NAPOMENA: zbog očekivano blatnjavog pristupa i strmine, obavezno ponesite obuću i odeću adekvatnu za kretanje po takvom terenu.
  • trajanje okupljanja – dok bude zainteresovanih :)
Evo par fotografija lokacije kampa:

Slika

Slika

KAKO STIĆI?

Ako pravite svoju rutu, iskrena preporuka je da se držite magistralnih puteva -- možda su malo duži ali je asfalt u mnogo boljem stanju i brže se stigne. Magistrale su na pojedinim mestima dosta iskrpljene, ali nema previše vozila i jedino se (u klisuri ili kroz planinske useke) treba čuvati odrona koji su česta pojava, pogotovo posle kišnih dana.
  • ako dolazite magistralom kroz Đerdap, ne mogu mirne duše da preporučim da posle Donjeg Milanovca idete putem koji vodi preko planine Miroč. Put jeste dosta kraći (20-40 km, zavisno da li vam je odredište Kladovo ili Brza Palanka) i ima zaista odličnih deonica, ali na pojedinim mestima ima kratera i jendeka koji bi potencijalno napravili problem, pogovoto nižim vozilima; svakako da može da se prođe, samo je pitanje da li se sve to isplati... ima mnogo krivudanja a signalizacija je skoro nepostojeća; pored toga, propuštate prolazak pored dunavskih Kazana i nekoliko fantastičnih vidikovaca između D.Milanovca i Tekije
  • ne preporučujem put koji zaobilazi Veliko Gradište i prolazi kroz Srednjevo -- asfalt je relativno OK ali je u pitanju put nižeg reda, loše obeležen, ima iznenadnih krivina -- a vremenski se ne štedi puno
  • ne preporučujem ni pravac od Požarevca preko Kučeva i Majdanpeka, zbog lošeg stanja puta -- bilo je tako pre par godina, ako neko ima svežije informacije slobodno neka deli
  • VAŽNO: ne zaboravite da isključite automatsko biranje mreže i prenos podataka u roaming-u, jer odakle god dolazili, čeka vas duža vožnja uz samu granicu, pa možete neprijatno da se iznenadite
Predložena ruta za dolazak do Kladova

Iz prestonice (svi drugi pravci: izaberite svoje polazište) do ovdašnjeg sportskog centra Jezero
https://goo.gl/maps/4JxyoqNMKPwTHM5MA

Predložene rute za dolazak do Brze Palanke

Iz Beograda (sa pumpe kod Plavog mosta), preko Požarevca
https://goo.gl/maps/T9du3o3NW7dLBQeaA

Iz Beograda (sa pumpe kod Plavog mosta), preko Paraćina
https://goo.gl/maps/1b71MyGsiQd7H2ty8

Iz Niša (od tvrđave), preko Svrljiga
https://goo.gl/maps/TMC16qkdJGvyTFz87

SMEŠTAJ U KLADOVU

Za sada je rezervisan jedan broj dvokrevetnih i trokrevetnih soba u Atrijum Apartmanima ( http://atrijum-apartmani.com/ ). Cena noćenja je 1.800 dinara za jednokrevetnu, 2.800 dinara za dvokrevetnu i 3.600 dinara za trokrevetnu sobu, plus boravišna taksa koja iznosi oko 100 din. po osobi. Sve sobe imaju zasebna kupatila. VAŽNO: zamoliću sve koji žele da prespavaju na ovoj lokaciji da se prijave što ranije, pošto je kapacitet relativno ograničen. Ako dolazite grupno/porodično, napomenite i to kako bismo mogli da napravimo optimalan raspored po sobama.

Za one koji žele nešto drugačije, ili preferiraju da sami odaberu mesto za spavku: u samom gradu, kao i u okolnim naseljima, postoji dosta smeštajnih kapaciteta u raznim kategorijama, od hostela pa do hotela sa 4 zvezdice. Pošto na Booking.com nisu zastupljene sve opcije, pregledajte i sajtove Turističke organizacije Kladovo ( http://tookladovo.rs/ ) i Kladovo Smeštaj ( https://www.kladovosmestaj.com/ ) za više informacija na tu temu.

