Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Koji mobilni koriste FCS clanovi

Ovde pišete o svemu što nije našlo mesto u ostalim kategorijama i što nema neke preterane veze sa Fordom.
Avatar korisnika
PMilan
Poruka: 716
Član foruma od: sreda, 7. dec. 2011. u 16:57h
Lokacija: Beograd

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od PMilan » petak, 2. avg. 2019. u 20:01h

Znam da je poslednja ngo nisam siguran koja verzija devetke..

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk


Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od dax92 » petak, 2. avg. 2019. u 20:09h

Almighty.shO piše:
petak, 2. avg. 2019. u 19:45h
Well yeah... ali evo, npr, planiram Redmi Note 7, i ekran je 25e... sto je i dalje WIN!
Imas li negde pouzdan izvor za KVALITETAN zamenski/original displej za Xiaomi..
Moj je zbog gluposti ispao, i zamenio sam ga, medjutim, imam neupotrebljiv telefon, jer je kontrast previse nizak, jako je tamno kad se gledaju slike i slicno.. Boje su jako siromasne, kao da ima 10 nijansi.. Ok je za citanje, pisanje, ali slike ne mogu gledati.. Isto tako sam ga platio, oko 30€
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Dekishaaaa
Poruka: 852
Član foruma od: subota, 6. jun 2015. u 17:43h
Lokacija: Jagodina

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Dekishaaaa » petak, 2. avg. 2019. u 21:22h

dax92 piše:
Almighty.shO piše:
petak, 2. avg. 2019. u 19:45h
Well yeah... ali evo, npr, planiram Redmi Note 7, i ekran je 25e... sto je i dalje WIN!
Imas li negde pouzdan izvor za KVALITETAN zamenski/original displej za Xiaomi..
Moj je zbog gluposti ispao, i zamenio sam ga, medjutim, imam neupotrebljiv telefon, jer je kontrast previse nizak, jako je tamno kad se gledaju slike i slicno.. Boje su jako siromasne, kao da ima 10 nijansi.. Ok je za citanje, pisanje, ali slike ne mogu gledati.. Isto tako sam ga platio, oko 30€
US $24.65 15%OFF | xiaomi redmi note 7 LCD display digitizer assembly touch screen repair tools replacement with frame for mi note 7 pro 7pro
https://s.click.aliexpress.com/e/YQNSYIM

Preporucujem ovaj narucio za drugara. Imas u komentima srpsku zadtavu. That' hym Slika

Kome sta treba za Redmi Note 7 4/64 tu sam za bilo kakav feedack iz prve ruke.



Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk



Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od dax92 » petak, 2. avg. 2019. u 21:36h

A moj je redmi note 4x
vidim da imaju u prodaji, i samo jedan feedback, i to, nazdravlje, da mu ne radi osvetljenje za donja 3 tastera
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
hrkljuc
Poruka: 156
Član foruma od: petak, 4. dec. 2015. u 21:32h
Lokacija: Zaprešić - HR
Kontakt:

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od hrkljuc » petak, 2. avg. 2019. u 21:43h

Nedeljkovic piše:
Djole piše:Jeste napravio đoku. Da znaš da Koliko umiru ekrani na A i J seriji.bar 5 reklamacija od nekoliko meseci za istu stvar je mnogo. Evo pre par dana dođe devojka besna kao Ris umre a50 posle manje od mesec dana. Softver pukao. Od Samsung samo S serija
Znam brda ljudi koji koriste A serju sto od prosle sto od ove godine i niko nikakvih problema nije imao
Dusan64 piše: Tako da molim forumaše da prekinu sa forsiranjem Xiaomi brenda, apsolutno nije tačno da je to No.1 telefon, samo je jeftin. :)
Xiaomi je generalno low cost brend koji je eto odlucio da napravi malo bolji telefon (Mi9) i time napravi korak napred. Da je to isto sto i Samsung ne bi moglo da kosta upola manje, kada sam kupovao telefon koji god Xiaomi da sam uzeo u ruku videlo se da je to low cost (prelosi ekrani, ocajne kamere, nizak kvalitet plastika...), doduse ljudi koji ih koriste se kunu u brzinu i bateriju i to im je verovatno jedini adut tako da ta cena nije bez razloga. Da su napravili dobar posao sa Mi9 i K20 jesu, da bi ih kupio bih ali opet kazem da je to isto sto i Samsung nije

Sent from my SM-A605G using Tapatalk
Aleksa, mrvicu si u krivu
Prvi dobar xiaomi je bio Mi3. Mlad si pa se mozda ne sjecas ;)
Potom Mi4, pa Mi5 i Mi5s
Mi Note necu sad spominjat...

