Grand Motors banner
Auto otpad Sole banner Led Shop banner
Knežević Enterijer banner Faber auto delovi banner

Mondeo MK II

Nakon što predstavite sebe, predstavite naravno i vašeg ljubimca.
Odgovori
n e d o
Poruka: 54
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:33h
Lokacija: Sarajevo

Mondeo MK II

Poruka od n e d o » sreda, 4. mar. 2009. u 19:14h

evo da i ja postavim sliku svog auta....2000 je godiste,1.8TD...jedina stvar sto bih zelio je da mu malcice pojacam snagu,i sredim ove zadnje stopke....za sada samo ova slika ali ce ih biti vise :)

Slika


evo promjenjena rezolucija...izvinjavam se :)
Poslednja izmena: n e d o, na dan sreda, 4. mar. 2009. u 20:20h. Ukupno izmenjeno 1 put.

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Mondeo MK II

Poruka od Iosis » sreda, 4. mar. 2009. u 20:37h

Dobra slika jednim udarce dve muve :D u staklu se vidi i zadnji dio Mondea.
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

n e d o
Poruka: 54
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:33h
Lokacija: Sarajevo

Re: Mondeo MK II

Poruka od n e d o » četvrtak, 5. mar. 2009. u 16:48h

Iosis piše:Dobra slika jednim udarce dve muve :D u staklu se vidi i zadnji dio Mondea.
ehheheheh ma to je bas slucajno ispalo hehhe....nego postacu ja jos slika samo da uzmem auto sa servisa :)

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Mondeo MK II

Poruka od peca » četvrtak, 5. mar. 2009. u 19:30h

Na prvi pogled deluje pristojno ;) ...

Obozavam Mondeo mkII :D ...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

n e d o
Poruka: 54
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:33h
Lokacija: Sarajevo

Re: Mondeo MK II

Poruka od n e d o » petak, 6. mar. 2009. u 16:20h

peca piše:Na prvi pogled deluje pristojno ;) ...

Obozavam Mondeo mkII :D ...
hehheh pa i jeste,samo je stvar odrzavanja :)
imam namjeru da mu stavim one providne stopke,vidio sam ih na ns tuning-u,i mozda jos zvucnike bolje da mu stavim...inace je unutra njegov orginalni auto-cd plus cd changer....sve u svemu auto koje lijepo izgleda i dobro slusa :)

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Mondeo MK II

Poruka od peca » petak, 6. mar. 2009. u 17:35h

Da sam na tvom mestu, samo bi zatamnio ove shtopke...

A shto se tice muzike....tu bi bilo svega i svacega. Tvoj mondeo je kao zvucna kutija, tako da moze tu svashta da se odradi ;) ...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

n e d o
Poruka: 54
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:33h
Lokacija: Sarajevo

Re: Mondeo MK II

Poruka od n e d o » petak, 6. mar. 2009. u 22:02h

peca piše:Da sam na tvom mestu, samo bi zatamnio ove shtopke...

A shto se tice muzike....tu bi bilo svega i svacega. Tvoj mondeo je kao zvucna kutija, tako da moze tu svashta da se odradi ;) ...
veca mi je sminka ugraditi one providne stopke...a sto se tice muzike....to cu prepustiti svom jeranu koji se time i bavi,ali ne mogu zatrpati gepek..ipak nesto ce se skontati...vec sam mu ugradio zvucnike u gepek,a sada imam u planu da ugradim po jos jedan zvucnik u svaka vrata...i skupljam lovu za fino kakvo pojacalo...:)

Avatar korisnika
peca
VIP
Poruka: 2470
Član foruma od: petak, 10. okt. 2008. u 15:10h
Lokacija: Beograd - Mirijevo
Kontakt:

Re: Mondeo MK II

Poruka od peca » petak, 6. mar. 2009. u 22:03h

Ma ja sam mislio na neku terapiju za kamen u bubregu ;) ...

P.s. nema potrebe da citirash post iznad svog posta ;) ...
milan_gt piše:ja gledam auto kao celinu i najbolja i najteza stvar je postici da ima ono nesto a da ne mozes uperiti prstom na to nesto..a to je dosta teze uraditi nego zamazati felne u neku drecucu boju..
ssf01 piše:skontao sam... da moze covek bi cipovao i vedrana da bolje koristi dzoger :D
ssf01 piše:Auuu am cu sutra brisat ov femunkdd e probud uf

Avatar korisnika
Iosis
VIP
Poruka: 8399
Član foruma od: sreda, 28. jan. 2009. u 20:44h
Lokacija: Doboj

Re: Mondeo MK II

Poruka od Iosis » nedelja, 8. mar. 2009. u 12:29h

Fino je sto imas volju da radis nesto, ali molim te nemoj ga pretrpat pa da izgleda kao auto za cirkus. Po meni vanjski izgled nemas sta da diras, osim felne neznam kakve su. Motor jeste ljepo imati jaci, ali nesto mi se ne svidja to pojacavanje snage na tom motoru, cuo sam da poslje toga ima problema. A muzika to naravno to se cjeni. Ti si za muziku kao i ja, najradije bi cjeli auto pretvorio u zvucnik.

P.S. Zvucnika i konja pod limom nikad dosta. 8)
Totally addicted to Ford!
The name Iosis is a Greek word meaning "the process by which a base metal becomes gold".
Boris88 piše:Ja se brinem sto mi auto truli a decko predstavlja sedista :lele: i sakloni :P

n e d o
Poruka: 54
Član foruma od: sreda, 4. mar. 2009. u 17:33h
Lokacija: Sarajevo

Re: Mondeo MK II

Poruka od n e d o » nedelja, 8. mar. 2009. u 19:40h

hahahha nece izgledati kao auto za cirkusa....jedino sto cu mjenjati na vanjskom izgledu su te zadnje stopke....a flege su mi alu....evo i kako izgledaju
Slika
izvinjavam se sto je ovako,ali mi je auto na servisu pa ne mogu slikati :)
to za motor je cisto neka zelja za brzinom i sta vec ne,ali cisto sumnjam da ce od toga ista biti.....muzika ce biti obecavam kraljevska :)))

Odgovori

Povratak na „Automobili članova“