Normalno, ako nekome odgovara da prespava (i) nedelju na ponedeljak, ili da dođe već u petak uveče -- slobodno se javite pa ćemo sve dogovoriti.

ZA SVE DRUGE INFORMACIJE

Moj telefon je +381 62 1187 646. Tu sam za svaku pomoć i logističku podršku. Viber poruke i SMS su verovatno najbolje opcije, pošto radim malo čudne smene i neretko sam u roaming-u, pa nekada nisam u prilici da se javim na pozive (javiću se čim budem u prilici). U dane skupa, naravno, zovite za sve što treba.

Vidimo se! thumbsuph

Dopisujte se:
1. BojanM
2.
3.
4.
5.
itd.

P.S. Ranija verzija ove poruke je sadržala jasno "ne" prelasku preko Miroča; naknadno sam revidirao taj deo teksta, na osnovu ličnog iskustva. I dalje postoji nekoliko kritičnih mesta, ali pažljivijom vožnjom se mogu prevazići. Na drugoj strani teme postoji video zapis radi ilustracije toga.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od Djole » sreda, 24. apr. 2019. u 19:06h

1. BojanM
2. Djole (nedelja)
3.
4.
5.
:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
Markedjani
Predsednik kluba
Predsednik kluba
Poruka: 21064
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 11:14h
Lokacija: Bg-Cerak

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od Markedjani » sreda, 24. apr. 2019. u 19:30h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (subota noćenje)
4.
5.
Slika
Venetia Red, '81 Ford Taunus 1.3
Diamond White, '91 Ford Sierra 2.0 DOHC 4x4
Vozim besan auto od 1000 maraka!

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od backarelli » sreda, 24. apr. 2019. u 19:38h

Uuuuuu, ovo ne sme da se propusti nikako...

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (subota noćenje)
4. backarelli
5.
6.
7.



Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
Petar
Poruka: 418
Član foruma od: petak, 7. feb. 2014. u 14:58h
Lokacija: Velika Plana

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od Petar » sreda, 24. apr. 2019. u 19:47h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (subota noćenje)
4. backarelli
5. Petar (Nedelja)
6.
7.
Fiesta 1.6 s

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od macaneli » sreda, 24. apr. 2019. u 19:58h

Zao mi sto necu moci prisustvovati
Kao i uvek kuHmeta je sve organizovao perfektno i gala
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
Nedeljkovic
Poruka: 4493
Član foruma od: sreda, 27. apr. 2016. u 22:34h
Lokacija: Lazarevac

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od Nedeljkovic » sreda, 24. apr. 2019. u 20:03h

Ja cu doci sigurno ali se necu upisivati dok ne vidim da li cu nociti ili cu u nedelju doci sa Djoletom i Jezdinim

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi (2012 - 2020)
Ford Focus Mk2.5 1.6TDCi (2018 - ...)

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od backarelli » sreda, 24. apr. 2019. u 20:05h

Samo jedno pitanjce ...ko je zainteresovan za prenoćište na datoj lokaciji, kome se prijaviti i da li je potrebno avansno uplatiti ili na licu mesta ?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
jEZDIn
Poruka: 107
Član foruma od: četvrtak, 8. maj 2014. u 20:10h
Lokacija: Valjevo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od jEZDIn » sreda, 24. apr. 2019. u 20:08h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (subota noćenje)
4 .backarelli
5. Petar (Nedelja)
6. Jezin (Milenko i Vlada)
7.
Mondeo MK4 - TDCi - 140KS- 2014g. viewtopic.php?f=6&t=36501
......................................................Ivan Popović........................................

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od dule0911 » sreda, 24. apr. 2019. u 20:49h

Ni za ovaj skup necu biti u zemlji, smor :( Prethodni skup u Kladovu je bio fenomenalan, taman sam se radovao da ovaj put dodjem porodicno na lep vikend, ali jbg. Lep provod ljudi, pazite na Bokijeve (RS) cepove ako dodje!
Fiesta!!