Naravno da malo zaostaju za top klasom. Ali, treba uzet u obzir i cijenu koja je nerijetko 50% od svetog trojstva. Sto se tice kvarljivosti, imam pristup nekim servisnim podacima. Iphone generalno vodi u broju kvarova, ne onih prouzrocenih nepaznjom korisnika, naravno odnos prodanih/pokvarenih
Ostali su svi tu negdje

A ne bi vjerovao, Xiaomi se cisto dobro drzi.
Btw, broj 4 su u svijetu ;) A to nije mala stvar. Lg, Sony, Motorola, Htc, svi mu debelo gledaju u guzicu. I to vec duze vrijeme :)
Green hell, 10 laps, me and RS... My third and last wish

Avatar korisnika
mbole
Poruka: 14391
Član foruma od: ponedeljak, 6. jun 2011. u 23:09h
Lokacija: Bataja

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od mbole » subota, 3. avg. 2019. u 00:26h

PMilan piše:
petak, 2. avg. 2019. u 19:22h
Sta ce Bole, i ja sam se od tih 300 tesko rastao, ali morao sam da uzmem tel zbog posla.

...
Meni kad je tel trebao zbog posla, kupovala mi ga je firma (i to pocevsi od neke 1996-7 kad je kostao ko bubreg).

Drugo... tel za posao je u principu trivijalan u odnosu na ono sto se ovde propagira (naravno ne znam sta je tvoj posao, pa je moguce da debelo masim).
Koj ce ti moj kamera od xxxxxx gigapiksela za posao?
Cemu sluzi "fenomnelni izgled" za posao (osim ako si manager pa moras da se kurcis u drustvu, al to se bolje radi autom, a i tad ti cena uredjaja nije bitna, ionako placa firma)?

Posao je najnezahtevniji vid koriscenja bilo kog racunara ukljucujuci i mobilni telefon (koji je u sustini racunar sa malim ekranom i telefonom, a ne telefon sa racunarom).
Ovo naravno ne vazi za specificne poslove (tipa CAD/CAM-a), al jos ne videh nikog da je na mobilnom poterao solidworks :)

Telefoniranje, SMS, mail, viber/whatsup, eventualno face ako radis u marketingu... kraj sto se tice poslovne upotrebe za 99.99% korisnika.

Meni je trebao i remote desktop kao osnovni alat, mikrotik, analizatori mreze, svakakva gomna... al koliko nas ima pojma o cemu pricam?
I sve to je bez problema radio "kilav" telefon.
Mondeo, Mk2, 1998, 1.8TD, Ghia, naftarica je naravno karavan

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od 911s [SK] » subota, 3. avg. 2019. u 01:34h

Moj Redmi 4X i dalje u uslovima osvetljenja koji nisu vrhunski pravi mnogo po koloritu realnije odnosno hladnije fotografije nego čak i S8. Skoro sam slikao jedan srebrni auto u hladovini kasno popodne, iako sam čačkao brdo podešavanja u oba telefona rezime je - S8 pravi slike sa manje šuma ali mnogo crvenije. Dok sam imao S5 i razmatrao S6 najviše me je nerviralo to što su im fotografije bez blica isuviše crvene i eto jedan jeftin low end telefon je po tom jednom pitanju pokopao top klasu.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Nedeljkovic
Poruka: 4494
Član foruma od: sreda, 27. apr. 2016. u 22:34h
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Nedeljkovic » subota, 3. avg. 2019. u 01:53h

Almighty.shO piše: Well yeah... ali evo, npr, planiram Redmi Note 7, i ekran je 25e... sto je i dalje WIN!
Jer Redmi Note 7 ima LCD a ne AMOLED displej
hrkljuc piše:Aleksa, mrvicu si u krivu
Prvi dobar xiaomi je bio Mi3. Mlad si pa se mozda ne sjecas ;)
Potom Mi4, pa Mi5 i Mi5s
Mi Note necu sad spominjat...
Ne pratim toliko dugo Xiaomi, nekako je za mene nov brend jer pre nije toliko bio zastupljen kod nas. Uglavnom mi je poznat kao low cost telefon (150-200e) sa dobrim performansama za tu cenu ali nesto losijom kamerom

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi (2012 - 2020)
Ford Focus Mk2.5 1.6TDCi (2018 - ...)

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Almighty.shO » subota, 3. avg. 2019. u 09:52h

Nedeljkovic piše:
subota, 3. avg. 2019. u 01:53h
Jer Redmi Note 7 ima LCD a ne AMOLED displej
Naravno, nigde nisam napisao da je AMOLED za tu cenu... nego sam naveo primer telefona koji se meni svidja i koji bih uzeo i za koji znam da je jeftin displej.
dax92 piše:
petak, 2. avg. 2019. u 20:09h
Imas li negde pouzdan izvor za KVALITETAN zamenski/original displej za Xiaomi..
Moj je zbog gluposti ispao, i zamenio sam ga, medjutim, imam neupotrebljiv telefon, jer je kontrast previse nizak, jako je tamno kad se gledaju slike i slicno.. Boje su jako siromasne, kao da ima 10 nijansi.. Ok je za citanje, pisanje, ali slike ne mogu gledati.. Isto tako sam ga platio, oko 30€
Kupovao sam za Mi A2 Lite, Redmi 5 Plus ekrane, a nisam siguran za koji ti trazis. Napisi pa cemo naci nesto dobro. Mada kao i uvek se gleda broj ocena i komentara, pa malo procitas komentare, pogledas slike i to je to. Kod Mi A2 Lite zna da 'ebe proximity senzor, tu je ali nesto nece da radi, pa je to malo kocka... ali ostalo je sve legit.
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od dax92 » subota, 3. avg. 2019. u 15:44h

Redmi note 4x 4/64 Gb i da, Global rom, posto se navodno nesto razlikuje kod njega..
Da sam uzeo online, pisao bih zalbu, ali sam uzeo ekran u radnji (preko veze), i nema vajde od bilo kakve zalbe na tu stranu do kraja septembra, posto nisam u Srbiji..
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
acadimke
Poruka: 1623
Član foruma od: utorak, 17. apr. 2012. u 16:55h
Lokacija: Novi Sad - Futog
Kontakt:

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od acadimke » subota, 3. avg. 2019. u 16:27h

Kad jednom pukne telefon više ga nikad ne možeš vratiti da bude kao pre

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока

Fokus mk1 tddi 90 ks 2001

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Dusan64 » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 09:45h

Ako je to Xiaomi. Ne znam da li čujete sami sebe. Vama je u redu što telefon..
dax92 piše:
petak, 2. avg. 2019. u 20:09h
Imas li negde pouzdan izvor za KVALITETAN zamenski/original displej za Xiaomi..
Moj je zbog gluposti ispao, i zamenio sam ga, medjutim, imam neupotrebljiv telefon, jer je kontrast previse nizak, jako je tamno kad se gledaju slike i slicno.. Boje su jako siromasne, kao da ima 10 nijansi.. Ok je za citanje, pisanje, ali slike ne mogu gledati.. Isto tako sam ga platio, oko 30€
Almighty.shO piše:
subota, 3. avg. 2019. u 09:52h
Kod Mi A2 Lite zna da 'ebe proximity senzor, tu je ali nesto nece da radi, pa je to malo kocka... ali ostalo je sve legit.
...

Kapa dole za sve što je Xiaomi uradio, ali i ćorava koka ubode neko zrno..

Avatar korisnika
dax92

 
Poruka: 7473
Član foruma od: ponedeljak, 11. apr. 2011. u 13:12h
Lokacija: Beograd (Ostruznica)

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od dax92 » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 11:08h

A sta pokusavas tvrditi??
Dakle, telefon mi ispao, naprsao touchscreen, zamenio sam ga ne znam ni ja kojim, i on je los, dakle zamenski.. Fabricki ekran je bio odlican, i na njega nije bilo zamerke..

Ista stvar je i sa ovim drugom postom koji citiras, zamenski ekran je pravio problem..
Focus ST170
Focus SVT
Markedjani piše:druže ford je to... mogu da uđem kroz pod ko dingospo hahahaha
macaneli piše:ide bolje zato sto mk1 ima dusu lol
totti piše:Vidi... Ti bi sa tvojom kornjačom mogao da igraš kolo oko ove, ne bih se potezao ni na 20 metara lol

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Dusan64 » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 11:39h

Upravo ono što pričam, taj telefon nema servisnu podršku i zato ne vredi ni 100e. Delovi za njih se prodaju na kilo i zato toliko i vrede. Da si u radnji kupio ekran postoji ogromna mogućnost da bi dobio isto što imaš i sad.