Avatar korisnika
BataZile
Zajebant
Poruka: 265
Član foruma od: četvrtak, 10. okt. 2013. u 20:07h
Lokacija: Beograd

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BataZile » sreda, 24. apr. 2019. u 21:30h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (subota noćenje)
4. backarelli
5. Petar (Nedelja)
6. Jezin (Milenko i Vlada)
7. BataZile (subota nocenje)
8. Milan (subota nocenje)
Ako si Totti vodiš u daščaru :D

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » sreda, 24. apr. 2019. u 22:29h

backarelli piše:
sreda, 24. apr. 2019. u 20:05h
Samo jedno pitanjce ...ko je zainteresovan za prenoćište na datoj lokaciji, kome se prijaviti i da li je potrebno avansno uplatiti ili na licu mesta ?
Pitaću i ja pojedinačno sve što mi bude neodređeno ili nejasno, da bih imao čistu situaciju, ali olakšaće mi ako se ti podaci (broj ljudi koji dolazi, o kojim danima se radi, da li treba ponuđeni smeštaj, da li su zainteresovani za izlet do vodopada ili šetnju čamcem po Dunavu itd.) bilo kako stave u naznaci pored imena.

Vidim da je Bata Žile pisao "noćenje", tako da ću za njih da pretpostavim da se radi o ponuđenoj lokaciji (Atrijum Apartmani) :)

Iz smeštaja mi nisu postavljali nikakve preduslove, tako da je plaćanje solarno, na prijavi u smeštaj. thumbsuph
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od dax92 » sreda, 24. apr. 2019. u 22:46h

dule0911 piše:
sreda, 24. apr. 2019. u 20:49h
Ni za ovaj skup necu biti u zemlji, smor :( Prethodni skup u Kladovu je bio fenomenalan, taman sam se radovao da ovaj put dodjem porodicno na lep vikend, ali jbg. Lep provod ljudi, pazite na Bokijeve (RS) cepove ako dodje!
Njegov auto ce biti na sigurnom, u mojoj garazi, jer nazalost, ni ja nisam tu..
Inace bih dosao vrlo rado! I prosli put sam propustio Kladovo..
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » sreda, 24. apr. 2019. u 22:50h

Dođite vikend ranije na pretpremijeru :P
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
dule0911

 
Poruka: 13582
Član foruma od: utorak, 17. feb. 2009. u 03:07h
Lokacija: Thun - Leštane

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od dule0911 » sreda, 24. apr. 2019. u 23:05h

Nisam tu ni vikend ranije ni vikend kasnije :(
Fiesta!!

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od dax92 » sreda, 24. apr. 2019. u 23:06h

BojanM piše:
sreda, 24. apr. 2019. u 22:50h
Dođite vikend ranije na pretpremijeru :P
Nismo mi kao Shomy hahahaha
Dolazim u Srbiju tek 14.06. Takav posao...
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » sreda, 24. apr. 2019. u 23:10h

Opušteno, vidimo se na Grzi, nadam se ;)
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od backarelli » sreda, 24. apr. 2019. u 23:24h

BojanM piše:
backarelli piše:
sreda, 24. apr. 2019. u 20:05h
Samo jedno pitanjce ...ko je zainteresovan za prenoćište na datoj lokaciji, kome se prijaviti i da li je potrebno avansno uplatiti ili na licu mesta ?
Pitaću i ja pojedinačno sve što mi bude neodređeno ili nejasno, da bih imao čistu situaciju, ali olakšaće mi ako se ti podaci (broj ljudi koji dolazi, o kojim danima se radi, da li treba ponuđeni smeštaj, da li su zainteresovani za izlet do vodopada ili šetnju čamcem po Dunavu itd.) bilo kako stave u naznaci pored imena.

Vidim da je Bata Žile pisao "noćenje", tako da ću za njih da pretpostavim da se radi o ponuđenoj lokaciji (Atrijum Apartmani) :)

Iz smeštaja mi nisu postavljali nikakve preduslove, tako da je plaćanje solarno, na prijavi u smeštaj. thumbsuph
Odlično..... valjda nije kasno da se to javi nedelju dana pre skupa. Sada je nekako podaleko datum za neki vid garancije.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » sreda, 24. apr. 2019. u 23:37h

Videćemo kakva je situacija tada. Nešto ćemo napraviti u svakom slučaju.
pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od FM III » četvrtak, 25. apr. 2019. u 02:22h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (noćenje)
4. backarelli
5. Petar (Nedelja)
6. Jezin (Milenko i Vlada)
7. BataZile (subota nocenje)
8. Milan (subota nocenje)
9. FM III (subota noćenje)
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Avatar korisnika
Aca06

 
Poruka: 2995
Član foruma od: sreda, 22. apr. 2009. u 11:57h
Lokacija: Surčin

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od Aca06 » četvrtak, 25. apr. 2019. u 11:39h

Joj joj a ja sutra idem u tazbinu.
Potrudicu se da snimim deonicu puta od Pozarevca do Poreckog mosta pa cu postaviti da bi videli kakav je put pored Dunava.
Na skup necu moci da dodjem :'(
Taunus 1.3 Tc1 1974
Taunus 1.6 Tc2 1979
Orion 1.6 1986
Sierra 1.8Td Mk2 1989
Mondeo Mk2 1996 2.0i
Mondeo Mk3 2001 2.0i 107kW
Focus Mk1 2004 1.8 TDCi 74 kW restail
Fokus Mk2 2006 1.6 74 kW
Fusion 2006 1.4 TDCi aktuelan
Fokus MK2.5 2008 1.8 TDCI 85kW aktuelan
Fokus mk1 ST170 aktuelan

Avatar korisnika
sasa_f1
Poruka: 9879
Član foruma od: sreda, 4. maj 2011. u 23:32h
Lokacija: Beograd

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od sasa_f1 » četvrtak, 25. apr. 2019. u 11:42h

Ja sam taj vikend planirao da idem na drift u Austriju. Nista jos nije sigurno, ako budem dolazio, dosao bih na nocenje, da stignem bar da vidim svasta nesto tu. Ima jos vremena, pratim temu, pa se javljam...

Avatar korisnika
backarelli
Poruka: 418
Član foruma od: četvrtak, 1. sep. 2011. u 01:07h
Lokacija: Beograd Srbija

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od backarelli » četvrtak, 25. apr. 2019. u 12:09h

sasa_f1 piše:Ja sam taj vikend planirao da idem na drift u Austriju. Nista jos nije sigurno, ako budem dolazio, dosao bih na nocenje, da stignem bar da vidim svasta nesto tu. Ima jos vremena, pratim temu, pa se javljam...
Pored Brze Palanke , ti bi za Austriju ... wTf* SlikaSlikaSlikaSlikaSlika...dddaaaaaaajjjjjj.....ne zezaj :D .LoL. pa ko će da testira onda novotarije od Granda SlikaSlika

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока

Slika Dizne su mi propale, ulje na turbo-crevu, otiš`o mi zamajac *ebem li mu kevu - TDCi

Avatar korisnika
rexfusion
Poruka: 16
Član foruma od: utorak, 12. mar. 2013. u 13:52h
Lokacija: Beograd

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od rexfusion » četvrtak, 25. apr. 2019. u 21:10h

Ne znam kako se prijavljuje na spisak, valjda ovako:
Jugoslav Rakita i Ria Beherano, subota i nedelja sa prenoćištem u ponuđenoj dvokrevetnoj sobi. Zainteresovani za sve izlete/plovidbe.
Ušao u spisak?

Avatar korisnika
BojanM
BOFH
BOFH
Poruka: 7123
Član foruma od: četvrtak, 5. avg. 2010. u 14:19h
Lokacija: Kladovo

Re: Kladovo II: Brza Palanka, 18. i 19. maja 2019.

Poruka od BojanM » četvrtak, 25. apr. 2019. u 21:13h

1. BojanM
2. Djole(nedelja)
3. Markedjani (noćenje)
4. backarelli
5. Petar (Nedelja)
6. Jezin (Milenko i Vlada)
7. BataZile (subota nocenje)
8. Milan (subota nocenje)
9. FM III (subota noćenje)
10. rexfusion +1 (subota noćenje 2kr komplet lepinja)

Ubeleženo ;)

Sent using Tapatalk


pozdrav, Bojan

Slika
Anybody going slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac... -- George Carlin

Zaključana

Povratak na „Okupljanja“