Samo mi je malo dosadno što tema od 117 strana ima 100 strana o jebenom kinezu za koji se tvrdi da je najbolji telefon a realnost je da je govno, samo slučajno radi dobro. Setim se samo Anycool varijanti sa antenom i TV-om, to je to.

Avatar korisnika
Djole
Master of Tanjirača
Master of Tanjirača
Poruka: 4873
Član foruma od: nedelja, 6. dec. 2009. u 21:39h
Lokacija: Valjevo

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Djole » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 12:24h

Da da Samsung ima full podršku.. vazi... Menjao sam dva puta ekran na xiaomi, takođe i na Huawei p10 nisam imao problema. Treba i znati gde kupiti.
Sto se tice xiaomi podrške u Srbiji postoji samo bi retko ko platio to kod njih.
A gde se prave Samsung telefoni? U Parizu?
Vise nemam uopšte nameru da se objašnjavam sa tobom, za tvoje pare kupuj šta hoćeš i to je to.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока



:ford2: Mondeo MK3, Ghia X - TDCi - 96KW viewtopic.php?f=6&t=19766&start=125

Avatar korisnika
Dusan64
Poruka: 5283
Član foruma od: ponedeljak, 23. feb. 2009. u 19:52h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Dusan64 » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 12:34h

Ja za moje pare nisam kupio ništa, imam samo službeni telefon. Ali da, Samsung ima full podršku, to je činjenica.

Što niko od vas ne vozi onu Indicu, nego vozite Fordove, Indica je baš dobar auto..???

Svako bira svoje prioritete i koliko će para i vremena da odvoji za nešto. Ali tvrditi kako je to bolje od ovog 2-3 puta skupljeg i kako su ovi što kupuju skupo zapravo moroni...

Avatar korisnika
Vlada pop
Poruka: 900
Član foruma od: subota, 30. apr. 2016. u 00:26h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Vlada pop » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 12:41h

Kupio sam pre god ipo dana ekran sa kućištem za P10 lite na aliju za 20e i dan danas radi kao i onaj što je bio fabrički na njemu
Focus 1.8 TDCi 74 kW 2004 karavan

Avatar korisnika
lasto
Poruka: 336
Član foruma od: sreda, 20. okt. 2010. u 18:06h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od lasto » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 13:06h

Ma.. ne vozim Lamborgini ne živim u vili, ništa mi od materijalnih stvari nije top end.
Svake druge treće godine otkad je online prodavnica u Kini, izbiram i kupim neki do 100$ sa povećom baterijom 4000+ i nikakav problem nisam imao sa tim uređajima, svi još rade .
Gledam samo da interesantan i da ima dosta kostjum romova, kada mi original dosadi ili ako slučajno ima neki spam virus.
Fotoaparat koristim za fotografisanje Slika.

Sad bi uzeo ovako nešto, malo više od 100$ RSD 24,271.71 20%OFF | Real IP68 DOOGEE S60 Wireless Charge 5580mAh 12V2A Quick Charge 5.2'' FHD Helio P25 Octa Core 6GB 64GB Smartphone 21.0MP Camera
https://m.aliexpress.com/item/328438757 ... sitedetail


Послато уз помоћ Тапатока





Avatar korisnika
Nedeljkovic
Poruka: 4494
Član foruma od: sreda, 27. apr. 2016. u 22:34h
Lokacija: Lazarevac

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Nedeljkovic » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 15:34h


Djole piše:Da da Samsung ima full podršku.. vazi...
Sto se tice xiaomi podrške u Srbiji postoji samo bi retko ko platio to kod njih.
Kakva je podrska za Xiaomi ne znam ali sto se tice Huaweya/Honora znam da je ocajna, kevin telefon bio u garanciji i javio se problem da ne moze da odradi update iz nekog razloga (zabo je i postao totalno neupotrebljiv)

1) Servis je nemoguce dobiti telefonom
2) Kada je otisla u Beograd (samo zbog toga) da im ga odnese sa sve urednom garancijom samo su je oduvali uz obrazlozenje da ne resavaju softverske probleme

Sent from my SM-A605G using Tapatalk

Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi (2012 - 2020)
Ford Focus Mk2.5 1.6TDCi (2018 - ...)

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Almighty.shO » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 16:43h

Dusan64 piše:
ponedeljak, 5. avg. 2019. u 11:39h
Upravo ono što pričam, taj telefon nema servisnu podršku i zato ne vredi ni 100e. Delovi za njih se prodaju na kilo i zato toliko i vrede. Da si u radnji kupio ekran postoji ogromna mogućnost da bi dobio isto što imaš i sad.

Samo mi je malo dosadno što tema od 117 strana ima 100 strana o jebenom kinezu za koji se tvrdi da je najbolji telefon a realnost je da je govno, samo slučajno radi dobro. Setim se samo Anycool varijanti sa antenom i TV-om, to je to.
Ae ne lupaj, zivota ti. Ko se sa servisom usrecio, alal mu... Ovo je Srbija i peripetija mora uvek biti.

Xiaomi je zakon, jeftin, zamenski delovi jeftini, sam zamenis (ko je iole malo strucniji da zna odvrnuti 6 srafova i 4 flet kabla da pomeri...) to je sve...

Svako kupuje sta hoce, ali znam samo jedno, da i meni taj isti xiaomi radio posao kao nekome Samsugn S10 ili iPhone Xs Max...

End of rant!
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Avatar korisnika
911s [SK]
old-and-rare Fords fan
Poruka: 11515
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 10:33h
Lokacija: Beograd

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od 911s [SK] » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 16:57h

Kod mobilnog telefona mi je baš bitno da ima servisnu podršku pošto jelte planiram da ga koristim najmanje 10 godina :ozid:
Kada i auto budem vozio a da mi ga neko drugi kupi neću voziti ni Indicu ni Forda nego verovatno najskupljeg Majbaha, a svima ostalima ću govoriti da im je auto govno.
Lako je tudjim... gloginje mlatiti.
Mislim kakva filozofija.
Everything we do, it's driven by you!
Ford weist den Weg.

"When it comes to defining Ford models, never say "never"! Somewhere, somehow, there was usually an exception to prove the rules..." Graham Robson
Van piše: ...за све те буђаве фордове

Avatar korisnika
Wellisha

 
Poruka: 467
Član foruma od: utorak, 9. nov. 2010. u 17:49h
Lokacija: Beograd - Žarkovo - Sremčica

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Wellisha » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 16:58h

Već 3 godine koristim preko Telenora Honor i nikakvih problema nisam imao, prvo 8 lite (koji još žena koristi) a sada 8x koji isto već jače od godine ja njakam
..prdnuh u čabar sa mirisom benzina i zadnjom vučom pa sada čađavim sa lubeničarom 8)

Avatar korisnika
macaneli
VIP
Poruka: 9633
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 23:52h
Lokacija: sremska mitrovica - Genova

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od macaneli » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 17:49h

Jel hebete vi stogod sa strane? lol
ima se,moze se - nema se,mora se....

I'm gonna go build my own forum, with blackjack and hookers. In fact, forget the forum ! Ah, screw the whole thing

I ja sam vodio u Dascaru :-)®

zvanicni zastupnik za eonon za jugoistocni deo evrope i balkan :-)

Avatar korisnika
FM III
Vremenski policajac
Poruka: 8117
Član foruma od: četvrtak, 9. dec. 2010. u 01:19h
Lokacija: Beograd-Skojevsko Naselje-Okolina Prokuplja

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od FM III » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 18:16h

Ni sa strane, ni spreda, ni otpozadi...
Focus mk 3.5 1.5 TDCI 88 kW (120 ks) 2016. god. 2021-
Panter black Ford Mondeo MK3 2.0 TDDI 115KS 2002. 2010-2021
NE BRŽE OD ŽIVOTA!
(23:48:25) Iosis: njeeeh saću ja van iz ćenife pa za komp

Almighty.shO
Poruka: 1780
Član foruma od: utorak, 17. nov. 2015. u 17:29h

Re: Koji mobilni koriste FCS clanovi

Poruka od Almighty.shO » ponedeljak, 5. avg. 2019. u 18:43h

macaneli piše:
ponedeljak, 5. avg. 2019. u 17:49h
Jel hebete vi stogod sa strane? lol
Sve u svoje vreme... :D
Ford Focus 1.6 TDCi 109ks 2005 god

Odgovori

Povratak na „Off topic & Free time“